Jak se zbavit bradavic na rukou?

10/10/2018 | By admin | Filed in: Krása a zdraví.

Kak izbavitsja ot borodavok na rukahBradavice jsou nádory kůže, které se objevují v důsledku infekce HPV (lidským papilomavirem). Tento problém je poměrně častý – postihuje jak dospělé, tak děti. Jak se zbavit bradavic na rukou? Kdo s tímto problémem kontaktovat?

Užitečné informace

Přítomnost HPV v těle nemusí nutně vést k vzniku bradavic – problém vzniká na pozadí prudkého poklesu obranyschopnosti těla. Ale pokud se objeví bradavice, mohou se rychle rozptýlit tělem. Bradavice jsou zpravidla benigní povahy, ale mohou existovat výjimky. Než začnete s vlastní léčbou, stojí za to poradit se svým lékařem. Specialista pomáhá určit nejen přírodu, ale také typ bradavic – mladé (ploché) nebo obyčejné (bolestivé) bradavice jsou umístěny na ruce.

Profesionální nástroje a léčení bradavic

Pro léčbu bradavic lze použít takové léky jako Verrukotsid, Feresol, Panavir, Viferon, Kolomak. Prostředky nazývané Cryopharma a Wartner ovlivňují nádory stejným způsobem jako cryoprocessing.

Z lékařských postupů se používá:
• Laserové odstranění bradavice (na místě odstraněného nádoru zůstává malá štěrbina). Operace je považována za nejvhodnější – trvá ne více než 5 minut, je bezbolestná, nevyžaduje speciální pooperační péči.
• Odstranění bradavic vystavením nízkým teplotám (metoda nazývaná kryoterapie). Tento způsob odstraňování kožních lézí je také považován za velmi úspěšný. Tekutý dusík zmrazí bradavice – na jeho místě nezůstávají žádné jizvy ani jizvy.
• Odstranění bradavic pomocí vysokofrekvenčního proudu (metoda nazývaná elektrokoagulace). Po odstranění neoplasmy kůže zůstává malá jizva.
• Odstranění bradavic chirurgicky – po excizi nádoru zůstává viditelná jizva.

Tradiční metody léčby

Jak se mohu zbavit bradavic na rukou? Lidé s problémem často pomáhají.

propolis

Dobrým výsledkem je propolis – připravte bylinkovou koupel na ruce, vypusťte pokožku, přilepte propolis na bradavici, opravte a nechte ji 3-4 dny (v případě potřeby změňte obvaz).

Kyselina octová

Před spaním přidejte 1 kapku kyseliny octové na bradavici (namažte kůži okolo nádoru).

Pampeliška nebo Euphorbia

Třikrát denně omíchejte bradavici se šťávou z těchto rostlin. Poté, co bradavice zčernal, odstřihněte ji dezinfikovanými nůžkami na nehty a zopakujte ji šťávou.

Celandine

1-2 krát denně, namažte nádor čerstvým džusem z této rostliny.

Cibule a octem

Namočte talíř cibule do octa, nalepte kus na bradavici a nechte na 6-8 hodin. Opakujte postup každý den.

Pelyně

3 polévkové lžíce. vařte bylinky v 1 polévce. vroucí vodu, ponechte 3 hodiny, poté přetáhněte a použijte pro komprese.

Kalanchoe

Rozdrvíme list rostliny na bázi kaše, položíme ji na bradavici, pokryjeme ji celofánem, nalepíme ji obvazem (aplikujeme omítku) a necháme ji po dobu 6-8 hodin.

Masť z celandinu

Rozemlete čerstvé listy rostliny masovou mlýnkou, přidejte vazelínu (až do získání krémové hmoty). Každý den namažte masti na bradavku.

Cesnak

Každou denní bradavku vysekněte plátkem česneku.

Magnesia prášek

2x denně, vezměte prášek před jídlem (optimální množství peněz je umístěno na špičce nože). Léčba trvá 1 měsíc.

“Magie” znamená

Abychom se zbavili bradavic na rukou, naši předkové provedli mystický rituál. Oni si vzali malé jablko a nakrájeli ho na dvě poloviny. Každá z nich byla potřísněna bradavicou (nebo bradavicemi), spojená, spojená s nití (ta, která byla již použita) a pohřbena na místě, kde lidé nechodí. Bylo věřeno, že když plod hnije, pak bradavice zmizí.

Kožní nádory, které se nacházejí v otevřených oblastech těla, jsou nuceny zažívat vážné komplexy. Jak se zbavit bradavic na rukou? Profesionální metody poskytují nejrychlejší výsledky – lidové prostředky se vždy neopravňují a někdy jsou zcela nebezpečné.


Tags: , ,

Leave a Reply