Dobrý make-up pro fotografování

10/02/2018 | By admin | Filed in: Krása.

Obsah

>

Chcete-li, aby fotografie vypadala snadněji a okouzluvěji, jako kdybyste měli přátele s nejlepšími umělci make-upu na světě a vy jste slavný model módy … Naučte se pravidla úspěšného makeupu pro fotografii. Koneckonců záleží na tom, jestli se vám líbí hotové fotky.

1. Vyrovnejte tón pleti

Zakryjte nedokonalosti (pupínky, pigmentové skvrny, kapiláry s prasknutím apod.) Pomocí korektoru, naneste základ a prášek na celou tvář.

Vyberte pouze matné produkty, aby tvář nesvítila na fotografii. A také se ujistěte, že neexistuje žádný rozdíl mezi barvou pleti malované tváře a krku. Dokonce iv černobílém provedení je tato chybovost velmi patrná.

2. Jednoduché zbarvení

Blush nasadit nejvýznamnější body (lícní kosti, špičku nosu, čelo a dokonce i na ušních lalůčcích), ale ne příliš blízko k očím a nosu, aby se zabránilo nepříjemnému obrazu. Blush tekuté, krémové textury nutně hladce míchat, a lisované nebo volné platí pouze na práškovou pokožku.

3. Správné obočí

Dobrá tvar je hlavní věc! V této sezóně jsou důležité přímé linie obočí, od mostu nosu až po chrámy, lehce zvednuté po stranách. Můžete je vylepšit pomocí tužky, která je blízká barvě k vašemu přirozenému stínu vlasů, ale neměli byste moc malovat – bude to vaše tvář těžší.

4. Expresivní oči

Ujistěte se, že uděláte oční linky horního víčka, protože zvyšuje a zdůrazňuje oči na fotografiích, ale nenechte dolní část dolů. Silně upravte řasy a v případě potřeby dokonce zvyšte řasy.

Tvar očí je velmi zdůrazněn perleťovými stíny stříbrno-modrého odstínu, barvou mořské vlny – lesk stínů dává oči nejdramatičtější efekt. Linka kreslená hnědou tužkou u spodních okrajů způsobí, že oči budou krásnější a větší. Vyhněte se červeným a růžovým očním stínům, díky nimž vaše oči vypadají unaveně.

Lehké střízlivé stíny by měly být aplikovány pouze pod obočí a na mobilním víčku, takže oči budou sálavé a otevřené.

A aby oči na fotografii vyzařovaly dodatečný lesk, můžete je před vystřelováním odhodit běžnými profylaktickými očními kapkami.

5. Pouze bez lesku a jisker

Pravděpodobně jiskry aplikované na obličej a tělo vypadají jako ozařování na fotografii a zkazí vás na obrázku. Proto jsou menší jiskry, tím lépe.

6. Zvodné rty

Vyberte si rtěnku podle typu pokožky, věku a situace. Vyhněte se tmavým tónům, které zestárnou i dospívající dívce. Pokud je kůže světlá, tón rtěnky by měl být trochu tmavší než přirozená barva rtů. Pro tmavou pleť je vhodné použít rtěnku a dokonce i perleťovou matku, která bude lehčí než tón pleti. Pokud je tvář příliš velká, zvyšte rty světlem rtěnkou a leskem na rty. A pokud máte malou tvář, udělejte si bledé rty, zakryjte je výraznou rtěnkou a nahoře – s leskem několik odstínů tmavší.


Tags: , ,

Leave a Reply