Jak udělat krásný makeup rychle?

10/08/2018 | By admin | Filed in: Krása.

Obsah

>

Co tím myslíme podle makeupu? Pro každou ženu je to individuální. Pouze vy sami si budete moci vybrat ten nejvhodnější make-up pro sebe, podle ženského webu “Náš život”. Užitečné tipy kosmetologové, ale měli byste být co nejpohodlnější z aplikované kosmetiky a vybrané barevné schéma. Ale měli byste si učit dovednosti tohoto umění od samého věku, kdy se právě začínáte používat dekorativní kosmetiku.

Není nic těžkého, jak rychle a krásně make-up, pokud rozumíte jeho 3 hlavním složkám: nadace, malování očí a malování rtů.

Základem krásného makeupu

Základem make-upu je řada postupů, které zahrnují uplatnění hlavního tónu na kůži obličeje a odstranění všech možných nevýhod: akné, černé hlavy, kapilární sítě, pigmentové skvrny, tmavé kruhy pod očima. Nákup drahého významného produktu nezaručuje krásný make-up. Opatrně vyberte správnou tónovou základnu.

Neexistuje mnoho možností, ale natolik, aby se make-up krásný: korektor, krémová pěna, tonizující tekutina, krémový prášek, sypký prášek. Opravy: rtěnky a kořenící prostředky v tekutém nebo krémovém stavu. Chcete-li pochopit, co je pro vás to pravé, můžete zkusit pouze kosmetiku. To lze provést v každém kosmetickém butiku nebo pomocí sond, které lze zakoupit nebo obdržet jako bonus pro nákup.

Pokračujte v přípravě make-upu by měla být korektor, potřebují odstínit problémové oblasti pokožky. Teprve pak pokračujte v aplikaci tónové kostry. Aplikujte malé množství na čelo, nosní křídla, líce a bradu. Pak rovnoměrně rozdělujte tón po celé tváři. Využijte to nejlépe pomocí houbičky nebo bavlny, abyste odstranili jakýkoliv přebytek.

Prášek

Nastal čas aplikovat prášek. Nejlepší je použít široký profesionální kartáč, který rovnoměrně rozdělí práškové částice a nedovolí, aby zůstalo přebytek. Chcete-li opravit make-up během dne, můžete použít kompaktní prášek s pěnou nebo hadrová houba, ženy webové stránky nashajizn.ru zprávy. Ale rag pongee musí být měněn častěji, aby se zabránilo šíření bakterií, které mohou poškodit vaši pokožku.

Oči

Druhým krokem k makeupu je oko. Je třeba si uvědomit, že v denní době by měly být odstíny stínu klidné a je lepší opustit jasné šipky oční linky, ale po 18:00 nebude vypadat vulgární. Tužka bude zdůrazňovat obrysy vašich očí. Dolní víčko může být namalováno buď zvenčí nebo zevnitř. Horní víčko je lakováno pouze přes řasy. Měly by být tenké, čisté proužky.

Potom vložte stín. Nejlepší je použít několik tónů. Netrvá to dlouho, ale bude vypadat jako přemýšlivý a časově náročný make-up. Pokud jste se rozhodli použít několik tónů, je lepší použít světlé odstíny na vnitřním rohu století a tmavé na vnějším. Pokud již byla na spodním víčku použita tužka, je lepší, abyste se na stejném místě nepoužívali stíny. Stíny jsou velmi obtížné aplikovat s tenkým proužkem, takže tužka je správným nástrojem pro perfektní make-up. Mascara nanáší více než dvě vrstvy. Podbarvení řas již podruhé suší, takže se neležou.

Pysky

Podtrhněte krásu vašich rtů správně vybranou rtěnku nebo lesk v závislosti na vašich preferencích a příležitostech. Pro práci a studium je lepší používat barvy co nejblíže k přirozené: růžové a hnědé, a to může být rtěnka a lesk. Světlé barvy zdůrazňují mládí. Ve večerních hodinách je vhodnější tmavá barva rtěnky. Chcete-li zabránit šíření rtěnky, zvedněte rtěnku na tónu tmavší než rtěnku a nepokoušejte se ji dělat náhodně, nezapomeňte rtěnku aplikovat na vybranou tužku.

Rychlý a krásný makeup hotovo!


Tags: , , ,

Leave a Reply