Hong Kong 2017 – dovolená, výlety, historie, zajímavosti

10/12/2018 | By admin | Filed in: Hvězdný život.

Obsah

Hong Kong 2017 – dovolená, výlety, historie, zajímavosti

Hong Kong 2017 – dovolená, výlety, historie, zajímavosti

Hong Kong, Hong Kong 2017 Hong Kong, které do Hong Kong, tajfunu v Hongkongu, Hong Kong dnes, Čína Hong Kong, Hong Kong film Hong Kong, který země, Moskva Hong Kong, Hong Kong kapitálu Hong Kong letiště, počasí v Hong Kongu, víza do Hongkongu, tajfunu v Hong Kong dnes, Hong Kong on-line Hong Kong na mapě lety Hong Kong, Hong Kong, Macau, Hong Kong, jejíž kapitál, Hong Kong dostat, Hong Kong fotografie, zatímco v Hong Kong, Hong Kong hlavním městě země, Hong Kong, jejíž kapitál země, Hong Kong dnes, Hong Kong atrakce Hong Kong sledovat online, Rusko Hong Kong, Hong Kong od zyvy, Hong Kong pro Rusy, hotely v Hong Kong, Hong Kong dolarů, restaurace Hong Kong, Singapur Hong Kong, zájezdy do Hong Kong, Hong Kong zprávy, Hong Kong City, Hong Kong videa Hong Kong metro, Vladivostok Hong Kong, Hong Kong se ceny v Hong Kong,

Hong Kong 2017 – dovolená, výlety, historie, zajímavosti, vízum a mnoho dalšího, které podrobně popíšeme dnes.

Hongkong je zvláštní území s prozápadními názory a principy života. Bývalá britská kolonie, která se od roku 1997 znovu stala součástí Číny.

Hongkong je britský Mowgli, diktovat své vlastní zákony do džungle. Město je strašně přeplněné. Apartmány jsou malé, ceny v Hongkongu jsou různé, v závislosti na skupině zboží, ale nájemné na bydlení a škola je úžasný a kvůli znečištění ovzduší, pár obyvatel Hongkongu udusí útoky, tajfun v Hongkongu.

Obyvatelé Hongkongu se možná na první pohled zdál nesmírně zdvořilí, ale vše, co musí udělat, je jen úsměv a řekněme “ahoj” – a “rozbijete” nepřátelskou “fasádu.” A za nimi najdete velmi přátelské lidi. na některých místech na planetě je tráva doslova zelenější, ale pokud máte rádi města s chaotickým, jedinečným kouzlem a organizovaným chaosem, pak se stejně jako já zamilujete do Hongkongu.

Vízum do Hong Kongu

Vízum do Hongkongu pro Rusy, kteří cestují přímo až na 14 dní, není potřeba. Platnost pasu by však neměla skončit dříve než 30 dnů od data odjezdu z Hongkongu. Je žádoucí, aby cestovní pas měl alespoň dvě prázdné stránky. Bezvízový režim se nevztahuje na vstup z autonomního regionu Hongkong na území samostatné Číny (stejně jako na vstup do Hongkongu z Číny).

Letenky do Moskvy z Hong Kong. Jak se dostat do Hongkongu?

Letenky do Moskvy z Hong Kong. Jak se dostat do Hongkongu? Hong Kong, Hong Kong 2017 Hong Kong, které do Hong Kong, tajfunu v Hongkongu, Hong Kong dnes, Čína Hong Kong, Hong Kong filmy, Hong Kong, který země, Moskva Hong Kong, Hong Kong kapitálu Hong Kong letiště, počasí v Hong Kongu, víza do Hongkongu, tajfun v Hongkongu dnes, Hong Kong on-line Hong Kong na mapě lety Hong Kong, Hong Kong, Macau, Hong Kong, jejíž kapitál, Hong Kong si fotografii Hong Kong, Hong Kong, Hong Kong hlavním městě země, Hong Kong, jejíž kapitál země, Hong Kong dnes, Hong Kong atrakce Hong Kong sledovat online , Rusko Hong Kong, Hong Kong Recenze Hong Kong pro Rusy, hotely v Hong Kong, Hong Kong dolarů, restaurace Hong Kong, Singapur Hong Kong, zájezdy do Hong Kong, Hong Kong zprávy, Hong Kong City, Hong Kong videa Hong Kong metro, Vladivostok Hong Kong, Hong Kong se ceny v Hong Kong,

Letouny Aeroflot denně zajišťují přímé lety do letiště Hongkong z letiště Moskva Sheremetyevo.

