Jak oslavit nový rok 2015 (rok kozí)?

10/02/2018 | By admin | Filed in: Móda.

>

Až do nového roku 2015 je poměrně málo, což znamená, že je načase přemýšlet o tom, které oblečení je nejlepší si vybrat pro oslavu večírku Nový rok 2015. Podle východního kalendáře bude rok 2015 rokem Dřevěné kozy a vyzýváme vás, abyste zjistili, jaké oblečení vám umožní ” právo splnit “milenku příštího roku. Jasná a umělecká koza přichází nahradit přísný a elegantní kůň, abyste mohli představit své nejdivočejší fantazie ve vašich představách.

Nyní pár slov o tom, jaká pravidla by vaše oblečení mělo následovat (v závislosti na tom, co chcete dosáhnout).

1. Chcete-li získat místo symbolu zvířete z roku 2015 – Dřevěná koza, čímž získáte štěstí, úspěch a štěstí:

– Preferujte šaty z neobvyklých stylů přírodních barev – hnědé, zelené, béžové, písek

– květinové vzory jsou vítány

– Vyberte oblečení s množstvím zajímavých a pobuřujících detailů, jako jsou luky, okraje, šněrování, volánky, řezy a figurky.

2. Pokud nevěříte v horoskopy a je pro vás důležité, abyste se přizpůsobili módním trendům sezóny jaro-léto 2014-2015:

– sázka poloprůhledná šaty z luxusních tkanin s lesklými ozdobami ve tvaru křišťálů, brože nebo trnů. Nejlepší barvy jsou černé, fialové, jasně modré. Nejlepší látky jsou hedvábí, šifon, kůže, jemná krajka.

– Trend v roce 2015 je jasně červený. Ve Feng Shui se věří, že červená barva je symbolem ohně a oheň, jak je známo, je nebezpečný pro strom (prvek roku 2015). Někteří astrologové proto nedoporučují splnit nový rok 2015 v červených šatech, aby nedošli k vyděšení dřevěné kozy. Ale opět platí toto pravidlo pro čínský Nový rok, který přijde 19. února 2015. Proto můžete 31. ledna 2014 bezpečně nosit luxusní červené šaty, které budou v zimě velmi oblíbené.

Dále vám nabízíme malý přehled nejlepších možností elegantních obrázků pro nový rok 2015:

1. SPOJENÉ COKKTAILNÍ ŠATY

Ve sbírkách sezóny jaro-léto 2014-2015 vidíme obrovskou škálu krásných a stylových ženských šatů, které přitahují svým jasem a originalitou. Na příští zimu budou velmi oblíbené lehké a lehké koktejlové šaty vyrobené z tenkých jemných materiálů různobarevných barev. Relevantní elegantní pletené, pletené, hedvábné, saténové a krajkové elegantní šaty. Čím jasnější detaily, tím lépe. Mohou zahrnovat takové přírůstky jako vyšívané vzory na tkaninách; transparentní vložky; Aplikace kamenů a kamenů; Kovové části. Samostatně musíte říci o příslušenství – bez nich je prostě nemožné si představit trendový, elegantní obraz roku 2015. Nejlepší výzdobou pro novoroční šaty 2015 je límec z přírodní kožešiny. Jen úžasné vypadají krátké koktejlové šaty v kombinaci s vysokými botami, punčochy. Můžete také doplnit svůj obrázek skvělými rukavicemi nebo rukavicemi.

2. ORIGINÁLNÍ UDÁLOSTI

Roku kozy (ovce) lze také oslavit v módních večerních šatech roku 2015. Hlavní pravidlo – vaše šaty by měly být originální a nenapodobitelné. V sezóně podzim-léto 2014-2015 budou v módě promyšlené večerní šaty vyrobené ze sametu, krajky, hedvábí nebo saténu. Populární styly jsou šaty s hlubokým štěpením v podlaze, vysoké štěrbiny, zajímavé vrcholy, krásné elegantní výřezy. V kombinaci s těmito šaty budou vhodné luxusní šperky a okouzlující lesklé spojky.

3. ZAJÍMAVÉ OBRAZY S PÁSKY

Stylové kalhoty jsou také ideální pro oslavu nového roku 2015. Nejdůležitější je, aby váš obraz byl jasný a mimořádný. Pokud se jedná o džíny, je vhodné vybrat si volby s křišťálovými prvky, výšivkami nebo hroty. Můžete nosit úžasné těsné kalhoty nebo kožené šortky. A nezapomeňte – žádné protahované babičce svetry a přísné roláky. Horní část luku by měla být také docela zajímavá a elegantní. Proto je vhodné kombinovat stylové kalhoty s krásnými zajímavými a náročnými vrcholy nebo blůzy!


Tags: , , ,

Leave a Reply