Kylie Jennerová – nejbohatší celebrita

Kylie Jenner, Kylie Jenner 2018, Kylie Jenner Forbes 2018, Kylie Jenner Forbes

Kylie Jennerová je nejbohatší ženská celebrita na seznamu Forbes 2018. Vzala ji třetí místo v žebříčku nejvyšších placených lidí na světěa, za herce George Clooney a boxera Floyda Mayweathera. Kylie každoročně vyděluje 166,5 milionu dolarů, což zaujalo hit v seznamu Forbes.

Kylie Jenner na obálce Forbes 2018

Kylie Jenner, Kylie Jenner 2018, Kylie Jenner Forbes 2018, Kylie Jenner Forbes

Mladý zástupce rodiny Kardashianů nepřišel pouze na listinu Forbes top-3, ale také zdobil obálku srpnového vydání časopisu, což vyvolalo bouřlivou kritiku od veřejnosti. Redakci dali Kylie Jennerovou na obálku Forbes 2018 jako nejmladší americkou osobnost vyrobenou celebritou. Článek popisuje, jak model dosáhl všeho ve svém životě, a ve věku 20 let se mu podařilo získat jmění ve výši 900 milionů dolarů. Kylie Jennerová porazí sám Mark Zuckerberg, který za 23 let získal první miliardy dolarů. Fanoušci Kylie ji již nazvali nejbohatší mladou celebritou.

Ale nenávistí jsou naopak pobouřeni do hloubky duše, kterou Jenner chlubí na víku Forbes 2018. Všechny sociální sítě jsou plné protestních míst. Otázkou je, jak by mohla Kylie, která se od dětství účastnila televizní show rodiny Kardashianů, všechno bez pomoci? Začala od začátku? Je to, jako byste všem říkali, že sami uvařili polévku, i když jste právě otevřeli dort a zahřívali ho. Budeme provádět vlastní vyšetřování a zjistíme, jak se Kylie Jenner stala nejbohatší celebritou.

Kylie Jenner biografie

Kylie Jennerová, Kylie Jennerová jako dítě, Kylie Jennerová

Narozena budoucnost celebrity 10. srpna 1997 v Kalifornii. Již ve svých 10 letech se začala objevovat v rodinné televizní show Kardashian. Od dětství se Kylie Jenner považovala za škaredé káčátko na pozadí jiných sester a silně komplexní. Proto, od mladého věku, dívka začala používat dekorativní kosmetiku. Kylie neopustila domov bez základů, zvýrazňovače, bronzerů a falešných řas.

kylie jenner, kylie jenner teenager, kylie jenner životopis

Komplexy nezabránily Kylie Jennerové natáčet v televizi a později se stát modelkou. Dívka inzerovala různé značky oblečení, byla zastřelena na obaly časopisů a v roce 2011 promluvila na módní přehlídce New York Fashion Week, která demonstrovala sbírku oděvů Avril Lavigne.

Nejbohatší celebrita Kylie Jennerová se také stala díky své vlastní značce kosmetiky Kylie Cosmetics. Ve věku 16 let složila úzké rty a přišla s rtěnkami a leskem na rty s plničkami, které byly vyprodány během jedné minuty po zahájení prodeje. Kylie Cosmetics byla úspěšně prodána dodnes a přináší společnosti Kylie více než milion dolarů.

Co se týče vzhledu samotné Kylie Jennerové, mnozí tvrdí, že to nebyla mateřská příroda, ale plastičtí chirurgové, kteří pracovali na tom, aby se od zlého káčátka obrátili na krásnou labuť. Po analýze prvních a moderních fotografií je patrné, že Kylie zvýšila rty, snížila nos, vložila silikonové implantáty do hrudníku a pomáhala jí.

Kylie Jennerová, Kylie Jennerová předtím po plastu

Kylie neskrývají rty o tom, že jsou čerpány: druhý den model zveřejnil příspěvek ve svých sociálních sítích, že odebere všechny plniva z rtů. Jenner nesouhlasí s ostatními částmi těla. Nos, řekla, se změnila s věkem. Velikost prsou od B do D se zvýšila díky push-up podprsenkám a pravým úhlům na fotografii. Kněz – výsledek tréninku v tělocvičně.

Kylie Jennerová, Kylie Jennerová předtím po plastu

Každopádně dnes je Kylie Jennerová nejbohatší ženská celebrita na seznamu Forbes 2018.


Viz též:

© Copyright 2018 - Krása a zdraví

QuickChic Theme • Powered by WordPress