Chudnutí vodou

10/12/2018 | By admin | Filed in: Chudnutí.

Pohudenie s pomowju vodouChudnutí vodou je jednoduchý a účinný způsob, jak opravit své tělo. Existují různé techniky, které jsou založeny na životě dávající vlhkosti – zveme vás, abyste se o nich dozvěděli.

Vodní dieta

Voda se účastní téměř všech metabolických procesů, které se vyskytují v našem těle. Živá vlhkost přitahuje uložené tuky do nich a usnadňuje a bezbolestně zhubnout.

Hlavní výhodou této techniky není vysoký výkon, ale stabilita výsledků (ztráta hmotnosti, můžete snadno uložit novou “hmotnost kategorii”).

Doba trvání této vodní stravy je dva týdny. Během tohoto období stojí za to jíst potraviny s vysokým obsahem vody (může se jednat o šťavnaté odrůdy ovoce a zeleniny, mléčné nápoje atd.). Mastné potraviny, stejně jako sladkosti a mouka budou muset být vyloučeny.

Během dne musíte vypít nejméně 1,5-2 litru nesycené stolní vody při pokojové teplotě (nemělo by být studené nebo horké).

Chcete-li zhubnout, musíte používat vodu podle pravidel. Nejprve byste neměli pít ani během jídla, ani hned po něm. Optimální interval mezi příjmem sacharidů a tekutin je 2 hodiny. Bílkovinné potraviny vyžadují zvýšení až o čtyři hodiny. Také můžete pít vodu krátce před jídlem – to sníží váš chuť k jídlu. Spotřeba tekutiny je a v okamžiku, kdy existuje silná touha jíst něco chutného, ​​ale ne velmi užitečného.

Dalším důležitým bodem: chránit gastrointestinální trakt a ledviny před přetížením, musíte vypít vodu v malých džbáních. Zlepšit chuť vody, stejně jako urychlit proces ztráty hmotnosti může být přidán do přírodní šťávy z citrusového ovoce nebo ananasu.

Vodní hladovění

Nalévání vody vám umožňuje zhubnout a vyčistit tělo škodlivého hromadění. Po takovém vyložení se zlepšuje zdravotní stav, metabolické procesy se normalizují, chronické choroby zmizí, stav vlasů a kůže se zlepšuje a postava získává dlouho očekávanou štíhlost.

Je možné provádět vodní hladovění jak v nemocnicích, tak doma – pouze podmínky se liší. V nemocnici se trénuje třítýdenní půst a doma optimální doba trvání je 1-10 dní.

Jak je vodní hladovění? Všechno je poměrně jednoduché – musíte zcela opustit jakékoli jídlo, stejně jako obvyklé nápoje. Během celé doby nalačno je třeba vypít pouze čistou ne-uhličitou vodu (denní rychlost životodárné vlhkosti není omezena).

Celý čas se nedoporučuje používat žvýkačky, kouřit a užívat léky (včetně pilulky). Doporučená úsporná fyzická námaha, ošetření vodou, stejně jako masáž.

Třídy v bazénu

Zlepšit a udržovat formulář povolit třídy v bazénu. Je dokázáno, že jakýkoli pohyb ve vodě vyžaduje mnohem vážnější výdaj energie než podobný pohyb na zemi. Současně takové školení přináší řadu výhod. Zejména chrání klouby před přetížením, umožňují zlepšit obrysy postavy a stimulovat krevní oběh (díky stálé masáži). A bez ohledu na to, jaký druh cvičení se vám bude líbit – a plavání a vodní aerobik rozhodně pomohou zhubnout.

Vodní masáž

Jedním z nejpříjemnějších postupů zaměřených na snížení hmotnosti se považuje vodní masáž. Může se provádět doma (ve sprše) av podmínkách masážního salonu, ale v druhém případě jsou možnosti mnohem širší. Masáž zrychluje krevní oběh, ničí subkutánní tukové tkáně a zahajuje proces samočistění.

Úbytek hmotnosti pomocí vody přechází do rámce pouze jedné stravy – různé způsoby použití živé vlhkosti nám pomáhají zlepšovat naše zdraví a zlepšovat naše tělo.


Tags: ,

Leave a Reply