Jak se zbavit herpesu na rtech?

10/10/2018 | By admin | Filed in: Krása a zdraví.

Kak izbavitsja ot gerpesa na gubahBylo identifikováno 8 herpetických virů, které infikují lidské tělo (obecně existuje mnoho dalších). Většinu času virus “spánkuje” v těle nosiče a vstupuje do aktivní fáze pouze s prudkým poklesem imunity. Jak se zbavit herpesu na rtech? Co znamená poskytnout nejrychlejší výsledek?

Informace o nemoci

Herpes na rtech se vyvíjí postupně. Zpočátku se člověk cítí svědí a hoří, pak se objeví bubliny na zánětlivém místě s vodnatým obsahem. V poslední fázi se rozpadají, vzniká sušená kůra. Herpes může být infikován přímým kontaktem s nosičem (například při líbání), kontaminovanými věcmi (ručníky, příbory) a také kvapky ve vzduchu. Vzhledem k tomu, že virus je vložen do genetického aparátu buněk, není možné ho zbavit – můžete pouze předejít relapsu.

Léky na herpes na rtech

Jak se rychle zbavit herpesu na rtech? Nejlepším výsledkem jsou farmaceutické přípravky, které bojují proti viru. S prodlouženým průběhem nemoci lékaři předepisují antivirové pilulky, jako jsou Famvir, Acyclovir a Valtrex. Může se také použít kombinace léčiva Izoprinazin (silný imunitní stimulant a antivirotikum). V úvodních stádiích vývoje herpesu se doporučuje používat masti, které poskytují antivirový, analgetický, hojivý účinek.

Sortiment produktů:
• Zovirax,
• Acyclovir, Acyclovir-Akri
• Vivoraky

V boji proti viru mohou být použity a rostlinné složky – jsou přítomny v gelu Panavir. Při absenci výše uvedeného můžete namočit pilulku aspirinu, paracetamolu nebo mumie a léčit postižené místo. Valocordin také pomáhá (aplikujte vatovanou vatou do postižené oblasti).

Populární metody řešení herpesu na rtech

Domácí léky často nejsou horší než účinnost farmaceutických přípravků.

• Esenciální oleje

Chcete-li vyschnout bubliny, použijte rozmarýnový nebo jedlový esenciální olej, stejně jako olej z čajovníku. Spusťte problematickou oblast v intervalech 2 hodiny. Můžete také připravit směs na bázi oleje: smíchejte 4 kapky geranium, eukalyptus, bergamot a 2 lžičky. olivový olej.

• pleťové vody

Pro ošetření herpesu použijte roztok mořské soli (1 čajová lžička na 100 ml vody). Není špatné pomoci chlazené bylinné lotiony. Chcete-li je, vařit 1 polévková lžíce. heřmánek nebo nanuk v 1 polévce. vroucí vodu, nechte vařit, napněte, vychladnout. Ve výsledné infuzi navlhčete kus gázy nebo bavlněného tamponu a aplikujte na rty po dobu 20 minut. Rovněž odůvodňuje použití použitých čajových sáčků.

• Starožitný lidový lék

Ve starých dnech, od chladu na rtech (jak se herpes obyčejně nazývají herpes), byly odstraněny pomocí filmu zevnitř kuřecího vejce. Přilepila se do postižené oblasti.

• Interní fondy

Použitím bylinných čajů můžete posilovat imunitní systém, a tím zabránit vzniku bublin nebo urychlení léčby. Mix 2 lžíce. bylinky melissa, květy heřmánku, tymiánové trávy, trávy trávy, malinové listy a jalovcové ovoce. Přidejte tam 1 polévková lžíce. Adonis, pelyněk a Hypericum. 2 polévková lžíce. sběr vařte v 500 ml vroucí vody, nechte hodinu. Napuštěná infuze trvá 4-5krát denně, 100 ml.

• Praktické nástroje

Pokud všechny příznaky naznačují vývoj herpesu, ale nejsou tam žádné farmaceutické přípravky, éterické oleje a bylinky v ruce, můžete jednoduše rozmazat postižené oblasti zubní pastou. Samozřejmě, že tento nástroj nelze nazvat všelékem, ale pomůže zpomalit vývoj viru.

Jak se zbavit herpesu na rtech? Vypořádání se s tímto problémem pomůže jak lékárnám, tak domácím lékům – první mají časovou výhodu a druhou, prosím, nepřítomnost vedlejších účinků.


Tags: , ,

Leave a Reply