Černé džíny – musí mít novou sezónu, foto

04/30/2018 | By admin | Filed in: Móda.

>

Džíny jsou v šatníku každé ženy – bez ohledu na věk, typ vzhledu a společenské postavení. Někteří lidé si vybírají praktické komfortní modely, jiné jako jasné a chytlavé kalhoty. Dívky, které jsou zvyklé na styl oblečení pro volný čas, jsou téměř každý den; Fanoušci v obchodním stylu nosí džínové kalhoty ve svém volném čase, při outdoorových aktivitách nebo při procházkách v přírodě.

Džíny černé barvy se dokonale hodí do jakéhokoli stylu – klasické, ulice, romantické, vintage. Zde hodně závisí na stylu černého džínsu a na tom, co s ním budete kombinovat.

Černé džíny je možné nosit jak v chladné, tak v teplé sezóně. Jediná věc, která rozlišuje letní a zimní černé džíny, je hustota a tloušťka džínoviny.

Nejvýnosnějším nákupem nové sezóny jsou štíhlé džíny z černého denimu. Vypadají skvěle boty různých tvarů – boty s podpatky, elegantní sandály, hrubé boty v pánském stylu, kotníkové boty s podrážkou pro traktory, boty s posilovnou nebo boty s nízkými vrcholy. Kromě toho jsou stejně vhodné i pro všechny varianty špičkových femininních halen, košil, pulóver, mikiny, triček a vrcholků.

Módní trend z jara-léto roku 2016 je štíhlé černé džíny s otvory na kolenou. Oni jsou upřednostňováni mladými dívkami a úspěšně se spojují s volnými tričkami, dlouhými rukávy, bílými tenisky, koženými bundami a denim blejzery.

Klasické styly černého zadečku, štíhlé nebo rozkrojené džíny jsou přijatelné k oblečení s bundami, elegantními bundami, elegantními halenkami a sofistikovanými podpatky.

Dobré černé kalhoty, které vám perfektně vyhovují, jsou jednou z nejdůležitějších věcí pro základní šatní skříň, které vždy potřebujete.

Variace módních kombinací s černými džínsy jsou nespočetné. To si můžete prohlédnout sami na následujících fotografiích.


Tags: , , , ,

Leave a Reply