Aromaterapie: vůně štíhlosti a krásy

04/30/2018 | By admin | Filed in: Krása a zdraví.

Aromaterapija chem pahnet strojnost i krasotaHistorici nemohou s jistotou říci, jak dlouho už lidé začali používat aroma různých bylin a květin, aby ovlivnili tělo. Je však jisté, že nejznámější krásy všech generací nezanedbávaly aromatické oleje, dovedně je přidávaly do koupacích vod a rozmršťovaly je pro tělo. A i když je aromaterapie považována vážnými vědci pouze za nedůležitý druh alternativní medicíny, měli byste se dozvědět více o jeho použití při hubnutí a zbavování celulitidy.

Za prvé, koncentrované esenciální oleje mohou být úspěšně přidány do obvyklého anticelulitidového krému, nebo mohou obohatit jakékoliv tělové mléko. Hlavní asistenti v boji proti “pomerančové kůži” budou petitgrain, mandarinka, citrón (který navíc také zmírňuje podráždění kůže). Rovněž je užitečný pačuliový olej, ale má řadu kontraindikací, a proto by neměly očekávat, že budou matky užívat. Nejdůležitější v celém procesu je přísné dodržování doporučených poměrů, protože takové aromatické oleje vůbec nejsou úzkostné. Zvýšení množství přidaného oleje nezaručuje přesnější výsledky, ale může vyvolat alergie nebo podráždění kůže. Proto se přísně řídíme pokyny, vybíráme z nabízených olejů jednu věc nebo kombinujeme dvě nebo tři přísady a užíváme si nádherného zápachu, který kromě aromatické hodnoty stimuluje metabolismus a zlepšuje stav pokožky na tak důležitých částech těla. Mimochodem, základní krém může být nahrazen kokosovými nebo mandlovými oleji, které samy mají schopnost vyhlazovat pokožku a v kombinaci s pravou sadou aromatických olejů budou zvláště účinné.

Dalším, poměrně účinným prostředkem je koupání s přídavkem aromatických olejů. Jak se póry rozšiřují pod vlivem teplé vody, živiny mají větší šanci pozitivně ovlivnit naše tělo. Leafgrass, bergamot, levandule, rozmarýn a grapefruit oleje jsou věřil být vůdci mezi pomocníky proti ztrátě hmotnosti. Je důležité si uvědomit, že nemůžete jen vypustit olej do horké vody, ale zhoršuje jeho rozpuštění. Musíte je přidat do šálku čerstvého krému nebo pár lžíce medu (tyto přírodní zdroje krásy budou skvělou alternativou ke koupelové soli) a pak rozpusťte směs ve vaně. Teplota vody by měla být pohodlná, doba koupání by neměla přesáhnout patnáct minut. A nepostradatelnou podmínkou úspěchu je naprostá relaxace, soustředění myšlenek na váš vnitřní a vnější vzhled. Snažte se najít trochu času pro sebe, a pak výhody pravidelně prováděných postupů bude mnohem víc.

Pro ty, kterým jídlo slouží jako antidepresivum, je užitečné

aromaterapie

s mentálním dopadem. Není žádným tajemstvím, že když se chopíme špatné nálady, prostě nevíme žádný jiný způsob, jak relaxovat a odvrátit se od nekonečného rozruchu. V takových případech jsou k tomu přidány vonné tyčinky, svíčky nebo vonné látky s přidaným esenciálním olejem. Kakaové máslo, skořice, ylang-ylang a oranžová mají nejlepší pachy, které zvedají náladu. Díky těmto vonným látkám můžete zlepšit svou náladu, přidat optimismus k vašemu životu a znovu věřit ve své schopnosti.

Možná proto stojí za to, abyste zvykli využívat aromatické oleje, zejména proto, že inhalace vaší oblíbené vůně kalorií ve stravě se nezvyšuje, a zvládnutí nových způsobů péče o vaše milované tělo je vždy užitečné. A rozdělení na celulitidu a nadváhu bude příjemné!


Tags: , , ,

Leave a Reply