Jak roste obočí?

10/01/2018 | By admin | Filed in: Krása a zdraví.

Kak otrastit broviDnes je skutečným trendem přirozenost a to platí jak pro oblečení, tak pro vzhled. Jak roste obočí? Co dělat, když vosk, pinzeta nebo nekvalifikovaný majster zkazil svůj tvar?

Oční stíny

Pokud se rozhodnete rychle rozvíjet obočí, chvíli odmítněte pinzety a barvení. Pečlivě odstraňte make-up obočí – pokud se tak nestane, vlasy se postupně stávají tenčí a tenčí. Pokud jste v době šamponování budou aplikovány na čisticí produkty obočí vlasy, to je nejvíce příznivý dopad na jejich hustotě.

Každé štětce si kartáče natřete štětcem. Tato nejjednodušší akce zlepší výživu vlasových folikulů akcelerací krevního oběhu. Malé tajemství – úloha „hřebeny“ může kartáč řasenky použité (trubice může promýt a nalít trochu oleje – lopuch, mandlový, olivový). Kombinace s výživnou olejovou maskou velmi rychle obnoví přirozené krásy obočí. Mimochodem, v rámci přirozené obočí linky roste téměř nepostřehnutelný očí tenkou blond vlasy. Chcete-li obočí širší poháněný nejen hlavní linku, ale také oblast umístěné pod obočí (díky vlasy stávají trochu tlustší). Přidání barvy k nim pomůže buď kosmetice nebo barvě.

Existuje další tajemství rychlého růstu obočí. Oční kapky z zelený zákal je Lanotan mohou být použity k jiným účelům (k léčení nemoci), a posílit vlasové folikuly. Dost nadechněte nástroj do obočí, vyhýbejte se jim zasažení do očí. Kdo objevil vedlejší efekt léčby klesá Není známo, ale faktem zůstává, – obočí skutečně rostou.

Saloonové metody

Kromě postupů s cílem usnadnit krmení vlasových folikulů, v kosmetickém salonu můžete nabídnout transplantace vlasů v problémové oblasti. Podstatou transplantace je, že pacient implantovaný „nativní“ vlasové folikuly převzaté z krku nebo z uší.

Jak rychle vytvořit “obočí”?

Pokud nemáte čas na domácí či salon léčbu, můžete jednoduše malovat na kosmetické tužky vpravo barevných chybějící chloupky (dodržujte je v podobě tenké tahy ve směru růstu chloupků). V mnoha případech, namísto holí, můžete použít obyčejnou tužku jednoduché – čárami k nim téměř splynout s přírodním pozadí obočí (za předpokladu, že jsou tmavé).

Doplnění vitamínů

Jak víte, vitamíny hrají důležitou roli v mnoha procesech, které se vyskytují v našem těle. Zvláště jejich nedostatek zhoršuje růst vlasů. Mezi nejdůležitější patří vitaminy A, E a skupiny B. K obočí rychle získal přírodní krásy, vzít vitaminové komplexy (jsou k dispozici speciální zařízení pro růst vlasů – Laval Pantovigar atd.). Vitamíny muset získat z potravy – biologicky aktivní látky jsou obsaženy v mléčných výrobcích, vejcích, ryb, zeleniny, ovoce.

Lidové metody

Jak mohu pěstovat obočí? Posílení chloupků pomůže nejjednodušším a poměrně cenově dostupným lidovým metodám.

Bylinné infuze

Připravte bylinné infuze mátou nebo heřmánkem a položte 2 lžíce. suroviny v termosku a zátokě 500 ml vroucí vody. Několikkrát denně dělejte pleťové krémy nebo jen otřete oblast uzdravující infuze obočí.

Maska s mrkvovou šťávou

1 polévková lžíce. čerstvě mrkvová šťáva směs s 5 kapkami vitamínu A. skládané dvakrát bavlněné podložky nasáklé vzniklé kapaliny, se vážou k obočí za 20 minut, a pak se umýt.

Oleje a masky

Každý den nebo třít obočí několik kapek oleje (mandlový, olivový, lopuchu), ve směsi s kapkou vitamínu E.Mozhno také připravit směs olejů (se 10 ml olivový, ricinový a 15 ml 15 ml lněného oleje). Namočte dvojitě složené bavlněné tampony do směsi a naneste na obočí po dobu 20 minut. Poté zbavte zbývajícího oleje bavlněnou podložkou nebo hadříkem.

Maska na bázi rumu nebo brandy

1 polévková lžíce Řím (koňak) a směs ricinového oleje. Produkt zahřejte ve vodní lázni na 40 stupňů. Namočte dvojitou bavlněnou podložku namočenou do směsi, nenechte si obočí, pokryjte čelo ručníkem. Po 20 minutách se umyjte.

Oční maska

Sušených fíků vařit v mléce, kaše do kašovité stavu, nechte vychladnout, dát do gázy sáčku 2 a připojit k obočí po dobu 20 minut. Zakryjte ho pergamenem a ručníkem. Po určeném čase umyjte.

Jak roste obočí? Chcete-li obnovit svou přirozenou podobu a krásu, můžete použít jak populární, tak profesionální prostředky.


Tags: ,

Leave a Reply