Apple face mask

10/12/2018 | By admin | Filed in: Krása a zdraví.

Maska dlja lica iz jablokaJablka se používají v kosmetice – přispívá k bohatému chemickému složení populárního ovoce. Jaké vlastnosti mají jablková maska, jaké recepty přinášejí největší výhody?

Užitečné informace

Jaké vlastnosti má jablková maska? Kosmetologové říkají – šťavnatá jablková kaše je nejpříznivějším účinkem na kůži. Normalizuje metabolické procesy vyskytující se v kůži, zlepšuje pleť a postupně zesvětluje pigmentové skvrny. Masky dokonale čistí pokožku a póry – přispívá k vysoké koncentraci organických kyselin. Vzhledem k přítomnosti škrobu v jablkové masce postupy neutralizují zánětlivé procesy a změkčují pokožku. Jablko dodává kůži vodu, protože její chemické složení obsahuje sacharidy, vitamíny a minerály. Díky jablkům se pokožka stává elastickou a vyhlazují jemné vrásky. Je důležité si uvědomit, že tlustší kůže na obličeji, tím víc kyselé druhy jablek jsou pro ni vhodné (a naopak – sladké jablka jsou vhodnější pro suchou pokožku).

Jablečný džus

Tato maska ​​je ideální pro péči o problémovou pokožku. Připravte si to snadné – načistěte jablko s kůrou, vytlačte džus přes gázu. Navlhčete látkovou látku nebo bavlněné podložky, aplikujte na kůži po dobu 20 minut. Po dokončení postupu omyjte a použijte krém. Taková maska ​​se může měnit přidáním medu (za 1 lžíci šťávy použijete 1 lžičku medu), okurkovou šťávu nebo aloe (1: 1). Pokud nechcete používat tekuté médium, zahušťujte ho žitnou nebo ovesnou moukou.

Apple, zlato

Položte půl velké jablko na pyré, přidejte 1 lžičku. zlato Majitelům citlivé pokožky se doporučuje používat ne čerstvé, ale pečené jablko. Hmota může být zesílena pomocí kosmetické jíly, žita nebo ovesné mouky.

Apple, fermentované mléčné výrobky

Mléčné výrobky v kombinaci s jablky vytvářejí speciální kosmetické složení, které vyživuje, hydratuje a osvěží pokožku. K přípravě masky použijte kyselou smetanu, kefír, přírodní jogurt, tvaroh, až do hladkosti. Rozměry jsou individuální – přidat vybraný produkt do strouhané jablečné buničiny a dosáhnout optimální konzistence. Doba expozice – 15-20 minut.

Jablečný ocot

Jablečný jablečný ocet aktivně omlazuje a tónuje pokožku tváře, vyhlazuje vrásky, odstraňuje otoky, hluboce čistí a hydratuje pokožku. Recepty na vaření mohou obsahovat různé přísady. Můžete například namíchat 4 díly octa, 1 díl medu a 2-3 díly ovesné vločky. Další populární recept se skládá z žloutek, 1 polévkové lžíce. strouhaná okurka, 1 lžička rostlinného oleje a stejného množství jablečného octa. Doba expozice je přibližně půl hodiny. Můžete si vytvořit peelingovou masku smícháním jablečného octa, medu a jemně mleté ​​soli. Udržet takovou masku na obličeji by neměla být dlouhá – jen pár minut (věnovat jim masáž, jemně ošetřovat kůži po masážních linkách).

Recenze

Obličejová maska ​​z jablka má nejpříznivější účinek na stav pokožky. Kosáci doporučují experimentovat s přípravou masky a přidáním různých ingrediencí pokaždé – to zvýší efektivitu postupů, protože eliminuje závislost.


Tags: , ,

Leave a Reply