Kak izbavitsja ot usov devushkeDalší chloupky, které se objevují nad horním rtem, rozmazávají náladu spravedlivé poloviny lidstva a snižují jejich sebevědomí. Jak se zbavit dívky s knírkem? Jakým metodám mohu využít?

Příčiny vousů u žen

Proč se v slabé polovině lidstva objevují úponky? Důvodem může být dědičnost – například tmavé vlasy často zdobí horní ret brunet. Pokud se antény začaly náhle zvětšovat a předtím jste se s nimi nesetkali s podobným problémem, je to pravděpodobně otázka hormonální nerovnováhy. Možnými příčinami jsou také abnormality v endokrinním systému (doporučuje se kontrolovat nadledviny). Vycházíme z toho, že boj s knírami by měl začít s návštěvou lékaře – provede vyšetření, předepíše potřebné testy.

Odlehčení bobů

Osvětlení se nezbavuje vlasů jako takových – tento postup jednoduše činí je neviditelnými. Nejoblíbenějšími produkty jsou citronová šťáva a peroxid vodíku. Je důležité si uvědomit, že oba způsoby uschnou kůži, takže byste neměli být příliš horliví. Postup, který zahrnuje použití komplexních prostředků, je odůvodněný. Připravte směs 1 lžičky. peroxid vodíku (6%) a malé množství amoniaku (dostatečné množství 5 kapek). Ošetřte nákoleky tímto nástrojem pomocí vatové podložky. Po vysušení produkt opláchněte roztokem citrónové šťávy (nečistěte pokožku, počkejte, dokud není úplně suchý). Poté ošetřete horní ret s dětským krémem. Opakujte postup 2-3 krát denně, abyste získali požadovaný výsledek. Postup osvětlení je k dispozici, pokud mají chloupky tenkou strukturu a antény se nerozlišují zvýšenou hustotou.

Odstraňte pinzety knírek

Jak se mohu zbavit dívky knírku? Není nutné připomínat, že jejich holení je kontraindikováno – to jen zhorší problém (vlasy se stanou ještě výraznějšími). Můžete vytahovat další vlasy pomocí pinzety, ale pouze pokud je málo z nich (postup je bolestivý a při použití na velké ploše může způsobit podráždění pokožky a dokonce vede k vzniku jizev). Během procedury stojí za zmínku o hygieně (ruce, pinzety a zpracovatelská plocha musí být čistá). Tažené chloupky potřebují ostře (podél linie růstu). Pro snížení nepohodlí s volnou rukou byste měli pokožku lehce utažit. Doporučuje se provádět proceduru po sprchování nebo parní lázni (dušená pleť usnadňuje rozdělení vlasů).

Odstraňování kobylky v krku nebo voskování

Tváření a vosková epilace jsou podobné principu působení – pouze použitý materiál je odlišný (v prvním případě je to cukrový sirup a ve druhém vosk). V závislosti na tloušťce a intenzitě růstu vlasů se tyto postupy zbaví antény po dobu 4 až 6 týdnů. Nejvhodnější je použít připravené voskové proužky – je třeba je “lepit” na problémovou oblast a pak je třeba odtrhnout od pokožky ve směru proti růstu chloupků.

Odstranění kobylky depilačními krémy

Je důležité si uvědomit, že depilační krém může způsobit alergickou reakci nebo podráždění kůže. Musíte zakoupit výrobky, které jsou určeny pro citlivou pokožku a přísně dodržujte pokyny. Po použití antény nerozsvítí po dobu 7-14 dní.

Léčba salonem

K dispozici jsou procedury salonu, jako je elektrolýza (nízkonapěťová elektřina se používá zde), foto epilace, laserová epilace (ta se liší od fotografické epilace s přesnějším účinkem na vlasové folikuly), elosová epilace (tato metoda kombinuje účinky světla a proudu) vám pomůže odstranit antény. Procedury salonu zpravidla uvolňují antény po dlouhou dobu (až několik let). Je pravda, že musíte projít několika procedurami a zaplatit určitou částku.

Jak se zbavit dívky s knírkem? Kosmetologové nedoporučují používat lidské prostředky na obličeji (semena datura, skořápky ořechů apod.) – toto může poškodit vzhled. Nejvýhodnějšími způsoby, jak se vypořádat s přebytečnými vlasy přes horní rty, jsou procedury salonu.


8 důvodů, proč naléhavě dělat sex Kuku můj kluk

Leave a Reply