Jak se zbavit váhy?

10/05/2018 | By admin | Filed in: Chudnutí.

Kak zastavit sebja pohudetUnavený z pohledu na podsvícení reflexe v zrcadle, ale síly, které se změnily, jsou velice chybějící? Důvodem tohoto problému je špatný postoj. Tak, jak se zhubnout? Hledáme společnou odpověď.

Změna zobrazení

Za prvé, zkontrolujte svůj postoj k tomuto problému. Zastavte vnímání diet, sportů a dalších aktivit jako něco zatěžujícího, nudného, ​​tvrdého a neatraktivního. V žádném případě se nepokoušejte zhubnout – naučte se užívat tento proces. Ano, není snadné změnit vaše názory hned, a to nebude možné dosáhnout v jeden den nebo dokonce v týdnu, ale postupně se vám to podaří. Mimochodem, lidé, kteří provádějí nebezpečné akce spojené s vysokým rizikem zranění a zranění, přicházejí stejným způsobem – chápou bolest jako něco naprosto přirozeného, ​​a proto bez strachu.

Hledání skutečné příčiny

Chcete-li se naučit zhubnout, je nesmírně důležité najít důvod, který vás přiměje, abyste se rozhodli ve prospěch diety a vyčerpávající cvičení. Pro některé je důvodem touha získat atraktivitu v očích lidí kolem nich, pro druhé, touhu zbavit se morálních a fyzických nepohodlí, a pro druhé, lékařský předpis předepsaný lékařem pro zlepšení zdraví. Existuje ještě jeden důvod, který nás často přitahuje ke světu stravování – to jsou stereotypy, které módní svět ukládá. V druhém případě okamžitě opusťte myšlenku na ztrátu hmotnosti – není to vaše myšlenka a ne vaše touha. Milujte sebe a nepokoušejte se průměrné parametry modelu.

Vyhledejte osoby s podobnými názory

Hledání stejnojmenných lidí je nejpravděpodobnějším krokem na cestě k ideálnímu číslu. Duch podpory (a někdy i konkurence) vám umožní vzrušit se do světa diet a cvičení. Každý ztracený gram bude zdrojem hrdosti, bude silným podnětem k procesu snižování hmotnosti. Kde najít spojence? Mezi okolní lidi (přátelé, příbuzní, zaměstnanci) nebo ve virtuálním prostoru – na mnoha fórech.

Výběr finančních prostředků

Potřebujete zhubnout s potěšením, takže je nesmírně důležité si vybrat ty nejpohodlnější způsoby pro sebe. Nestojí to za to, že byste chtěli vysledovat – stále se nedoporučuje ztrácet více než 3 kg za měsíc. Vybírejte dietu v blízkosti vašich stravovacích návyků. Vyberte si ty fyzické aktivity, které vám nezpůsobí averzi (nakonec tančí spaluje tuky stejně jako aktivní cvičení na simulátorech). Z procesu snižování hmotnosti můžete získat velké potěšení – přesvědčí vás o masáži nebo návštěvě sauny.

Pěkné nakupování

Nelze stimulovat proces ztráty hmotnosti jako touha nosit krásné nové oblečení. Budete doslova roztavit před očima, pokud si dovolíte koupit drahocennou věc, jejíž velikost je poněkud menší než skutečná. Nejdůležitější věcí není odstranit ji v šatně – podnět působí pouze při neustálém očním kontaktu.

Volba reference

Při procesu snižování hmotnosti není touha házet vše a léčit si s jinou dobrou pověstí, viset plakát v kuchyni, kde vidíte dokonalé tělo ve vašem pochopení. Jeden pohled na standard může odmítnout zbytečnou chuť k jídlu. No, pro větší jasnost, můžete udělat fotomontáž, kombinovat tvář s dokonalým tělem na fotografii.

Svoboda před strachem a pochybnostmi

Nejčastěji dochází k tomu, že proces snižování tělesné hmotnosti je naším podvědomím. To nás nutí pochybovat o úspěchu a změně strachu. Chcete-li se zbavit tohoto posedlého stavu, stačí pochopit, jak bezpředmětné jsou vaše obavy. A skutečně, to strašné se stane, pokud nebudete udržovat stravu až do konce? Musíte najít vhodnější techniku ​​a jistě vás dovedou k úspěchu.

Nesnažte se zhubnout. Přístup k tomuto problému s upřímnou touhou, najít pobídku, nalézt lidi s podobnými názory a určitě ztratíte váhu!


Tags: ,

Leave a Reply