Čokoládová strava

04/30/2018 | By admin | Filed in: Jak zhubnout.

>

Čokoládová strava je velmi tvrdá nízkokalorická monodieta. Čokoládová strava znamená, že během dne můžete jíst až 80 gramů čokolády (dva 40 gramů tmavé čokolády) nebo čokoládové tyčinky a můžete vypít pouze černou kávu bez cukru s odstředěným mlékem. Nechci jíst po čokoládě. Můžete pít nejdříve po 3 hodinách po jídle. Káva má pozitivní vliv na metabolismus, kromě toho se potýká s tak choulostivým problémem, jako je zácpa. Ale nezapomeňte, že potřebujete jíst až 100 g čokolády denně! V opačném případě množství vaječných čokoládových kalorií překročí náklady na energii.

Mnoho zdrojů říká, že tuto stravu můžete použít po dobu 5-7 dní, po které byste měli přestávku 4-6 dní. Je snadné počítat, že obsah kalorií v čokoládové stravě, asi 500-600 kalorií denně (to znamená, že můžete ztratit 3 až 6 kilogramů týdně). Kromě toho velmi malé množství příjmu potravy, a navíc – káva na prázdný žaludek. Ve skutečnosti se taková strava příliš neliší od půstu.
Bez zvláštních zdravotních rizik mohou být obdobné čokoládové půstové dávky používány jeden den v týdnu a pak pouze těm, kteří nejsou kontraindikováni v kávě.
Čokoládová strava je kontraindikována u těch, kteří trpí chorobami jater, žaludku a slinivky břišní. Kontraindikace pro čokoládu a diabetiky. Káva také může zvýšit tlak a srdeční frekvenci. Buďte rozumní! Zastavte se včas!

Tags: ,

Leave a Reply