Jak čistit věc od negativu

10/12/2018 | By admin | Filed in: Magic.

>

Čištění plamene svíčky a vody. Vezměte si svíčku, lepší kostel, osvětlete ji a několikrát kolem objektu otočte několikrát proti směru hodinových ručiček a představte si, jak spálíte všechny negativní.

Pak několikrát překračujte věc s plamenem svíčky. Pokud stále přečtete modlitbu, například “Otče náš”, výrazně se zvětší účinek očisty. Pak vezměte svatou vodu (nebo vodu nabitou vlastní) a posypte ji křížem přes objekt, který se má několikrát vyčistit.

Pokud se dá něco umýt nebo umýt, řádně ji umyjte pod tekoucí vodou a představte si, jak voda vyplaví všechny negativní.

Po očistném rituálu nezapomeňte zkontrolovat s rámečkem, zda pozitivní efekt přišel, zda byla energie věci vyčištěna, zda se stala pozitivní. Pokud ne, proveďte rituál ještě dvakrát.

Pokud se potom energie nezlepšuje – není nic, co byste mohli udělat, znamená to, že náboj negativu na věcech je tak silný, že ji nemůžete vyčistit. Musíme se zbavit věcí.

 

Purifikace pomyslným plamenem. Tato metoda je vhodná v případě, že čistíte velkou věc (například velký kus nábytku).

Přechod plamene svíčky s takovou věcí také neublíží, ale to možná není dost.

Chcete-li vyčistit velký předmět, vyzkoušejte následující: Nejprve se podívejte na plamen svíčky na několik minut a pamatujte si své pocity a samotný vzhled plamene. Pak přemýšlejte o předmětu, který má být vyčištěn, a představte si, že je zcela, zcela zaplaven.

Zde se plamen dostává dovnitř – představíte si, jak hoří každý kubický centimetr vyčištěné věci. Z negativního nic nezbylo. Udělejte to několikrát v případě potřeby, pak je posypeme svatou vodou. Nezapomeňte zkontrolovat výsledek.

 

Čištění vlastní energie. Tato metoda je vhodná pro drobné předměty, které se vejdou do dlaně, nebo v extrémních případech pro ty, které mohou být drženy váhou oběma rukama – figurky, šperky, stolní lampy, inkousty, papírnictví, hodinky atd.

Nejlepší je provést čištění ve vašem oblíbeném rohu, které je speciálně navrženo tak, aby se nahromadila pozitivní energie – o čem jsme mluvili v předchozí kapitole.

Dejte si dlaně dohromady, dokud se necítíte teplo. Nyní roztáhněte dlaně trochu od sebe tak, aby zůstaly rovnoběžné mezi sebou ve vzdálenosti 20-25 centimetrů.

Opět mírně opřete dlaně a pak lehce odtáhněte jeden od druhého – tak, aby se vaše dlaně vzájemně setkaly, a to v opačných směrech, dokud necítíte, že mezi vašimi dlanimi je nějaká elasticita – vaše palmy se vynoří, jako by nedovolí jim navzájem.

Nyní si představte, že tento “něco”, který se táhne mezi dlaněmi a nedovoluje jim zavřít, je jasně žlutá zářící energetická koule.

Snažte se mentálně udělat tuto kouli větší a jasnější – přidávejte energii z vlastních dlaní.

Když je pocit koule jasný a zřetelný, posuňte jej dvěma dlaněmi na objekt, který má být vyčištěn a duševně zarovnejte s předmětem tak, aby byl objekt zcela uvnitř míče.

Pokračujte v držení dlaní na obou stranách objektu a představte si, jak se energie koule mezi vašimi dlaněmi doslova dostává do vnitřku předmětu, a to až do samého jádra.

Když je míč suchý, protřepte si dlaně a vytvořte novou kouli. Takže dokud není pocit, že objekt je září zevnitř, vše nasáklé jasně žlutým světlem, pozitivní energií.

Čištění zvukem. Církevní zpěv, zvuk zvonů nebo zpěv mantrů je nejvhodnější pro tento účel. Pokud se můžete zpívat, je to dobré, ale bylo by lepší, kdybyste si koupili zvukovou kazetu s příslušnými nahrávkami.

Stačí zapnout magnetofon a dal ho vedle objektu, který má být vyčištěn.

Jediné, co musíte udělat, je představit si, jak se zvukové vibrace doslova dostanou do vyčištěného objektu a objekt také začne znít, reagující jako citlivý řetězec zvuk zvnějšku.

Takový “zvuk” objektu, který je v souladu s vysokými posvátnými zvuky, je skvělý způsob čištění.

V jakých případech nedojde k žádoucímu výsledku žádnou z metod očisty? Za prvé, pokud je k předmětu spojen tmavý, špinavý příběh – například byl získán jako výsledek zločinu nebo prostě podvodně.

