Jak nosit módní denim košili

10/03/2018 | By admin | Filed in: Móda.

>

Módní denim nezmizí ze světových módek po mnoho desetiletí. Dlouho pryč jsou dny, kdy se oblečení z něho považovalo za luxusní zboží nebo doplnil vzhled dandy. Dnes bude džínová košile jiného stylu a střihu vhodnou součástí šatníku a extravagantní krásy a dívky Turgenevové. Kromě toho dokonce i přísné obchodní dámy doplňovaly svůj šatník s podobným oblečením.

Za posledních třicet let zůstala nejtemnější a překvapivě moderní sestava kombinace košile sportovního střihu z džínových a džínových kalhot různých modelů. V letošním roce existuje trend nesouladu barev nebo kombinace různých záplat. Absolutně demokratický přístup k výběru obuvi – mohou to být baletní byty, stylové lesklé letní boty s vysokými a nízkými podpatky, sportovní mokasíny, sandály na široké plošině.

Jaro 2014 přineslo nové trendy. Vrcholem sezóny byla kombinace klasického denimového trička s tričkami (legíny). Úžasná buňka pomůže skrýt některé nedokonalosti postavy. Ale leggings stojí za nákup dívky se standardními formami. Je možné set-denim kalhoty se světlými odstíny. Ale temné barvy minulosti jsou také přípustné.

Aktuální bude kombinací sportovní košile a bavlněných šortky různých modelů. Pro mladé a stylové je povoleno nosit tlusté legíny nebo punčochy pod šortky a košili s krajkovou vložkou nebo látkovou aplikací, kterou si vyberete. Mimochodem, unikátní grunge je opět v trendu – čím více opotřebované a opotřebované oblečení vypadají, tím zajímavější je tvůj vzhled.

V loňském roce není zapomenuto, což vám umožní dokončit džínovou košili se sukněmi různých stylů a délky. V tomto roce se designéři zaměřují na klasickou modrou blůzu zastrčenou do sukně s vysokým pasem. Tato možnost je přijatelná pro každou kancelář. Ve formě příslušenství je užitečný kvalitní pás.

Patchwork je upraven. Tyto modely kombinující klapky různých barev a vlastností jsou plné květinových tiskových vložek. A doporučujeme je kombinovat s romantickými sukněmi ozdobenými malými květinami nebo kalhotami, které mají vhodný vzor.

A další slogan 2014 – spojujeme protiklady! Mládež si může snadno dovolit přidat bílé šaty z guipure nebo klasické monofonní šaty s lehkou džínovou košilí.

Svoboda stylů umožňuje v tomto roce vybrat si nějaký model košile od džínoviny a nejmódnější ženu, aby vytvořil krásný a jedinečný obraz.

Foto: asos online obchod


Tags: , , ,

Leave a Reply