Anti-Aging masky na obličej

10/08/2018 | By admin | Filed in: Krása a zdraví.

Omolazhivajushhie maski dlja licaKompetentní a pravidelná péče o pleť je nezbytná pro udržení mládí a krásy. Anti-aging masky na obličej – jak často by měly být používány, od kterých produktů mohu vařit?

Užitečné informace

Masky potřebují absolvovat kurzy pro 20 procedur. Množství jejich implementace přímo závisí na stavu pokožky – čím rychleji mizí, tím častěji by se měly provádět masky (1 až 4 krát týdně). Neměli byste být omezeni pouze na jednu verzi masky – doporučujeme střídat recepty. Aplikujte prostředky by měly být na vyčištěné a dusené tváři – v tomto případě živiny pronikají do pokožky rychleji. Nezapomeňte na bezpečnostní opatření – testujte masky před aplikací na obličej. Je také důležité si uvědomit, že věk nedává jen obličej – měli byste také použít masku na výstřihu a na krku.

Želatina, kyselé mléko, mouka

Želatina nalijte vodu (1: 4), nechte krystaly nabobtnat a poté mikrovlnnou troubu zahřejte 20 sekund, abyste získali kapalinu. Přidejte trochu kyselého mléčného nápoje a špetku ovesné vločky. Aplikujte na tvář pomocí kosmetického kartáče. Proceduru opakujte třikrát, protože maska ​​na obličeji zaschne. Po 25 minutách vyjměte želatinovou hmotu z obličeje. Osušte pokožku smetanou.

Kvasinky, ovoce, křen, olej

Home Rejuvenating Yeast Mask poskytuje vynikající výsledky. Pro jeho přípravu, vezměte čerstvé droždí a zředte je teplým mlékem (1 lžička kvasnic bude vyžadovat 2 lžíce kapaliny). Nechte je zahřát na 10 minut. Mezitím připravte ovoce nebo bobule pyré (můžete použít jablko, jahody, banány, atd.). Měříme lžíci produktu, přidejte k “živým” kvasinkám. Rozemlete kořen z křenu (není třeba víc než 1 lžička), přidejte k celkové hmotnosti. Obohate kompozici s dostupným rostlinným olejem (0,5-1 lžíce). Doba expozice je 20 minut.

Scarlet Oatmeal

Omlazující ovesné maso obličejové masky lze připravit následujícím způsobem: nalijte lžíci ovesné vločky (mleté ​​ovesné vločky) se stejným množstvím teplého mléka, nechte vařit. Přidejte šťávu z aloe (1-2 lžičky), promíchejte.

Židle, tvaroh, med, džus

Stlačte džus z brusinkových brusinek (je zapotřebí 1 lžička). Tvarohový sýr (30 g) až do hladké, vylijeme šťávu, přidáme surový žloutek. Pokud je kůže velmi mastná, vyměňte žloutek za bílkovinu. Umytí by mělo být 20 minut po aplikaci přípravku na kůži.

Pšeničné klíčky, žloutek, med, aloe šťáva, olej

Pšeničná zrna se naplní vodou a nechte na den na teplém místě. Poté zrnka položte na ubrousek, nechte uschnout a rozemlejte na prášek. Kombinujte plnou lžičku výsledné hmoty se žloutkem, šťávou z aloe, teplým medem (volitelně). Musíte se umýt 15-20 minut po aplikaci přípravku na kůži.

Mléko, med, mouka

Tento recept na masku proti stárnutí je velmi jednoduchý. V lžíci plnotučného mléka (měl by být teplý), rozpustit polovinu normy medu, přidat trochu rýže nebo ovesné vločky (mělo by to být kaše). Doba expozice – 30 minut (1-2 krát aktualizujte směs, když vyschne na obličej). Omyjte a opláchněte obličej odtučněným heřmánkem. Poté použijte zvlhčovač.

Omlazující japonská maska ​​na obličej

Tato maska ​​je velmi oblíbená, ale za účelem jejího připravení budete muset koupit perlový prášek (můžete si jej objednat z internetového obchodu). 1 polévková lžíce. rýže, vařené ve vodě bez přidání koření, zase do mush, přidejte 3 polévkové lžíce. teplý med a 1 polévkovou lžíci. perleťový prášek. Naneste na tvář teplou směs. Doba expozice je 20 minut.

Rýžový žloutek

Další maska ​​na rýži také přišla k nám a Japonsku. V tomto případě musí být rýže vařena zvláštním způsobem. Opláchněte obilí třikrát studenou tekoucí vodou. Potom nalijte čistou vodu v poměru 1: 2 a nechte 10 hodin naplnit. Ráno nepoužívejte vodu a rýži míchat, umýt nádobí na sporáku a vařit zrnka, dokud nebude připraven k vaření na nízké teplotě. Chcete-li připravit masku, vezměte horní vrstvu rýže – je to v ní, že všechny výhody jsou soustředěny. Kašovitý kašovitý k získání homogenní hmoty, přidejte zbité žloutky. Počet složek je libovolný – měli byste dostat příliš hustou hmotu, kterou lze snadno rozložit na kůži obličeje. Doba expozice – 20 minut.

Rakytník, šťávy, škrob, bílkoviny

1 polévková lžíce. Puree z plodů rakytníku se spojuje s citrónovou a okurkovou šťávou (1 lžíce obou) a se šlehačkou. Smažte hmotnost škrobem. Uchovávejte masku po dobu 15 minut. Po umytí osušte pokožku kostkou ledu a aplikujte krém.

Ředkvička, med, smetana, žloutky

Třepejte kus ředkev na jemné struhadle a stlačte džus. Rozštěpte 2 žloutky, nalijte do nich šťávu, přidejte 1 polévkovou lžíci. krém a 1 lžička. zlato Mícháme. Doba expozice – 10-15 minut.

Avokádo a oleje

Připojte 1 lžičku. olej z pšeničných klíčků a olivový olej. Mash dužina avokáda, měřit 1 polévkovou lžíci. bramborové kaše, přidáme směs oleje. Doba expozice je standardní (15-20 minut).

Křepelčí vejce a máslo

Křepelčí vejce (2 ks) Šlehačka. V 1 lžičce. mandlový olej přidat 2 kapky levandulového esenciálního oleje. Máslo s vejci kombinujte. Uchovávejte masku 20-25 minut (1-2krát obnovte vrstvu vaječné hmoty).

Recenze

S pravidelným používáním anti-stárnutí masky poskytují dobrý výsledek – kůže získá elasticitu, zlepšuje pleť. Bohužel domácí prostředky nejsou schopny plně se vyrovnat se změnami souvisejícími s věkem – nestojí za to odmítnout kosmetické procedury a tvář.


Tags: , ,

Leave a Reply