Aktualizujeme trendy jara – léto v šatníku

Bylinné odstíny této sezóny byly uznány za jeden z nejmódnějších. Rozhodli jsme se, že budeme následovat rady stylistů a přidávat čerstvost na jaro-léto oblečení.

Elegantní zelená

Bylinné odstíny jsou v této sezoně trendy.

Nechoďte po boku věcí bohatě zelené! Chcete-li šaty vypadat elegantně, vyberte si pevné modely. Například, košile na podlahu. Jasně zelená barva bude zdobit a věci původního řezu. Kombinujte je se základními modely – ve vašem oblečení by nemělo být více než tři odstíny.

Přírodní tkaniny a zelená

Bylinné odstíny jsou v této sezoně trendy.

Přírodní tkaniny a zelená – perfektní zápas! Věnujte pozornost věcem vyrobeným z husté bavlny nebo lnu. Například dlouhá volná plást trávnatého odstínu dokonale zapadne do šatů na procházku nebo odpočinek. Zelená barva doplní věci všech odstínů modré a příslušenství ze slamů, které jsou v této sezoně módní.

Mořská vlna

Bylinné odstíny jsou v této sezoně trendy.

Stín čerstvé mátové nebo mořské vlny je již dlouho považován za jeden z nejoblíbenějších letních květin – osvěží a dokonale zdůrazňuje opálení. V této sezóně designéři nabízejí, aby se přestěhovali z obvyklého solidního oblečení a vyzkoušeli věci s potiskem. Například šaty nebo košile lehkých tkanin. Ta bude vypadat krásně s modrými džínsy a práškovými doplňky.

Elegantní Khaki

Bylinné odstíny jsou v této sezoně trendy.

Skirt tlumené zelené odstíny doplní obchodní i neformální vzhled. V prvním případě je kombinujte s bílou košili a koženými doplňky: tašku, opasek, boty. V druhém – opotřebení s volným horním nebo jumper. Doplňte velké šperky.

Čerstvé greeny

Přírodní zelená je uklidňující, takže útulný svetr nebo volně pletený svetr slibuje být jedním z vašich oblíbených šatníků. Můžete jej nosit s kalhotami a džíny a dokonce i nad šaty.

© Copyright 2018 - Krása a zdraví

QuickChic Theme • Powered by WordPress