Co můžete vidět a pokusit se jít do Hongkongu.

Trh Mong Kok v Hongkongu

Mong Kok trh v Hongkongu, Hongkong 2017, Hongkong, Hongkong, Hongkong, Hongkong, Hongkong filmy, Hongkong, Hongkong, Hong Kong, Hong Kong letiště, Hong Kong počasí, Hong Kong Visa, Typhoon v Hongkongu dnes, Hong Kong on-line Hong Kong na mapě lety Hong Kong, Hong Kong, Macau, Hong Kong, jejíž kapitál, Hong Kong dostat, Hong Kong fotografie, zatímco v Hong Kong, Hong Kong hlavním městě země, Hong Kong, jejíž kapitál země, Hong Kong dnes, Hong Kong atrakce Hong Kong sledovat on-line, str ussia Hong Kong, Hong Kong Recenze Hong Kong pro Rusy, hotely v Hong Kong, Hong Kong dolarů, restaurace Hong Kong, Singapur Hong Kong, zájezdy do Hong Kong, Hong Kong zprávy, Hong Kong City, Hong Kong videa Hong Kong metro, Vladivostok Hong Kong, Hong Kong se ceny v Hong Kong,

Toto je Asie, ve které Hollywood rád ukazuje: mrakodrapy, chatrče a pouliční stánky s absolutním množstvím všeho od všeho nejsladších ananasů až po modré kraby, od spodního prádla po zpěváky. Všechno to je hlučné, bzučení, zpěv, ale (zřídka pro Hongkong) téměř anglicky nerozumí. V kavárnách se sníženým součtem (), které budou před vámi vytesány), budou všechny báječné výrobky prodávané Hongkongu neočekávané, ale koneckonců na trhu Mong Kok to není žaludek, který má žaludek, ale Instagram.

Růžové delfíny ve vesnici Toy-O

Růžové delfíny ve vesnici Toy-O. GONKONGgonkong, Hong Kong 2017 Hong Kong, které do Hong Kong, tajfunu v Hongkongu, Hong Kong dnes, Čína Hong Kong, Hong Kong film Hong Kong, který země, Moskva Hong Kong, Hong Kong kapitálu Hong Kong letiště, počasí v Hong Kongu, víza do Hongkongu, tajfunu v Hong Kong dnes, Hong Kong on-line Hong Kong na mapě lety Hong Kong, Hong Kong, Macau, Hong Kong, jejíž kapitál, Hong Kong si, Hong Kong fotografie, zatímco v Hong Kong, Hong Kong hlavního města země, Hong Kong, v hlavním městě, jehož země, Hong Kong dnes, Hong Kong atrakce Hong Kong sledovat online, Rusko Hong Kong, th Kong Recenze Hong Kong pro Rusy, hotely v Hong Kong, Hong Kong dolarů, restaurace Hong Kong, Singapur Hongkong, zájezdy do Hong Kong, Hong Kong zprávy, Hong Kong City, Hong Kong videa Hong Kong metro, Vladivostok Hong Kong, Hong Kong je, ceny v Hong Kong,

V rybářské vesnici si můžete užít obdivuhodných růžových delfínů, stojící v moři na chůdách u ostrova Lany-Tau. To je stejná část Hong Kongu jako Vasilijevská část Petrohradu. Takže majitel lodi s motorem v Hongkongu od vás přijde asi 800 rublů za zobrazení delfínů. Jeho kolega z Petrohradu bude placen za to, že prokazuje krásu Nevy.

Hongkongové vafle

Hong Kong, Hong Kong 2017 Hong Kong, které do Hong Kong, tajfunu v Hongkongu, Hong Kong dnes, Čína Hong Kong, Hong Kong film Hong Kong, který země, Moskva Hong Kong, Hong Kong kapitálu Hong Kong letiště, počasí v Hong Kongu, víza do Hongkongu, tajfunu v Hong Kong dnes, Hong Kong on-line Hong Kong na mapě lety Hong Kong, Hong Kong, Macau, Hong Kong, jejíž kapitál, Hong Kong dostat, Hong Kong fotografie, zatímco v Hong Kong, Hong Kong hlavním městě země, Hong Kong, jejíž kapitál země, Hong Kong dnes, Hong Kong atrakce Hong Kong sledovat online, Rusko Hong Kong, Hong Kong od zyvy, Hong Kong pro Rusy, hotely v Hong Kong, Hong Kong dolarů, restaurace Hong Kong, Singapur Hong Kong, zájezdy do Hong Kong, Hong Kong zprávy, Hong Kong City, Hong Kong videa Hong Kong metro, Vladivostok Hong Kong, Hong Kong se ceny v Hong Kong, Čína Kitchen

Hongkongské jídlo je čínská kantonská kuchyně, která je, bohužel, minulá britská. Proto je lepší experimentovat doma, například s Hong Kong waflemi. Těsto (od jednoduché po čokoládu) – dle uvážení kuchaře. Hlavní věc, že ​​vaflový železa nebyl “kostkovaný”, ale “pimply”. Potrubní vafle s teplem se vkládají do objemné trubky, do které je vše stisknuto, od bobulí se šlehačkou až po salát se smaženým kuřetem. Tyto vafle mohou být považovány za příbuzné showroomu.

