Jak zhubnout po hormonálních pilulech?

10/09/2018 | By admin | Filed in: Chudnutí.

Kak pohudet posle gormonalnyh tabletuHormonální terapie je vážným lékařským opatřením zaměřeným na korekci hormonálního pozadí, aby se obnovily správné funkce těla. V některých případech hormony vedou k přírůstku hmotnosti. Jak zhubnout po hormonálních pilulech? Jaká opatření pomohou obnovit štíhlou postavu?

Užitečné informace

Moderní hormonální léky se výrazně liší od hormonů první generace, nicméně stále vedou k vývoji řady vedlejších účinků, jako je výskyt nadměrného tělesného ochlupení (mužský typ), zvýšení hmotnosti, otoky, metabolických poruch. Pokud je lék zvolen správně, pak takové nepříjemné projevy, s největší pravděpodobností nebudete rušeni. Pokud zaznamenáte negativní změny, poraďte se se svým lékařem – možná vám přečtěte doporučený režim a předepište další léky. V každém případě není možné provádět změny nezávisle, protože hormony jsou velmi vážným způsobem ovlivnění těla. Vznik nadbytečné hmotnosti zpravidla přispívá k nerovnováze estrogenu a progesteronu (jsou součástí hormonálních antikoncepčních pilulek). Zvýšení hmotnosti nastává kvůli zvýšení chuti k jídlu, stejně jako v důsledku akumulace přebytečné tekutiny v těle.

Způsob řešení problému

Jak již bylo řečeno, měli byste svému lékaři vyjádřit negativní pocity. Odborník vám poskytne potřebné rady ohledně léčebných režimů a správné výživy. Možná po průběhu hormonů vám budou předepsány další léky, které vám pomohou obnovit. Jak zhubnout po užívání hormonů? Doporučení pro výživu jsou zpravidla následující: musíte opustit nevyžádané potraviny (rychlé občerstvení, limonády atd.), Omezit spotřebu cukru a sladkostí, opustit pečení a mastné potraviny. Lékaři doporučují, aby maximálně omezili poměr soli – přispívá k akumulaci tekutiny v těle, což brání snížení objemu. Maximální povolená rychlost této látky je 5 až 8 g denně. Snažte se vyměnit sůl suchým zemním kořením (použijte česnek, řasy, zázvor, atd.). Čerstvé nakrájené greeny také přidávají chuť do jídla. Je důležité sledovat dostatečný příjem tekutin – v této věci se spoléhat na doporučení lékaře (s těžkým otokem, budete muset pít méně, pokud takový problém neexistuje, více). Počet kalorií se musí vypočítat individuálně s přihlédnutím k věku a stupni fyzické aktivity (používejte online kalkulačky). Výsledná hodnota může být o něco menší (200 až 300 kcal), ale rozsah živin zůstat různorodé (jednostranné stravě, s výjimkou sacharidy nebo tuky, jsou nepřijatelné – že rozrušení metabolické procesy). Je povinné, aby ve stravě obsahovala hrubá vláknina (nachází se v zelenině, ovoci, otruzích) – vláknina z čisté stravy čistí tělo a pomáhá řídit chuť k jídlu. Potřebujete jíst 4-6krát denně. Části jídla by měly být malé. Metody přípravy jídla jsou jemné (můžete je vařit, pára, vařte přidáním vody, pečte bez tuku).

Recenze

Jak zhubnout po hormonálních pilulech? Praxe ukazuje, že hlavními podmínkami pro obnovení normální hmotnosti jsou systematické cvičení a vyvážená strava.


Tags: , ,

Leave a Reply