Freemanová maska

10/11/2018 | By admin | Filed in: Krása a zdraví.

Maska dlja lica FreemanSpolečnost Freeman (USA) vyrábí řadu vysoce účinných kosmetických prostředků. Jaká je tvářová maska ​​Freeman, v níž jsou reprezentovány varianty, jaký efekt poskytuje?

Informace o produktu

Freemanova maska ​​na obličej obsahuje přírodní přísady, nemá žádné škodlivé syntetické přísady, proto je považována za hypoalergenní přípravek. Formuláře masky jsou vyvinuty a testovány v laboratořích společnosti. Všechny masky jsou dostatečně účinné – dokonce i jeden postup může změnit pokožku k lepšímu. Aktivita fondů začíná na úrovni buněk a je zaměřena na očistu, výživu a aktivní hydrataci. Masky pomáhají dosáhnout optimálního tónu pleti.

Cucumber Mask

Obvykle se maska ​​Freeman okurka používá ráno (doba expozice – 10 minut). Další složky obsažené v přípravku masky – aloe a vitamín E. Maska aktivně omlazuje, hluboce hydratuje pokožku, účinně bělí, zlepšuje elasticitu.

Avokádová maska

Maska Freeman založená na avokádě je určena pro lidi s mastnou pokožkou. Kromě avokáda obsahuje bílou hlínu. Maska čistí póry a utahuje je, normalizuje sekreci kožního mazu, zlepšuje pružnost pokožky a zlepšuje pleť. Tento nástroj normalizuje krevní oběh. Musíte aplikovat masku na 10 minut, snadno se rozptýlí po kůži, má příjemnou vůni. První minuty mohou mít pocit nepohodlí (brnění, atd.), Ale nepohodlí zmizí. Je zpravidla jejich vzhled usnadněn přítomností malých ran na kůži.

Lemonová maska

Citronová maska ​​obsahuje nejenom citronový extrakt, ale i jíl – v komplexu tyto látky účinně čistí póry a zúžívají je. Maska poskytuje antiseptický efekt, rozjasňuje pokožku a dokonce tón. Maska má poměrně hustou konzistenci, ale je snadno distribuována přes kůži. Doba expozice je 10 minut. Tento nástroj je určen pro problematickou pleť náchylnou k výskytu vyrážky. Po nanesení masky se doporučuje aplikovat hydratační látku na pokožku (jíl vysuší pokožku).

Maskovací film

Tato maska ​​se liší od ostatních kosmetických přípravků vysokou koncentrací antioxidantů. Maska zabraňuje procesu stárnutí, odstraňuje toxiny, chrání pokožku před agresivním účinkem prostředí, vyčistí nadbytečnou tvorbu kožního mazu. Tato kosmetika vyživuje pokožku, zvlhčuje ji. Masku lze denně nanášet na pokožku. Nezasychá kůži a nevede k rozvoji alergické reakce. Měla by být aplikována nejen na obličej a krk, ale i na dekoltu. Doba expozice – dokud film není zcela suchý. Poté je nutné jej vyjmout a umyt.

Recenze

Freemanová maska ​​má dobré recenze. Mnoho z těch, kteří pravidelně používají takové nástroje, poznamenat, že póry jsou zúžené, akné zmizí a kůže se stává dobře upraveným vzhledem. Je důležité vybrat pouze verzi masky, která odpovídá typu pleti.


Tags: ,

Leave a Reply