Takže vzít pero: musíte si zapsat důležité pro první minuty v Hongkongu. Proč zapisovat? Protože letět 10 hodin (pokud z Moskvy) a 5 časových pásem dopředu. Vzhledem k časovému rozdílu bude těžké myslet, je to první. Za druhé: tady je mokrý – trópy.

Za třetí: bydlení bez kuchyně kvůli životním nákladům, ale samotné město je kuchyň. Hong Kong, která je topograficky jakási pánev – wok (kde Hennessy Road, Wanchai metro, Jones-tone roud- všechno popletl, neduživý zápach shkvorchaschim, prskající, vařícího oleje z tisíců ulici v hospodě a dokonce hrom kladiva a kladiva a pískání kotoučovou pilu. Takže, napsaný body, znovu číst, když přijde čas:

  1. Ráže z výstavby nezmizí. V Hongkongu je téměř vždy a téměř všude. Toto město je místem, kde stavba nekončí – to znamená, že Hong Kong je věčnou stavbou.
  2. Miska lahodných nudlí v ulici hospody bude stát 500 rublů, pokud jde o místní měnu. A za vynikající jídlo je třeba jít do restaurace s vyššími cenami než lahodné jídlo v Londýně.
  3. Ne, to není pevninská Čína: ulice nevykřikuje na milión úst, neváží na milión rukou, nejedí na dvou milionech tyčinky – i když samozřejmě každý jedí s hůlkami. Jedná se o zvláštní zónu Číny a čínští musejí dostat vízum, aby se sem dostali, na rozdíl od Rusů, kteří nepotřebují vízum, aby mohli jít do dvou týdnů od roku 2009.
  4. Ne, to není Spojené království (a ne kvůli nedostatku víz), i když téměř všichni mluví anglicky as silným přízvukem. Ale tady žijí dědicové koruny, hlavní princip britského gentlemana: myšlenky, poslání, cíl nad komfortem. Hong Kong, pokud je to vhodné, britský Mowgli. Město a země, které ztratily britské rodiče v tropech, si však pamatovaly své lekce a naučily se nejen žít v džungli, ale také diktovat své vlastní zákony do džungle.

Máte-li štěstí, hotel vám poskytne místní miniaplikaci – kapesní internetový komunikátor, který můžete volat kdekoli zdarma a který zdarma distribuuje internet do vašeho smartphonu. A my jdeme kontrolovat Hong Kong.

Hong Kong zajímavosti, historie města. Přednáška na Viktoriině vrcholu

Victoria Peak, zajímavosti v Hongkongu, historie města. Přednáška dodávány na vrcholu Viktoriya.gonkong, Hong Kong 2017 Hong Kong, které do Hong Kong, tajfunu v Hongkongu, Hong Kong dnes, Čína Hong Kong, Hong Kong filmy, Hong Kong, který země, Moskva Hong Kong, Hong Kong kapitálu Hong Kong letiště, počasí v Hong Kongu, víza Hong Kong, tajfun v Hongkongu dnes, Hong Kong on-line Hong Kong na mapě, lety Hong Kong, Hong Kong, Macau, Hong Kong, jejíž kapitál, Hong Kong dostat, Hong Kong fotografie, zatímco v Hong Kong, Hong Kong hlavního města země, Hong Kong, v hlavním městě, jehož země, Hong Kong teď, Hong Kong atrakce Hong Kong přezkoumání být online, Rusko Hong Kong, Hong Kong Recenze Hong Kong pro Rusy, hotely v Hong Kong, Hong Kong dolarů, restaurace Hong Kong, Singapur Hong Kong, zájezdy do Hong Kong, Hong Kong zprávy, Hong Kong City, Hong Kong filmy, Metro Hong Kong, Vladivostok Hong Kong, Hong Kong se ceny v Hong Kong ,

V městech rostoucích tak rychle, že se o minulost nezajímají, rozdělují architektonické dějiny do ohně nových ambicí – tedy ve městech jako je Moskva nebo Hongkong – existuje jedno zvláštní pohodlí. Taková města – urychlovače se o turisty tolik nestarají, že si mám vybrat, co si prohlédnu.

