Kryolipolýza. Co lze očekávat od procedury, jejích vlastností

Co lze očekávat od procedury Cryolipolysis. kontraindikace, funkce, výsledek, před, po fotografii

Cryolipolysis – jaký je tento postup?

Kryolipolýza je neinvazivní metoda, jak se zbavit místních tukových depozit pod vlivem nachlazení. Dosud existuje jediný certifikovaný kryolipolýza – Zeltig CoolSculpting.

Princip činnosti

Vakuová tryska utáhne tukový záhyb, který je vystaven nízké teplotě až na -5 za hodinu. V důsledku toho jsou tukové buňky zničeny a vyloučeny z těla během 1-3 měsíců. Studená metoda je fyziologická a absolutně neškodná – provádějí se bezpočet testů a vědeckých studií. Během postupu přístroj nepřetržitě analyzuje data přenosu tepla, aby bezpečně a přesně působil na tukové buňky bez dotyku okolních tkání. Kryolipolýza však není určena pro práci s nadváhou. Tato metoda opravy místních tukových ložisek, které jsou dokonce štíhlými lidmi. Naše ústavy závisí na distribuci tukových buněk. Postup kryolipolýzy umožňuje jemné odstranění přebytečného objemu v problémových oblastech, čímž se zvýší proporce, aniž by se změnila tělesná hmotnost. Dokonce i fitness tréninky nemohou poskytnout tento výsledek: nemění počet tukových buněk v těle. Tento postup prostě opravuje proporce těla, čímž je harmonický, doslova vám umožňuje vytesat postavu. Vakuová tryska jemně zachycuje záhyb v oblasti problémů (by měly být menší než 5-7 cm) a místní vliv se provádí pouze na tkáních, která jsou uvnitř aplikátoru. Žádný vliv na vnitřní orgány přístroje nemá. Technologie a postup kryolipolýzy jsou jedinečné, protože vám umožní navždy zbavit nadbytečných tukových buněk. Jejich počet je nám dán přírodou, a pokud odstraníme některé tukové buňky, nové se už nebudou objevovat.

Co lze očekávat od procedury Cryolipolysis

Co lze očekávat od procedury Cryolipolysis. kontraindikace, funkce, výsledek, před, po fotografii

Výsledek se nezobrazí okamžitě, ale za měsíc a půl nebo dva měsíce, ale bude trvat a dlouho po jednom postupu.

Samozřejmě, procedura cryolipolysis neznamená, že nemůžete sledovat stravu a přestat hrát sport. Ale i když se dostanete lépe (kvůli tomu, že zůstanete v těle tukových buněk), silueta linky zůstane hladká a budete mnohem štíhlejší.

© Copyright 2018 - Krása a zdraví

QuickChic Theme • Powered by WordPress