Klíčem k okouzlujícímu sexu a násilnému orgasmu

kompatibilita, poloviny, sexuální kompatibilita

Jeden miluje horší a druhý jemnější. Ale tajemství kvalitního sexu není v poznání postojů a technik. Hlavní věc tady je sexuální kompatibilita. Jsou-li dohromady dva hádanky – pro oba jsou k dispozici okouzlující orgasmus. Podívejme se, jak to funguje společně.

Nejprve zjistěte typologii mužů ve vztahu k pohlaví.

Sexuální kompatibilita samčího dítěte

Typické sissy. Naivní, nezávislý, zbavený ženské pozornosti a náklonnosti, nedokáže sama dosáhnout nic v životě, a proto hledá obchodní a emocionální podporu od partnera.

Sexuální kompatibilita mužský obětní

Nestabilní: je to špatné, pak horošistické, pak měkké a ohebné, pak se snaží ukázat své mužské já. V této souvislosti neustále přijímá výčitky a příkazy od žen, jak se lépe, ale nedokáže jinak.

Sexuální kompatibilita mužské agresivní

Tento samec miluje ukázat svou sílu a sílu. Vezme svou přítelkyni bez slov a dlouhých předloků, jinak se nedostane.

Sexuální kompatibilita člověka pečovat

Miluje obdivování. Ví, jak se starat a je velmi pozorný vůči vnitřnímu světu jeho zvoleného.

Taková je typologie mužů ve vztahu k pohlaví. Analogicky lze charakterizovat i ženy.

A teď o hlavní věc. Plná harmonie v sexu bude, když jsou v posteli diametrálně odlišné typy. Tj. agresivní a obětní, pečující a dětské. Ideálně se vzájemně doplňují, protože každý ze sexu dostane to, co potřebuje. Současně můžete zůstat sami, neváhejte ve svých přáních a projevech.

V praxi tomu tak není vždy. Musíte být schopni cítit svého partnera a přizpůsobit se mu. Pokud vám dovolí, aby vás omrzelo nebo vám zavolalo špinavé slovo, neznamená to, že vás špatně zachází. Taková je jeho sexuální povaha, špinavý sex ho vzrušuje. Pokud vás to obtěžuje, promluvte si s vaším mužem a pořádně se ujistěte, že naplníte své fantazie, takže potěšení ze sexu je vzájemné.

kompatibilita, poloviny, sexuální kompatibilita, polibek, strass, pár, milovníci


Přečtěte si také 33 věcí, které jste o svém partnerovi nevěděli

© Copyright 2018 - Krása a zdraví

QuickChic Theme • Powered by WordPress