Vprintsype jako v Moskvě: Červené náměstí, Tretyakovská galerie, Sparrow Hills, Novodevichijský klášter, bulváry … A to je vše, Moskva je viděna v plném rozsahu. Ne na jihu Butovo s výukovými účely.

V Hongkongu, památky potřebné k vypadat, příliš málo, ale všechny jsou nezbytné pro kontrolu. Hlavní atrakcí Hongkongu vyrazí 553 metrů nad ostrov Hongkong, Victoria Peak, který místní obyvatelé jednoduše nazývají Peak. Není to jen strmá hora, ale také omezovač výšky pro mrakodrapy: místní zákon zakazuje jejich stavbu nad Peak. Je to druh nepřiměřených turistických obléhání, které zvedají starou lanovku na půl kilometru – počkejte v řadě asi hodinu a půl. Přiměřený turist si vybírá místo ve druhém patře pravidelného autobusu a stoupá po silnici serpentinu, přičemž si všimne toho nejdůležitějšího problému: čím vyšší jsou v Hongkongu, tím dražší jsou. Je jasné, proč. Letní teplo není tak peklo, ale vlhkost je pod 100% a hory jsou lepší než na pobřeží. Když stoupáme, méně a méně luxusních kancelářských mrakodrapů a méně a méně zchátralých mrakodrapů, ale stále více tichých condos a vil. Na samém vrcholu cena za čtvereční metr dosáhne závratných 85 000 dolarů.

Tady pod nohama máme výhled na zalesněné a mrakodrapové svahy, jižní Čína moře, vinoucí se břehy Victoria Bay, hory na poloostrově Kowloon. Máme štěstí: první britští guvernéři Hongkongu nemohli tento názor sledovat, a to jen proto, že svahy vrcholu byly bez stromů a všechny ostrovy v Hongkongu neměly několik stovek čínských rolníků ze sousední provincie Guangdong.

Historie Hongkongu, jak to celý svět ví, je třeba vzít v úvahu Od doby čtyřicátých let, kdy Hongkong jako vojenskou trofej převzal Británii z Číny během války nazvaný Opium. Byla to válka pro britské obchodníky s opiami, které svobodně dodávaly z Číny své super-zisky do Belgie. – Válka není vůbec jednou z nich, na kterou jsou hrdí vnuci. Čína nedokázala odolat, protože přinesla pohrdání druhému světu v tabulce za Velkou čínskou zeď a překonala průmyslovou revoluci. V roce 1842 se pod Hongkongskou nankingskou smlouvou (tj. Hongkongským ostrovem a poloostrovem Kowloon) stala britská kolonie. A půl století později, v roce 1898, Británie odebrala dalších 99 čtverečních kilometrů pevninské půdy, tzv. Nové Teritory, pro 99letý pronájem zaniklé Číny.

Hong Kong, Hong Kong 2017 Hong Kong, které do Hong Kong, tajfunu v Hongkongu, Hong Kong dnes, Čína Hong Kong, Hong Kong film Hong Kong, který země, Moskva Hong Kong, Hong Kong kapitálu Hong Kong letiště, počasí v Hong Kongu, víza do Hongkongu, tajfunu v Hong Kong dnes, Hong Kong on-line Hong Kong na mapě lety Hong Kong, Hong Kong, Macau, Hong Kong, jejíž kapitál, Hong Kong dostat, Hong Kong fotografie, zatímco v Hong Kong, Hong Kong hlavním městě země, Hong Kong, jejíž kapitál země, Hong Kong dnes, Hong Kong atrakce Hong Kong sledovat online, Rusko Hong Kong, Hong Kong od zyvy, Hong Kong pro Rusy, hotely v Hong Kong, Hong Kong dolarů, restaurace Hong Kong, Singapur Hong Kong, zájezdy do Hong Kong, Hong Kong zprávy, Hong Kong City, Hong Kong videa Hong Kong metro, Vladivostok Hong Kong, Hong Kong se ceny v Hong Kong,

Po celou tuto dobu Britové dělali přesně to, co udělali v mnoha dalších koloniálních majetcích. Postavili bezcelní přístav otevřený pro celou vlajku světa (ostrý kontrast s Čínou, který v zásadě neumožnil cizincům, aby přišli k sobě). Znečištěná na mořích pirátů, posluchači, lupiči. Chované zahrady a vysázené lesy. Postavili kostely, nemocnice, hipodrom; publikoval noviny, otevřel banky a školy a postupně oholel místní kantonský. Význam žvýkání nebyl tak hodně ve výuce angličtiny, tolik v představení myšlenek, že mise je mimo pohodlí, (tento pohled Hongkongu dnes je docela Anglie).

