Fitness trénink Hypoxi

04/30/2018 | By admin | Filed in: Cvičení pro hubnutí.

Fitnes-trening HypoxiOsoba je navržena tak, aby i neaktivní cvičení pro spalování kalorií byla vnímána jeho mozkem jako akce. Cítíme se unaveni a vyčerpaní po dni v sedavé práci a považujeme jednoduché čištění domu za skutečný trénink. Je to všechno záležitost zvyku, ale tento způsob myšlení pomáhá získat nadváhu. Vývojáři systému výcviku Hypoxi vám nabízejí hubnutí bez toho, abyste se vzdali vašich zvyků.

Hypoxi simulátory: princip činnosti

Línie simulátorů Hypoxi zahrnuje stroje pro zpracování svalů boků a hýždí a břicha. V tomto případě si můžete vybrat aktivní trénink, podobně jako tělocvičnu v tělocvičně, nebo pasivní vakuovou masáž.

Princip činnosti tohoto zařízení je založen na stimulaci krevního oběhu. Představte si, že máte přísnou dietu. Po 2-3 týdnech určitě ztratíte váhu, ale vaše tělo se rozdělí především na tukovou vrstvu na obličeji, na pažích, na hrudi. Je to proto, že tyto zóny jsou nejintenzivněji zásobovány krví, což znamená, že procesy štěpení tuku v nich jsou nejaktivnější.

Patentované zařízení Swiss Hypoxi působí na těle pulzujícím vakuem. Tato masáž, kombinovaná s jednoduchými cviky, pomáhá vašemu tělu spalovat tuky v problémových oblastech. Typický výsledek tříd je mínus 4 kilogramy a 1-2 velikosti oblečení pro kurz 12 tréninku.

Hypoxi: typy a doporučení

V řadě vakuových simulátorů jsou stroje pro aktivní trénink a masáž.
Simulátor stehen a hýždí připomíná klasický “přístroj” pro tisk s nohama. Pouze během cvičení nebudete muset překonat hodně váhy a vaše klouby se budou pohybovat v bezpečném režimu bez přetížení. Zkušenost samotná se cítí jako lehká aerobik. Simulátor je doporučen pro každého, kdo chce zhubnout a zbavit se celulitidy. Nemůžete jednat pouze s lidmi s křečovými žilkami a se všemi nemocemi ve stadiu exacerbace.

Simulátor pro břicho je “hybrid” rotopedu a speciálního vakuového obleku. Takže i když se vám nelíbí točit, tento typ školení vám vyhovuje. A tam jsou speciální samice a samice tohoto stroje.

Masážní trenažér je jen oblek, postupy, při kterých se můžete zbavit celulitidy po dobu 15-20 minut, aby se ujistil pohyb lymfy a aktivní krevní oběh. A když nebudete provádět žádné pohyby, postup je vleže.

Povolání s Hypoxi je třeba kombinovat s nepřiměřenými dietními omezeními. V den tréninku byste neměli jíst více než 1600 kcal, v den odpočinku – 2000 kcal. Než začnete pracovat ve strojích pro lis a stehna, měli byste jíst cukroví, kuřecí nebo tvarohový tvar se zeleninou, jako je zelí. Sledujte jednoduché doporučení a dělejte to každý druhý den, určitě se můžete zbavit i těch nejnáročnějších ložisek tuku.


Tags: , ,

Leave a Reply