Bomberová bunda – atribut městského šiku

10/02/2018 | By admin | Filed in: Móda.

>

Pravděpodobně všechny dívky bez výjimky sledovaly mladé filmy a televizní pořady, kde se veselé roztleskávače setkaly s hráči fotbalového nebo basketbalového týmu a vrhali si sako na ramena. Nyní dostat takovou bundu (bombardovací bunda) není problém. V šatníku skutečně módní bunda s bombardérem nikdy nebude v posledních řadách.

Co je to bombardér?

Bomby na počátku patřily pilotům, o něco později začaly nosit americké sportovce. Navíc bombardovací bunda je předmětem pokusů módních žen z celého světa. Bomberová bunda je součástí sportovního stylu a z toho vyplývá, že vypadá skvěle s džíny. Není nutné používat vůz bombardéru vůbec. Vyměňte obvyklé tenisky a tenisky za boty s patou.

S ČEMEME PROVĚDAT STYLSKÝ BOMBER

Bylo by hezké si vzít na vědomí takové věci, jako jsou ořezané kalhoty. S bombardéry vypadají nádherně! Můžete doplnit obrázek nejen s jasnými a chladnými tričkami, ale také s roztomilými ženskými blůzy. V tomto případě stačí hodit bombardér přes ramena, abyste prokázali svou křehkost a ženskost. V botách si vezměte průvodce na kotníkové boty nebo boty s úhlednou patou.

Pro fanoušky odvážného stylu doporučujeme kombinovat bombardér s šortky různých materiálů. Lepší nechat to být kůže nebo denim. Tenisky a tenisky jsou nejjednodušší způsob, jak doplnit obrázek, ale můžete experimentovat s hrubými botami a polokoulemi.

Pokud ovšem přitáhne něco neobvyklého, ale sladkého. Nabízíme kombinaci bombardéru s sukní. Současně bude její styl naprosto nevýznamný. Tato kombinace zvýrazní v sobě ženskou, eleganci a křehkost.

Příslušenství k bombardéru, které je třeba vyzvednout, není nutné. Nejdůležitější věc je vyhnout se nástrahám a těžkým šperkům, protože bombardér je chytrost a masivnost. Samotná bombardovací bunda je velmi jasná, protože kombinuje několik barevných a různých pruhů v podobě čísel a písmen. Z příslušenství je lepší upřednostňovat velké brýle. Dokonale doplňují obraz, protože kdysi to vypadali piloti.

Dnes je na ramenou mnoha osobností, jako je Rihanna, Niki Minaj, Beyoncé a dokonce i Lady Gaga, vidět bombardovací bunda! Vypadá velmi originálně a stylově. Největší plus této bundy je, že je vhodný pro všechny dívky, navzdory jejich stylům a chuti. Bomber je absolutně univerzální.


Tags: , , ,

Leave a Reply