Aglishanin, koneckonců, potěšení z těla není příliš důležité – je spokojen se samostatnými kohoutky studené a horké vody, ale myšlenka šíření civilizace je důležitá.

Takže pro obyvatele Hongkongu byla hlavním posláním svoboda – i kdyby byla tak specifická jako svoboda podnikatelských nápadů, stále nezáleží na tom, na čem obchodovat, jako jsou drážkové zásuvky v lékárnách nebo deriváty na burze cenných papírů. Důležitá minimální vládní intervence (daně v Hongkongu jsou jednoduché a nízké, zhruba řečeno, pokud pouze daň z příjmu a daň z příjmů nejsou oba vyšší než 17%) a maximální osobní iniciativu.

A když v Číně Červené gardy rozpadly ideologicky mimozemskou kulturu, v Hongkongu bylo všechno cizí, jako je tradiční čínská medicína, dokonale zachováno (pokud samozřejmě dalo zisk). Proto, když světová ekonomika začala růst, Hong Kong se stal “asijským tygříkem”.

Zároveň je pro kantonský člověk skutečně nemalé pohodlí, který se hákem nebo podvodem rozběhl z Číny do Hongkongu. Proto je i dnes mnoho apartmánů spokojeno s výklenky pod sporákem místo kuchyně, což je důvod, proč tu, neviditelné elektrické nástroje křičí, klepou a svědí od rána do večera.

Před sestupováním budeme nadále obdivovat názory a s fascinující částí příběhu, jak se Velká Británie vrátila Hongkongu do Číny – počkejte trochu.

Drahý živý a mrtvý. Aberdeen Bay Hongkong výlety

Hong Kong, Hong Kong 2017 Hong Kong, které do Hong Kong, tajfunu v Hongkongu, Hong Kong dnes, Čína Hong Kong, Hong Kong film Hong Kong, který země, Moskva Hong Kong, Hong Kong kapitálu Hong Kong letiště, počasí v Hong Kongu, víza do Hongkongu, tajfunu v Hong Kong dnes, Hong Kong on-line Hong Kong na mapě lety Hong Kong, Hong Kong, Macau, Hong Kong, jejíž kapitál, Hong Kong dostat, Hong Kong fotografie, zatímco v Hong Kong, Hong Kong hlavním městě země, Hong Kong, jejíž kapitál země, Hong Kong dnes, Hong Kong atrakce Hong Kong sledovat online, Rusko Hong Kong, Hong Kong od zyvy, Hong Kong pro Rusy, hotely v Hong Kong, Hong Kong dolarů, restaurace Hong Kong, Singapur Hong Kong, zájezdy do Hong Kong, Hong Kong zprávy, Hong Kong City, Hong Kong videa Hong Kong metro, Vladivostok Hong Kong, Hong Kong se ceny v Hong Kong,

Nejlepší je jít dolů Peak. Zvláště pokud další položkou povinného programu je záliv Aberdeen.

Z této zátoky se začalo jednou, ještě před britskou vládou, Hongkong. Mimochodem, ne všichni v Británii v roce 1842 ocenili význam akvizice Hongkongu: pro mnohé to vypadalo jako urážlivé plytké ústupky z Číny (jen ostrov s zátokami a sladkou vodou). Starobylý obchod s parfémy v zátoce Aberdeen neměl historický význam, kromě toho, že dal lokalitě jméno: říkají, že “Hongkong” znamená “voňavý přístav” …

Takže: měli byste jít dolů do zálivu, nikoliv po dálnici, ale po silnici mezi vyhrazeným lesem. Konopné ptáky, mumlání proudů, krása! Žlaby se pravidelně otvírají: pár lavic plus betonové náměstí, posypané oblázky. Jedná se o platformu pro masáž nohou. Projděte oblázky. V opačném případě se nohy na konci sestupu snadno ztratí.

Obecně platí, že město Hong Kong je skvělým místem pro milovníky pěší turistiky. K potěšení drobného sportovního gentlemana jsou čtyři ze šesti ostrovních parků propojeny 30 kilometrovou Hongkonskou stezkou. V Nových teritoriích – tmy inspirované cyklotrasy. Ale tato informace je pro ty, kteří chtějí žít v Hongkongu, a budeme pokračovat v sestupu.

