>

Autor stravy je slavná dietetikka Margaret Korolevová. Podle jejích metod ztrácí váha mnoho hvězd show.

Ráno je nejlepší začít s kaši. Před tím musíte vypít 1 šálek nebo půl sklenice vody. Nemůžete pít jídlo – potřebujete pít jen půl hodiny před jídlem nebo po jídle. Obecně platí, že hlavní věc v této stravě je pít hodně: nejméně dva litry vody denně. Jednoho dne – půst. Potřebujete jíst jen tvaroh a kefír celý den. Pamatujte, že musíte často jíst – pětkrát denně jíst a dvě občerstvení.

Je třeba vyloučit ze stravy cukr, chléb, mouku, těstoviny. Maso, ryby, kuře – to všechno je možné jíst, ale pouze 1 den denně a během dne a vždy se zeleninou. Žádné omáčky! Jedná se o dietu bez soli. Maso by mělo být zapékané, smažené – je to jenom smrt! Odpoledne – je tu hodně bílkovin, ale hlavní věcí není přejídání. O másle a sýtené vodě také zapomenete. Při jednom jídle může člověk jíst nejvýše 300 gramů jídla a ženu 250. Ano … A co je nejdůležitější, žádný alkohol!

Existuje několik dieta “jména” Margarita Koroleva. Tady je jeden z nich.

Devítidenní strava Margarity královny

Devět dní, které pokračují ve stravě královny, rozděleny do tří skupin po třech dnech.

První 3 dny stravy – rýže. Jezte pouze rýži. Vaření rýže pro stravu královny není těžké: večer byste měli namočit sklenici nezmrzlé rýže, nalit do vroucí vody ráno a vařit po dobu 10-15 minut. Ráno jíst sklenici rýže, rozdělit zbývající rýži na stejné porce tak, abyste jíst porce každou hodinu během dne.
Další tři dny jsou “kuřecí”. Vezměte 1-1,2 kg kuře, nezapomeňte jej odstranit a odstranit veškerý tuk. Vařte až do konce. Jezte dobře v malých porcích po celý den.
Poslední 3 dny stravy Margarita Koroleva jsou zelenina. 800 gramů jakékoliv zeleniny – čerstvé nebo vařené, avšak v žádném případě nesolelené, ne nakládané, nenaložené – jíst znovu v malých porcích během dne.
Poslední jídlo podle doporučení Margarity Korolevy by mělo být nejpozději do 19:00.

Ve skutečnosti je devítidenní strava Margaret Korolevy tři po sobě jdoucí třídenní mono-diety. A založené, což je důležité, na zcela odlišných produktech. Rýže konzumovaná v prvních třech dnech, sacharidový přípravek, kuřecí maso – výborný zdroj bílkovin a zelenina, kterou královská strava předepisuje k jídlu za poslední tři dny, je bohatá na vitamíny a vlákninu.

Dieta Margarity Korolevy je obzvláště účinná, jestliže během užívání nezmenšuje (nebo lépe zvyšuje) fyzickou aktivitu, kombinuje stravu s masáží a úpravami vody. Může se však říci o jakékoli stravě.


Kuřecí a pomerančový salát Dieta pro osoby starší 30 let

Leave a Reply