10 mýtů o sexu během těhotenství

10/11/2018 | By admin | Filed in: Hvězdný život.

Obsah

10 mýtů o sexu během těhotenství

10 mýtů o sexu během těhotenství

těhotenství, těhotenství, pohlaví během těhotenství, pohlaví během těhotenství

Na zkoušku si vážíte dvou pásů a už jste si koupili vesty a váš manžel byl vystěhován do jiné ložnice a nedovolil vám být blíž než metr? Společnost Commerage.ru vám řekne, zda můžete během těhotenství dělat sex.

Mýtus číslo 1 – Snížené libido

U 35-90% žen se během těhotenství snižuje libido. Závisí na náboženství, postavení ve společnosti, věku, a co je nejdůležitější – hladina hormonů v krvi nastávající matky. Například oxytocin a estrogen zvyšují libido, zatímco progesteron a prolaktin klesají. V různých časech se mění počet a poměr těchto hormonů a sexuální touha. Například na začátku těhotenství se žízní po sexu snižuje a ve druhém a třetím trimestru se zvyšuje.

Mýtus # – Hrozba potratu

Podle statistik končí polovina všech těhotenství během prvních 3 měsíců. Nicméně sex nemá s tím nic společného! Pokud se z pochvy nevyskytne krvácení a bolest a váš lékař neučiní strašnou diagnózu a nepředepisuje sexuální abstinenci – nemějte strach, pokud máte sex během těhotenství.

Mýtus číslo 3 – partner má velký penis a může dítě ochromit

Velikost penisu neovlivňuje dítě v intimním procesu. Ovoce je bezpečně ukryto v několika skořápkách, obklopených tekutinou a hustou vrstvou svalů. Navíc ze strany vagíny stále uzavírá hustý děložní číp. Proto velký penis – ne ohrožení dítěte.

Mýtus číslo 4 – Umožňuje pouze tradiční sex

Rozhodně není pravda. Ústní a rovnoměrný sex během těhotenství je také možný. Pouze s těmito těmi musíte být opatrní: v této době má žena riziko hemeroidů a tvrdý anální sex může provokovat její vývoj. Navíc je nutné používat kondom pro anální kontakt a odstranit ho během vaginálního těla, aby nedošlo k infekci střev do vagíny.

Mýtus číslo 5 – pro těhotné ženy existují zvláštní pózy

Ve skutečnosti všechno závisí zcela a zcela na svobodě a blahu partnera. Například v pozdních obdobích se stává nepohodlné, že ženy mají sex na zádech a pohybují se na pozici člověka zezadu na své straně, jako pes nebo stojící.

Mýtus číslo 6 – Od orgasmu do potratu

Během orgasmu se hormon oxytocin vylučuje, čímž se svaly dělohy uzavírají. V posledních měsících těhotenství se to cítí jako kontrakce. To však neovlivňuje plod a předčasnou práci.

Mýtus číslo 7 – Žádné mazání, těžko se sex během těhotenství

Nedostatečné mazání je způsobeno nedostatkem hormonálního estrogenu, nic víc. Takže neváhejte používat mazadla a nepopírajte sebe a svého partnera potěšení.

Mýtus číslo 8 – Po porodu prudce skočí ženský libido

Naopak klesá. Psycho-emocionální stav, únava, nespokojenost s vlastní osobností, hormon prolaktin, který stimuluje produkci mléka, je jen malý seznam faktorů, které inhibují libido. U nezemědělých matek se hormony zotaví za 6-8 týdnů, během této doby porodí vaginální tkáně, a proto bude žena opět připravena k sexu. A pro kojence, prolaktin a oxytocin budou v krvi po celou dobu kojení.

Mýtus číslo 9 – porod, zvyšuje se citlivost vaginy u žen

Proto může skončit z pouhého proniknutí penisu do vaginy, podle mnoha mužů. Vědci však již dlouho prokázali klitoristickou povahu ženského orgasmu. Prevence a klitorická stimulace jsou proto důležité pro získání nadpřirozeného potěšení.

Mýtus číslo 10 – Ošetřovatelka nemůže otěhotnět

Toto pravidlo funguje v 99% případů, pokud žena kojila pouze dítě a přestávky mezi krmením jí 3 hodiny, nebo dokonce méně. Ale takové ideální podmínky netrvají dlouho: intervaly mezi krmením se začínají prodlužovat a proto účinnost této metody antikoncepce klesá. Kromě toho se první ovulace po porodu obvykle vyskytuje během 2 týdnů po první menstruaci. Žena proto nebude schopna pochopit, že vaječníky znovu získaly a může otěhotnět dříve než v normálním cyklu.

Doufáme, že jsme odhalili všechny vaše obavy a teď už víte jistě, zda se můžete během těhotenství sexu.


Viz též:


Tags: , , ,

Leave a Reply

© Copyright 2018 - Krása a zdraví

QuickChic Theme • Powered by WordPress