Takže: po jedné z opakování se otevře podivný pohled na město živých skrze město mrtvých a města budou mít stejnou velikost.

Představte si okraj Moskvy, spací prostor, 17podlažních panelových domů. Nejlepší je reprezentovat Khimki: je zde nádrž. Khimkiho panelové domy potřebují psychicky zvýšit podlahy o 30-40, ohřát vodu na 27 stupňů, učinit terén hornatý, ukřižovat půl tuctu nehybných orlů na bělavé horké obloze, poslat hřbitovy s podobnými šedými krabicemi na svazích .

Mezi městem a hřbitovem není žádná hranice. Vytáhnete kočárek s dítětem ze dveří – a pokračujete ve své cestě již mezi hroby. Symbolisté Stříbrného věku by to rádi.

Hong Kong, Hong Kong 2017 Hong Kong, které do Hong Kong, tajfunu v Hongkongu, Hong Kong dnes, Čína Hong Kong, Hong Kong film Hong Kong, který země, Moskva Hong Kong, Hong Kong kapitálu Hong Kong letiště, počasí v Hong Kongu, víza do Hongkongu, tajfunu v Hong Kong dnes, Hong Kong on-line Hong Kong na mapě lety Hong Kong, Hong Kong, Macau, Hong Kong, jejíž kapitál, Hong Kong dostat, Hong Kong fotografie, zatímco v Hong Kong, Hong Kong hlavním městě země, Hong Kong, jejíž kapitál země, Hong Kong dnes, Hong Kong atrakce Hong Kong sledovat online, Rusko Hong Kong, Hong Kong od zyvy, Hong Kong pro Rusy, hotely v Hong Kong, Hong Kong dolarů, restaurace Hong Kong, Singapur Hong Kong, zájezdy do Hong Kong, Hong Kong zprávy, Hong Kong City, Hong Kong videa Hong Kong metro, Vladivostok Hong Kong, Hong Kong se ceny v Hong Kong,

Ale to není symbolika, je to princip života, kde mise, opakuji, je mimo komfort. Na ostrově je malý prostor. Ubytování a život jsou neuvěřitelně drahé. Proto musíte využít každou příležitost k úspěchu a zbohatnutí. Být děsivý, že žijete téměř na hřbitově, je luxus, který si nemůžete dovolit, a hloupost, kterou byste neměli věnovat pozornost. Mrtvý člověk nemůže zabránit životu.

Níže, na břehu zálivu Aberdeen, turista čeká na místní orientační bod: povinná babička z Hongkongu, která nabízí loď kolem Aberdeen Bay. To je analogická babička na stanici v Petrohradě, která nabízí prostor pro noc. Na návrh babičce Gongong by měla souhlasit s tím souhlasit.

V zátoce Aberdeen v Hong Kongu se jednoduše nachází horní nedotažená pracovní flotila. Stovky lodí ukotvených uprostřed zálivu Aberdeen, barevného vodního světa. Navazující lodě tvoří čtverce a čtvrti uprostřed vodních uliček, vodních náměstí a vodních drah. Nějaký labyrint na vodě, přímo pod pobřežními mrakodrapy. Lidé pracují, jedí, spí a představují, že začínají nové lidi, houpající se na vlnách.

Je to chudé, téměř zbídačené vodní město, které se rozhodně nemůžete setkat v Evropě. Tam, taková malebná chudoba, která se rozkládá v moři života na vlastní nebezpečí a rizika, byla dávno zničena sociálními programy. A v zátoce v Aberdeenu v baldachýně mrakodrapů stále žije kapitalismus devatenáctého století. To je takový vodnatý Londýn od Olivera Twista.

Nevyhnutelný konec vodní procházky vodními slumy je kotvení jedné z obou obřích lodí restaurací schopných krmení ve stejnou dobu, předpokládám, že jeden milion Číňanů. Pět změn jídel pro 5000. ruble přesvědčivě dokazuje hladnému turistovi, že každý mořský produkt může být proměněn v něco bez chuti.

Ale to je typické pro Britové: jídlo je jen čerpací stanice. Císaři se jedí, aby žili, nežli žít. No, a labužníci mohou plavat na večeři v nedaleké portugalské kolonii v Macau: právě teď trajektem a bez víz.

