Obsah

>

Ten den, kdy vylepeš, ten den už nezestárneš.

Ruská lidová řeč

Koupel je nejstarší kosmetický salon, který dokáže poskytnout pružnou, dokonce kůži, velkolepou postavu a skvělou náladu.

Lázeň lze porovnat s oddaným přítelem, který pomáhá ženě vypadat skvěle s minimálními náklady.

Mnoho domácích hvězd udržuje pozoruhodný tvar s pomocí zázračných vlastností ruské parní lázně. Například Olga Lomonosova, Anastasia Zavorotnyuk a Marina Alexandrov navštíví lázeň každý týden. Maria Shukshina, nejen slavná herečka a televizní přednášející, ale i matka čtyř dětí, má pozoruhodnou postavu, především kvůli sauně a medové masce pro tělo.

V ČEMU BATH BETTER WAY?

Finská sauna (sauna), turecké (hamam) a samozřejmě rusky jsou obzvláště oblíbené. Který z nich je nejúčinnější v boji za dobře upravenou postavu?

 

Sauna vyznačující se vysokou teplotou vzduchu a suchou párou.

Není obvyklé rozdávat páru a páru, ačkoli někteří to dělají pomocí obyčejného ručníku, po nanesení trochu aromatického oleje. Sauna výrazně zmírňuje nervové napětí, ovšem majitelé citlivé kůže by měli být opatrní: existuje riziko suché kůže.

Hamam feature – vysoká vlhkost a nízká teplota (nejvýše 60 stupňů). Vzhledem k významné vlhkosti turecké lázně je vyplněna silnou mlhou, která má příznivý účinek na tělo.

Ruská klasická pára co se týče teploty a vlhkosti páry – něco mezi finskými a tureckými lázněmi, mohlo by se říci, zlatý zlom. Tato koupel je velmi účinná pro ty, kteří chtějí zhubnout, protože mohou kombinovat celý komplex proti celulitidě: teplo v parní místnosti vylučuje podkožní tuk, kůže se stává pružnější po kontrastních procedurách a postava získá požadované obrysy masáží.

Nepochybně mluvíme o masáži v lázni, nemůžeme mlčet o metlích, což má vliv na zvýšení návštěvnosti parní komory.

 

VÝBĚR KRÉMU NA BATH

Existuje mnoho možností pro košťata, ale pro kůži lze považovat za nejužitečnější:

  • • bříza – nejčastější, ideální pro čištění a masáž pleti;
  • • třešeň – má nádherný zápach, vhodný pro měkkou, dlouhou masáž;
  • • žihák – má zvláštní anticelulitidní účinek;
  • • vápno – zvyšuje pocení a v důsledku toho odstraňuje přebytečnou tekutinu z těla;
  • • jedle – zvyšuje krevní oběh a zrychluje pocení;
  • • jehličnaté nebo borovice – vhodné pro komplexní masáž těla;
  • • Dub – má nejjemnější a jemnější účinek, zvyšuje tón prsou.

Chcete-li zvýšit efekt, můžete připravit smíšené košťata přidáním větviček z rybízu, jasanu, dubu, eukalyptu, olše, lipy a ořechu. Hlavním důvodem je, aby se aroma kytice líbila a proces byl příjemný.

 

JAK VÁM VÁM VÁM VÁM NA ZTRÁTU HMOTNOSTI?

Je důležité vyzdvihnout čerstvou koště a napařit ji správně. Mnoho lidí si mylně myslí, že těžší porazit koštěti, tím užitečnější.

Ve skutečnosti se nejedná o co nejtěžší úder, ale přinést co nejvíce horkého vzduchu do těla – tím se zvýší účinek proti celulitidě.