To neznamená, že jste to někdo oklamal, abyste dostali tuto položku – ale možná nebudete znát celý svůj příběh a nevíte, jaké problémy prodělal, než se dostal do vašeho domu.

Za druhé, může se to stát se věcmi, které zemřelý použil před smrtí. Zvlášť, kdyby byl k těmto věcem velmi připoután a miloval je.

A v tom a v jiném případě je nutné tyto věci zbavit. Varuju tě: není možné je očistit, bez ohledu na to, jak to zkusíš!

To platí zejména o věcech, se kterými byl zemřelý v okamžiku smrti přímo v kontaktu, to je postel, přikrývka a polštáře, ložní prádlo atd. Informace o smrti jsou velmi těžké a velmi hluboce jí.

Možná jste slyšeli, že vpředu, v letech Velké vlastenecké války, bylo tak hrozné znamení: ten, kdo nosí pláštěnku, vzal od oběti, brzy zemře. Šance se skutečně splnilo.

A to není překvapující: věc, která se stala svědkem smrti svého majitele, doslova absorbuje ducha smrti, jakýmsi smrtícím programem. Už nikdo není – a jeho věc má tento katastrofální program.

A předá to někomu, kdo tuto věc zdědí, postaví ji po zemřelé osobě. Takže tento program začíná pracovat ve vztahu k jeho novému majiteli, což ho nevyhnutelně vede k smrti.

Mějte to na paměti a nikdy se na věci, které kdysi patřily mrtvým lidem, nespaly na posteli, na které člověk zemřel, nepoužívejte jeho věci. To je víc než vážné.

Pokud je váš život drahý, nelitujte staré věci, vyjměte je z domu, nenechávejte se!

Na památku osoby, která odjela, můžete ponechat fotografie (ale nepokoušejte se je viset na stěnách, je lepší je nechat na odlehlém místě, ve speciálním albu).

Šperky, osobní věci (ale nikoli oblečení, ale například předměty vybavení, papírnictví, odznaky, ceny, nějaké speciální předměty – například ikona nebo zvláštní “amulety”, které mohou zahrnovat starožitnosti, , starožitnosti), s nimiž zemřelý nepřicházel do kontaktu přímo v posledních letech svého života.

Když vyčistíte svůj dům zbytečných, starých věcí nasycených nežádoucí energií věcí – okamžitě se budete cítit lépe. Samotný vzduch ve vašem domě se zdá být čistší a transparentnější.

A stanete se zdravějším, veselejším, klidnějším a vnitřně volnějším. Začnete se líbit svým domovům, i když jste předtím neměli takové pocity.

A není to překvapující: teď to není jen dům – je to dům, jehož aura vytváříte vlastním rukama, je to dům, který vytváříte svým vlastním obrazem a podobou, usilující o to, aby dům byl skutečně váš domov – místo, kde jste spokojeni , pohodlné, klidné, lehké a radostné.

Přineste do domu dobré věci

Nyní, když váš dům je zbaven zbytečných věcí, je vaším úkolem naučit se přenést do vašeho domu pouze jasné, dobré a dobré věci. Obecně to není těžké.

První pravidlo: zdržujte se získávání věcí, které opravdu nepotřebujete. Koneckonců, mnozí z nás jsou vystaveni takovým pokušením: podíváte se na regály obchodu – a chcete je koupit, a pak oba, a třetí …

Kupujete, přivedete se domů – a ukáže se, že to všechno nebylo tak nutné, a obecně nic v našem životě nezměnilo nákup, ale jen zaplňovali už blízko.

Chcete-li tomu zabránit, udělejte si pravidlo pro sebe předtím, než se rozhodnete koupit, zeptejte se sami sebe na otázku: “Chci to jen chci nebo to skutečně potřebuji?” Odpovězte na tuto otázku upřímně – a pak odmítněte koupit věc, kterou chcete mít .

Koupit pouze potřebné informace! Takže se ušetříte od mnoha problémů a šetříte spoustu peněz.

Faktem je, že touhy jsou velmi často prázdné a podvodné. Vytváří iluzi, že potřebujeme to, co skutečně potřebujeme. Při nákupu jen těch nezbytných opravdu řešíme všechny naše problémy. Nákup, co chceme, ale není to nutné, vytváříme pro sebe nové problémy.

 

A druhé pravidlo – velmi jednoduché: zkuste koupit všechny věci, které kupujete s láskou, s dobrými pocity.

Dokážete si představit, že jim dáte část vaší energie, nebo můžete, jak jsme to udělali při čištění věcí, přenést jim zlatou zářící energetickou kouli. Pak ti budou věrně sloužit a dlouho se neztratí, neztratí.

 
Z knihy “Dům, který nás vybírá. Harmonizace energie domu a člověka “, Anastasia Nikolaevna Semenova
 

Tags: ,

Leave a Reply