Fitness pro držení těla: 20, 30 a 40 let

10/12/2018 | By admin | Filed in: Cvičení pro hubnutí.

Fitnes dlja osanki v 20 30 i 40 letechSprávná držení těla nás zrakově ztěžuje. A pomáhá hluboce dýchat, a proto trávit více energie během tréninku a pravidelných aktivit. Navíc, správné umístění páteře – slib kvality práce všech systémů a orgánů v těle. Ti, kteří se neslouží, jsou obecně méně náchylní k chronickým onemocněním a mají silnější imunitní systém.

Předtím jsme si mysleli, že pokud je postulát poškozen od dětství, v dospělosti nic nepomůže. Ve skutečnosti můžete vždy posilovat svaly a učit se, jak chodit, stát, sedět správně. A je to snadnější pro dospělé než pro děti, protože jedná více vědomě. Je pravda, že k opravě držení těla je poměrně obtížné. Budete potřebovat speciální hodiny a lekce aerobiku a minimálně 3 měsíce.

20 let

Bude užitečné, abyste zjistili, že i těžká skolióza je opravitelná, pokud se rozhodnete 27 let. Tak přestanete stěžovat na obtížné dětství strávené za učebnicemi a jednat. Vaše svaly jsou již poměrně rozvinuté, ale přesto byste neměli dělat silový trénink v tělocvičně s velkými váhami.

Pokud dojde k porušení držení těla, musíte nejprve posílit záda měkčími prostředky. Ve stejné době vám chybí třída pilates. Existuje řešení. Potřebujete dva taneční tréninky ve stylu hip-hop, funk, street jazz a dvě třídy s názvem Core.

Tanec vás naučí, abyste se pohybovali rovným zadem a “vrátili” lopatky do správné polohy z téměř jakékoliv polohy. A oni odstraní “svorky ramena” a přestaneš je zvyšovat, což znamená, že svaly lichoběžníku už nebudou bolet.

Core – třídy na speciálních nestabilních plošinách nebo hemisférách Bosu. Perfektně posilují latissimus hřbetní svaly a příčné břicha – hlavní svaly pro vaše držení těla. A dokonce i třídy na nestabilní platformě jsou učí udržovat držení těla ve všech situacích a zmírnit páteř. Není-li k dispozici žádné jádro, pracujte na platformě Powerball nebo platformě Power Plate.

30 let

Pokud jste předtím nezajímali fitness, stojí za to začít postupně. V tomto věku máte obrovský potenciál pro rozvoj síly, ale trochu času na cvičení. Proto byste měli zvolit nejvíce “ekonomické” programy, které vám umožní pracovat tělo od paty na vrchol po dobu jedné hodiny.

Fitness pro začátečníky je 2x týdně po dobu 45 minut, kdy můžete plavat v bazénu a dvakrát týdně navštěvovat lekci Pilates Matwork. Pokud jste zvyklíte chodit do fitness klubu pětkrát týdně, přidejte lekci Body Ballet, abyste zvýšili váhu nohou. Než začnete samostatně plavat v bazénu, najmout trenéra, který vám ukáže techniku. Lazy visí na boku nemá vliv na držení těla. Nejlepší styl pro “narovnání zad” – prsa.

Pokročilejší zákazníci si mohou vyzkoušet

Reforma Pilates

– třídy ve speciálních simulátorech pilates. Podle zátěže jsou shodné s výukou výkonu, ale nedávají axiální tlak na páteř, ale umožňují posílení svalů v úsporném režimu.

Čtyřicet let

V tomto věku se musíte soustředit nejen na počet tříd, ale na jejich kvalitu. Měli byste zkusit jógu. Pro začátečníky bude vyhovovat klasická hatha jóga a “pokročilejší” si může vybrat jeden z dynamických stylů – Ashtanga, Vinyasa. Jóga by měla být praktikována třikrát týdně, aby se dosáhlo podstatného protažení páteře. Je lepší pracovat pod vedením instruktora, zatímco se vylepšujete, můžete jít do nezávislých tříd doma. Kurzy jógy nejen upraví držení těla, ale také slouží jako prevence osteochondrózy.

Dále můžete zvolit buď středně pokročilý kardio trénink na simulátoru eliptického nebo veslování nebo plavání. Novináři mohou být omezeni pouze na jednu další hodinu týdně.

V každém věku je důležité trvalé držení těla. Získejte pohodlný nábytek pro práci, držení těla při posezení by nemělo být napjaté. Vyberte si pohodlnou obuv a nezapomeňte utáhnout břicho a přiložte lopatky k páteři.


Tags: , ,

Leave a Reply