Broom by měl být mokrý a podobný jako fanoušek. Sekvence komplexní masáže je následující:

1) pojíždění – lehké, vzdušné, kluzné pohyby se provádějí s metem;

2) uchycení, popping a popting – hlavní masáž je prováděna s intenzivním pohybem;

3) obložení – analogový obklad, ve kterém jsou metly přitlačovány na tělo a drženy na několik vteřin;

4) Protahování se provádí současně dvěma metly: jsou chovány v různých směrech od oblasti kosy k hlavě a nohám;

5) tření – konečná fáze masáže, ve které je problémová oblast (hýždě a stehna) jemně třeštěna koštětem v různých směrech.

BATH V BOJI PROTI CELLULITE

Chcete-li celulitidu ustoupit ještě rychleji, můžete podávat na kamenech v parní místnosti s různými infuzemi bylin nebo aromatických éterických olejů.

Předpokládá se, že pro tyto účely je nejlepší použít oleje z bergamotu, citronu, pomeranče, mandarinky a samozřejmě grapefruitu; léčivých bylin, dokonale zvládnou úlohu řebříčku, šalvěje, pelyně a tymiánu.

S kontrastními postupy celulitidy jsou extrémně efektivní a v kombinaci s masážemi koštětky se efekt několikrát zpevňuje!

Je skvělé, když po parní místnosti se můžete ponořit do chladného bazénu nebo rybníka.

V zimě se mnoho zarmoucených, vyhřívaných lázní, dokonce skočí do sněhu.

Pokud nemáte soukromý bazén vedle lázně a neodvažujete se ponořit do sněhu, pak můžete jednoduše nalít kbelík s vodou při pokojové teplotě (20-25 stupňů).

Rozdíl mezi teplem a chladem bude menší, ale stále se blížíte k ostrému obrázku.

 

Děláme peeling ve vaně

Po vychutnání tepla v parní lázni a zachycení celulitidy s kontrastními postupy můžete pokračovat v dalším systematickém ničení “oranžového nepřítele”. Peeling – poměrně běžný způsob řešení problémových oblastí, který je často nabízen v kosmetických salonech. V lázni, kde je kůže již vystavena většímu rozdělení, je úspěšnost loupání fenomenální.

Použijte nějakou hrubou sůl (můžete použít mořskou sůl nebo obvyklou jídelnu, je důležité, že tam byly velké krystaly) na masážní rukavicu, přidejte malý šampon nebo gel

pro sprchu a pečlivě, aby nedošlo k poškození kůže, spusťte ruku přes stehna a hýždě ze spodu nahoru, podél břicha – v kruhovém pohybu.

Po dokončení důkladně opláchněte sůl. Tento postup je agresivní a neměl by být prováděn na citlivé nebo mikroskopické kůži.

Medový peeling zcela vhodné pro majitele jemné pokožky.

Aplikujte na problémové oblasti těla tenkou vrstvu medu, pak jemně, ale s velkým tlakem, aplikujte na kůži tlak. Může to být bolestné kvůli tomu, že med stupe na dlaně a utahuje kůži. Je to vzácný případ, když to bolí – to znamená dobře.

Ignoruje nepohodlí a masíruje kůži kruhovým pohybem. Představte si, že jste sami udělali salónovou vakuovou masáž, jejíž plody přinesou neporovnatelně větší výhody díky čarodějné lázni. Po 7 minutách této masáže důkladně opláchněte med vodou bez mycího prostředku.

Kromě odstranění přebytečného podkožního tuku získáte dobře upravenou, hladkou a sametovou pleť.

Po parní místnosti se také zvyšuje účinek všech druhů léků proti celulitidě: séra, krémy, masky, masti, gely. Využijte této příležitosti k tomu, abyste kosmetiku požadovali opravu
zóny, která provádí závěrečnou fázi masáže těla. Po ukončení všech postupů můžete navíc ručně ručně rušit.

Nezapomeňte pravidelně doplňovat tekutinu ve vaně, vypít šálek bylinného čaje, vody nebo bobulové šťávy.

 

Zdroj: Elektronická kniha“Podívej super nahá. Komplex nejúčinnějších cvičení “


O tom, jak muži vybírají dárek pro dívku Neopakovatelné křesla Christian Dior 2012

Leave a Reply