Fitness program pro hubnutí Xenia Borodina

04/30/2018 | By admin | Filed in: Cvičení pro hubnutí.

Fitness program pro hubnutí Ksenia Borodina. Fitness program pro hubnutí Xenia BorodinaRuské celebrity nejsou nějak zvyklé zveřejnit svůj fitness program. To je o tom, jak tenký Ksenia Borodina lze nalézt pouze v článcích o stravě. Ale v jednom z rozhovorů nejslavnější matka ruského internetu uvedla, že i když nemá rád výcvik, pravidelně navštěvuje jeden z klubů v Žukovce.

Borovina byla “vyucena” pokročilejší přítelkyní Ksenia Sobchaková ve sportu. Tak jak jste trénovali na hubnutí Borodin?

Fitness program Ksenia Borodiny:

kardio a silový trénink

Říká se, že Borodina působila v Oksisayze s Marií Korpan doma, ale informace nebyly potvrzeny. Ve skutečnosti jí pomohla zhubnout speciálními tréninky ve fitness centru, které kombinují kardio a sílu cvičení. Jeden trénink Xenia Borodina trvá jen půl hodiny, takže se hodí do nejintenzivnějšího rozvrhu. Pravdu je třeba věnovat častěji než obvyklé programy.

Školení by mělo být podáno pět dní v týdnu. Ale výsledek nebude trvat dlouho – asi za měsíc budete mít štíhlou, napnutou postavu. Jak se cvičí Xenia Borodina?

– eliminuje nepřiměřenou postavu;
– zvyšuje metabolismus asi o 40% obvyklého;
– utahuje svaly bez zvýšení objemu a odstraňuje usazeniny tuku;
– pracuje svaly těla z různých stran a snižuje pas.

Budete potřebovat:

– činky o hmotnosti 2 až 7 kg;
– schodiště;
– skákací lano, běžecký pás nebo cvičební kolo;
– hodinky s second hand.

Pokud jste předtím nezaujali vhodnost, můžete mít lehčí činky. Ale nedostatek místa k seskoku nebo schopnost koupit stopu není také ospravedlněním. Můžete běžet v parku, nebo jen vylézt a sestupovat po schodech ve svém schodišti, tam bude touha trénovat.

Programy napájení se denně mění, zahřívání a kardio zůstávají u každého tréninku.

Minuty 1-5. Pomalu pedál na kole nebo jen chodit s vysokým kolenem nahoru v místnosti. Pokud jste vyškolený sportovec – můžete provést malý běh nebo lehké seskoky. Cílem je zvýšit puls na 130 úderů za minutu. Můžete vypočítat tepovou frekvenci jednoduchým počítáním počtu srdečních tepů po dobu 10 sekund. Není to však zakázané a intuitivní zatížení. Během těchto pěti minut byste měli začít pít – to je “klíč” k následnému spálení tuku.

Minuty 6-20 V tomto intervalu posilujete svaly.

Den 1

• Chovné činky na stepí

Lehněte si na krok, činky v ruce, protáhlé před hrudníkem. Pomalu spusťte činky dolů, roztáhněte ruce a zatáhněte je zpátky, jako byste se chtěli obejmout. Zároveň lehce ohnout lokty. Opakujte třikrát. Odpočiňte po dobu 60 sekund a postupujte jiným způsobem.

• Squatting s činky

Postavte se rovně, paže s činky spuštěnými, nohy paralelní. Klesněte do dřepu tak, aby záda zůstala rovná a vaše boky se rovnaly s podlahou. V tomto případě by kolena neměla ohýbat více než 90 stupňů. Vyrovnejte a napněte svaly hýždí. Opakujte třikrát, dvě sady.

• Rovné zkroucení

Lehněte si na podlaze, ohněte nohy, nohy na podlaze, ruce za hlavou, ale ne v zámku. Opatrně přitahujte lis, pohybujte se dopředu tak, aby spodní žebra spěchaly k pánevním kostem. Neodstraňujte bedra z podlahy. Pomalu klesněte na podlahu. 20 opakování, 3 sady.

Minuty 21-30

Jogging na trati nebo na lyžích, nebo “bruslení” na stacionárním kole. Musíš se potnout! Intenzita by měla být snížena pouze na 28 minut, aby se srdce uklidnilo v okamžiku, kdy se zastaví.

Den 2

• trakční činky

Stojte rovně, paže dolů. Nakloňte tělo pod úhlem 45 stupňů, ramena spadnou pod váhu činky. Utahováním lopatek k páteři a napínáním svalů na zádech vytáhněte činky do pásu. Pomalu vraťte ruce do výchozí pozice. 2 sady třicekrát.

• Vydejte se činkami

Ze stejného I.P. postupujte vpřed, ale neotáčejte boky, nenechte se vyhnout, až se levé koleno dotkne podlahy a pomalu se zvedne. “Klíček” ke správnému držení těla – koleno “první” nohy by mělo být spuštěno pod pravým úhlem a ramena by neměla být uvolněná. 2 sady třicekrát s každou nohou.

• Zatáčení pro pas

Posaďte se na podlahu na hýždě, nohy uvolněte tak, aby bylo pohodlné se opřít. Zatlačte a opřete se. Pak do jedné minuty otočte pasem doprava a doleva. Měli byste cítit práci příčných břišních svalů. Toto cvičení je rychlé.

Den 3 – volný den. Den 4 – den opakování 1. den 5 – den opakování 2.

6. den

• Deadlift s činky

Z rovného stojanu spodní část těla je rovnoběžná s podlahou, ramena padnou pod zátěž činky, gluteus a chrbtové svaly pracují. Neměli byste spadnout činky přes boky jako v klasickém táboře. U nejnižšího bodu hřbetu je rovnoběžná s podlahou, činky jsou spuštěny v úrovni středu nohy, pomalu se vrátí do I.P. 2 sady 30 opakování.

• Push up

Proveďte 3 řady push-upů s 20 pohyby z kolen nebo s podpěrou na ponožkách.

• Planck

Z posuvného postavení spusťte předloktí dolů. Nasaďte se na jeho povrchu ponožkami a předloktí. Fixujte pózu 1-2 minuty.

Školení Ksenia Borodina je vážnou výzvou pro vaše tělo. Ale pak uvidíte výsledky rychle, a nemusíte ani muset jít do posilovny. No, po měsíci, přidejte třecí přístup, zvyšte hmotnost činky a proveďte 20 opakování namísto 30, abyste se dále zlepšovali.


Tags: , , , ,

Leave a Reply