10 situací po těhotenství

10 situací po těhotenství. Nesprávně oblečený kondom, přerušení sexuálního styku, sex během menstruace bez kondomu, použití nevhodného mazadla, při těhotenství po pohlavním styku, pohlaví, ejakulaci labia, bohemia, zalet

Dnes jsou informace o antikoncepci k dispozici všem, nicméně stále existují lidé, kteří žijí ve světě fantasy, stereotypů a iluzí. To platí zejména pro milování. Například mnoho lidí považuje přerušení pohlavního styku za nejspolehlivější způsob antikoncepce. Dnes bychom rádi diskutovali situace, po nichž nastane těhotenství, stejně jako těhotenství a vše, co o něm potřebujete vědět.

Nesprávně oblečený kondom

Špička kondomu by měla zůstat prázdná, slouží k shromažďování spermií. Pokud to uděláte špatně, sperma se bude šířit po stranách.

Přerušení pohlavního styku

K oplodnění vajíčka je zapotřebí pouze 1 spermatozo. Při vzrušení u mužů se uvolňuje mazadlo, které obsahuje malé množství spermatozoidů. Jsou schopni oplodnit vajíčko. Při opakovaném milování se riziko hnojení zvyšuje a může dojít k těhotenství.

Sex během menstruace bez kondomu

Spermata jsou schopni udržet živobytí po dobu 5 dnů. Pokud ovulace nastane v této době, existuje šance, že spermie, které jsou v této době, mohou oplodnění vajíčka. Pravděpodobnost těhotenství je nízká, ale probíhá.

Použití nevhodného maziva

Nepoužívejte mazací olej na bázi oleje s kondomem. Tyto lubrikanty dokáží zničit latex a vytvářet otvory v kondomu, díky nimž mohou spermie “uniknout” a v důsledku toho dojde k těhotenství.

Otevřete obal kondomu zuby

Nejmenší neopatrný pohyb může poškodit kondom. Microholes nelze vidět pouhým okem, ale zvyšuje se pravděpodobnost otěhotnění.

Ejakulace labia

Možnost hnojení je v tomto případě velmi malá, ale je to. Pokud má člověk spermatozoidy, které jsou obzvláště mobilní, mohou “utéct” na vejce a otěhotnět.

Po ejakulaci se člověk krátce ve vás zastaví

Okamžitě po ejakulaci, dříve než se termín stává měkkým, musíte ji získat a držet kondom za okraje. V opačném případě může dojít k vyklouznutí a zůstane uvnitř a obsah se rozlévá uvnitř.

Mít sex, když stojíte, těhotenství nepřijde? Mýtus!

Gravitace nepomůže. Kromě kondómu nemůže nic zastavit spermie, která má tendenci k vajíčku.

Během laktace je těhotenství nemožné? Mýtus!

Hormony, které se produkují během laktace, mírně potlačují ovulaci, ale neexistuje žádná 100% záruka, jako ve všech předchozích odstavcích.

Chráněno metodou kalendáře

Je velmi důležité, abyste mohli poslouchat své tělo a vědět, kdy nastane ovulace, přinejmenším přibližně. Obvykle se vyskytuje 12-15 dní po začátku menstruace. To vše je však jednotlivě. Ovšem znalost ovulace a milování v “bezpečných” dnech neznamená, že těhotenství nemůže nastat.

© Copyright 2018 - Krása a zdraví

QuickChic Theme • Powered by WordPress