Piknik u burzy. Hong kong

V neděli v centru Hong Kongu, na náměstí Birzhevaya, má služebná filipínská piknik – dívky, které mají jen jeden den volna týdně. A kresluji kříž mezi taumanskými scénami Gauguina a “Snídaně na trávě”, přestože přemýšlím o tom, kde najít místo pro piknik v blízkosti burzy cenných papírů. A tady jsem byl ohromen. Protože centrum Hongkongu vypadá jako přistání bezdomovců. Vše, úplně celý prostor kolem, hned pod oknem zobrazuje Batyukov «Dior», «Yves Saint Laurent» a «Harvey Nichols’ spadající podctilkami lepenkových krabic, stany krabic a pytlů kleeonki – veřejné vladivokstoksky‚shuttle‘provádí Čína levné věci . Když se podívám blíž, všiml jsem si, že to nejsou lidé bez domova, ale výhradně mladé dívky – a teprve teď se mi zdá, že je to slavný filipínský piknik. Filipínské dívky si dávají na dlažbu, vezmou sendviče a láhve z minerální vody ze svých sáčků (a nejen), povídají s přítelkyní a vesele se usmívají. Najednou se začne hrát hudba a několik dívek vyskočí z krabic. Skočili na jednu nohu, oblékli si boty na vysoké podpatky, vytahovali kruhy s čísly s patami a snažili se chodit po uzavřené ulici pro auta s chůzí od boku. Starší žena zaznamená výsledek do notebooku. Oh, dobro Ano, tady jsou přímo uprostřed pouliční casting na soutěž krásy.

Ve večerních hodinách v parku v Hongkongu, kde je tak pěkný a obdivuje přírodu, stejně jako želvy plazící se na kamenech v rybníku, kde zlatí kapři dychtivě jíjí květiny, které spadají do vody.

Hong Kong dovolená. Život na různých úrovních. Zajímavosti

Hong Kong, Hong Kong 2017 Hong Kong, které do Hong Kong, tajfunu v Hongkongu, Hong Kong dnes, Čína Hong Kong, Hong Kong film Hong Kong, který země, Moskva Hong Kong, Hong Kong kapitálu Hong Kong letiště, počasí v Hong Kongu, víza do Hongkongu, tajfunu v Hong Kong dnes, Hong Kong on-line Hong Kong na mapě lety Hong Kong, Hong Kong, Macau, Hong Kong, jejíž kapitál, Hong Kong dostat, Hong Kong fotografie, zatímco v Hong Kong, Hong Kong hlavním městě země, Hong Kong, jejíž kapitál země, Hong Kong dnes, Hong Kong atrakce Hong Kong sledovat online, Rusko Hong Kong, Hong Kong od zyvy, Hong Kong pro Rusy, hotely v Hong Kong, Hong Kong dolarů, restaurace Hong Kong, Singapur Hong Kong, zájezdy do Hong Kong, Hong Kong zprávy, Hong Kong City, Hong Kong videa Hong Kong metro, Vladivostok Hong Kong, Hong Kong se ceny v Hong Kong,

Je pravděpodobné, že malovaný obraz Hongkongu není formulován z hlediska urbanistického plánování. Existuje nedostatek městských částí, nahrazených obecně: ostrov, hory, mrakodrapy, voda. A to je také problém všech měst – nových budov. Zkuste například popsat

Dubaj: nevyhnutelně musí jít zachytit stejné mrakodrapy. Proto fotografové v Hongkongu rád střílí dvoupatrové světlé tramvaje, úzké a ploché, jako jsou plavidla, které se pohybují s jedním potěšením. Nebo na starých dobrých anglických trajektech “Start Ferry”, na tři penny, které projíždějí mezi Hong Kong Islandem a Kowloonským poloostrovem. Trajekty, stejně jako tramvaje, jsou dvoupodlažní, police, s nadranným měděným zlomyslným a dalšími věcmi od hrudníku průmyslové éry.

Ale možná nejvíce fantastická část života v Hongkongu, špatně přenášená fotografiemi, je život na úrovních Defferenf – různé úrovně, různé podlaží, různé terasy. To je těžké vysvětlit v ruštině, protože v plochých zemích není termín, nikoliv samotný předmět.

Tento typ života znamená něco takového: Abychom se dostali do Hongkongu z bodu A do bodu B, je třeba pochopit, zda bod A a B leží ve stejné horizontální rovině. To znamená, že na obyčejné ploché mapě je možné vyjít z výměny na východ a ve 3D realitě se ukazuje, že silnice v této nadmořské výšce vede jen na jih. A musíte hledat cestu na jiné úrovni. Navigátor je zbytečný: zabývá se stejnými 2D mapami.

Proto je nejdůležitější atrakcí v Hongkongu cesta přes největší eskalátor na světě: přes SoHo až po střední úrovně, průměrné úrovně.

