Důležitá pravidla gramotná ztráta hmotnosti

10/01/2018 | By admin | Filed in: Jak zhubnout.

>

Je nesmírně důležité dodržovat dietu: musíte často jíst, ale postupně.

Odborníci na výživu jsou toho názoru, že je ideální jíst každé 3 hodiny. V tomto případě je velmi nebezpečné jíst rychle, protože nám chybí okamžik nasycení a jíst mnohem víc jídla, než tělo potřebuje. Samozřejmě, všechny tyto excesy jistě budou uloženy přesně v problémových oblastech pasu, boků a hýždí. Proto dobře žvýkat. Jak říkají, pomalu pospěšte a budete první.

Hladit, myslíme si, že jsme schopni jíst středně velký slon.
 
Efektivním způsobem, jak oklamat hladoví chamtivost, je vybrat malé talíře pro nadcházející jídlo, pak se zdá, že existuje hodně jídla ve srovnání s podobnou porcí umístěnou na velké talíři. Kromě toho odborníci věnovat pozornost barvu pokrmů: to je věřil, že studené odstíny (zelené a modré) otupit chuť k jídlu, a teplo (obzvláště červené, růžové a žluté), naopak, pouze provokují.
 
Často jeme pro firmu, prostě proto, že existuje velké pokušení dát něco chutného do úst, pokud někdo žvýká spolu s ním.
 
Využijte veškeré své síly, abyste nepodléhali těmto pokušením, a snažte se také nezachytit stres a špatnou náladu. Je důležité nejíst, jestliže pocit hladu nepřijde – nestal se otrokem k jídlu. Nepochybně je škrábání a zachycování na cestách také velmi škodlivé.
Významně zvyšuje váhu obědů a večeří v okolí televizního či novinového svazku.
 
Rozptýlení sledování přehlídky a filmu nebo čtení zajímavého článku, polykat mnohem víc než požadované, aniž bychom si toho všimli. Proto, popkorn a další sladkosti při návštěvě premiérového filmu v kině jsou zlí!
Jezte v klidném a klidném prostředí: podporuje trávení a zachovává krásu.
čísel.
Odmítnutí pozdních večeří (po sedm hodin ve večerních hodinách) a noční návštěvy v chladničce vás zbaví pár dalších kilogramů.
Mimochodem, pro postava katastrofálně zuřivě neustálý nedostatek spánku. Nedostatek spánku ovlivní pomalý, ale jistý nárůst chuti k jídlu a pokles spotřeby spalujících kalorií.
Alespoň jednou denně naše tělo potřebuje horké jídlo.

 

Používejte k vaření, bezpochyby potřebujete pouze čerstvé jídlo..

 
Obecně platí, že v poslední době pravidlo o délce 100 kilometrů, které předepisuje k jídlu
sezónní zelenina a ovoce, mléčné výrobky a masné výrobky vyrobené nebo pěstované v okruhu 100 km od místa bydliště.
Za prvé, je přirozené, abychom konzumovali potravu z oblasti, ve které žijeme. Zadruhé, při delší přepravě z jiných měst nebo zemí je menší pravděpodobnost poškození potravin.
Během vaření věnujte pozornost metodě tepelného zpracování..
 
Chleboví kuchaři se vyhýbají všem smažením a tukům, upřednostňují lehce slané pokrmy, vařené ve vodě nebo vařené, dušené nebo pečené bez másla v troubě. Současně se snažte nekouřit stejné přílohy denně. Snažte se diverzifikovat dietu – alternativní obiloviny, brambory, těstoviny, atd.

 

Jednoduše řečeno, vrátíme se do vesnické kuchyně v jeho pozitivním smyslu – šetrné k životnímu prostředí, bez jakékoliv chemie. V moderním světě je zcela přirozené, abyste nic nejívali, ale pečlivě sledovali svou výživu. Není divu, že věda o výživě, trofologii se stává stále více módní.


Tags: , , , ,

Leave a Reply