Dieta pro tisk

10/03/2018 | By admin | Filed in: Diety.

Dieta dlja pressaOdborníci tvrdí, že zbavování se tuku v břiše je velmi obtížné a je to pravda. To platí zejména zástupců veletrhu poloviny lidstva, které příroda udělil tyto „rezervy“ v názvu hlavního účelu ženského těla – nesoucí nový život. Zveme vás, abyste zjistili, která strava pro tisk pomůže vyřešit nepříjemný problém.

Dieta pro tisk po dobu 3 týdnů

Tato strava tlačí tělo spálit tuk v břišní oblasti. Nicméně ani tato velmi účinná technika nepovede ke speciálním výsledkům, pokud ji neskombinujete se správným zatížením. O tom budeme mluvit o něco později. Vezměte prosím na vědomí – v celé stravě to není bolet, aby se vitamín-minerální komplex.

Takže první týden diety vyžaduje snížení příjmu kalorií na 2000 kcal denně. Následující produkty jsou vyloučeny:
• Nakládané a uzené maso
• Jakékoliv salámy a tučné maso
• Všechny dezerty a sladkosti.
• Alkohol

Je vhodné rozdělit jídla (5-6krát denně). V tomto případě by měly být části poměrně malé. Je nesmírně důležité pít dostatek čisté vody. Během tohoto období stravy je tělo očistěno a trávicí systém se normalizuje. Úbytek hmotnosti je obvykle 1-3 kg.

Druhý týden tiskové stravy je věnován rostlinným potravinám a nízkotučným mléčným výrobkům. Kalorie bude muset být sníženo na 1200 kcal. Zeleniny a ovoce mohou být konzumovány syrovým způsobem a z nich můžete vařit různé dietní nádobí (je dovoleno vařit potraviny, zpracovat s párou, pečeme). Během tohoto období se tělo v důsledku poklesu kalorií začne aktivně trávit rezervy tuku. Týden činí až 5 kg nadváhy.

Třetí týden vám umožní mírně zvýšit kalorie (200-300 kcal). Kromě dietních jídel s minimálním zařazení rostlinného oleje, v tomto období strava se doporučuje pít nesycené minerální vody a čerstvé šťávy z ovoce či kyselé sladké ovoce.

Správné cvičení

Pro zvýšení účinku stravy je nutné pravidelně chodit po sportu a věnovat zvláštní pozornost zóně tisku. Je velmi důležité pumpovat lis na prázdný žaludek 2-3 hodiny před jídlem. Tělo, aniž by se make-up ve formě potravin, učiní energetické rezervy se pracuje ven z těla, což znamená, že žaludek významně snížit jeho objem.

Proveďte cvičení s nepatrným zpožděním v extrémním bodě pohybu – umožní vám to více vyvalovat svaly a zvýšit účinek cvičení. Je třeba připomenout, že pohyb by měl být prováděn hladce, bez trhnutí.

Neprovádějte cvičení až do vyčerpání – nebude to mít velký vliv. Unavený, nebudete si všimnete, jak se důraz z břišních svalů dostane na zadní svaly.

Dieta pro tisk a fyzickou aktivitu – to je druh kroků na cestě k ideálnímu číslu. Přejeme Vám hodně štěstí při dosažení tohoto cíle!


Tags: ,

Leave a Reply