Nachází se ve třetím patře domu, eskalátor vertikálně spojuje horizontální uličky a terasy. A pak je tu o nic lepší než připojena k některému z nich, aby se ztratil ve všech Graham Street, Gage Street, Street Linherst- -stredi lékárnách se sušeným netopýrů, a patří mezi nejchutnější zeleniny, mezi obchody s nayvulgarneyshim přehnané zlato mezi ulicí trhy se šťavnatými mango, mezi podnikateli v bezvadně nudných oblecích, mezi šampaňskými pijáky přímo uprostřed ulice. A pak zjistěte, nakreslete na úrovni 3 pěší pěší špagety yuppie.

A pak ocitají oshelameshvuyu, v třístupňový mimoúrovňových křižovatek pro chodce spagetti- – jednou v katedrále Neposkvrněného početí Panny Marie, v botanických a zoologických zahrad.

A pak, když jste se zatajili, můžete si říci, že historická přednáška na Victoria Peaku vyžaduje dokončení.

Takže, dámy a pánové, na konci 20. století měly být okny 99letého pronájmu nového území a jejich kapitál spolu s “starým” Hongkongem vráceny do komunistické Číny. Bohatí Hongkongři balili své pytle, protože i přes reformy Deng Xiaopingu nechápali, jak by mohla existovat soukromá iniciativa v zemi, kde stále visí portréty Maa Zedonga. V roce 1989 studenti na pekingském náměstí Tian’an, Muži, nepřispěli k optimismu gankongu: milion lidí se vydal do ulic protestovat proti politice čínských komunistů.

Hong Kong, Hong Kong 2017 Hong Kong, které do Hong Kong, tajfunu v Hongkongu, Hong Kong dnes, Čína Hong Kong, Hong Kong film Hong Kong, který země, Moskva Hong Kong, Hong Kong kapitálu Hong Kong letiště, počasí v Hong Kongu, víza do Hongkongu, tajfunu v Hong Kong dnes, Hong Kong on-line Hong Kong na mapě lety Hong Kong, Hong Kong, Macau, Hong Kong, jejíž kapitál, Hong Kong dostat, Hong Kong fotografie, zatímco v Hong Kong, Hong Kong hlavním městě země, Hong Kong, jejíž kapitál země, Hong Kong dnes, Hong Kong atrakce Hong Kong sledovat online, Rusko Hong Kong, Hong Kong od zyvy, Hong Kong pro Rusy, hotely v Hong Kong, Hong Kong dolarů, restaurace Hong Kong, Singapur Hong Kong, zájezdy do Hong Kong, Hong Kong zprávy, Hong Kong City, Hong Kong videa Hong Kong metro, Vladivostok Hong Kong, Hong Kong se ceny v Hong Kong,

Londýn a Peking se však shodly na tom, že Hongkong bude zvláštní region Číny. Všechny svobody jsou zaručeny ve stejné výši. Až do roku 2047 má Hongkong plnou autonomii, Hongkongský dolar zůstává místní měnou. Takže byl nazván skvělý experiment nazvaný “Jedna země – dva systémy”.

Zde by lektor měl popíjet vodu, aby dokončil přednášku čtením roztržené stránky, z níž bůh ví co, ale překvapivě rozumné průvodce.

“O půlnoci 30. června 1997 byla poslední část Britské říše znovu předána Číně. Tato událost byla obklopena nejasností, ale přímo během obřadu vypuklo nejmenší bouřka ve vzpomínkách obyvatel, takže na ulicích bylo jen málo lidí.

Chris Patten, poslední guvernér Hongkongu a dědic britského trůnu, princ Charles, klidně a bohužel propadl královskou jachtu Britannia a čínská armáda tiše překročila hranice. Každý, kdo se ráno probudil, v trochu nervózním stavu a přemýšlel o tom, jak se mohou změnit jejich životy, bylo ohromeno, že se nic nezměnilo. .

Pro Hongkong se nic opravdu nezměnilo. Ale pro Velkou Británii se ukázalo, že možnost opustit kolonie, která byla v polovině 20. století nemožná, byla pozitivní. A Čína v polovině 21. století může být zachráněna tím, že nevytváří tlak na své zvláštní území Hongkongu a Macaa, a nevrhne je do kabinetu centralizace a jednotnosti, ale dá jim život, jak žijí. A v tom se ukazuje, že žádná slabost a síla. Koneckonců, jen primitivní síla je nepostradatelná hrubá.

A obtěžující současníci, alternativy se často ukázaly být, odpusťte mocný, jen pouzdra budoucnosti.

© Copyright 2018 - Krása a zdraví

QuickChic Theme • Powered by WordPress