Lněná mouka pro hubnutí

04/30/2018 | By admin | Filed in: Chudnutí.

Lnjanaja muka dlja pohudenijaLněné semínko se často používá v receptech tradiční medicíny, včetně normalizace hmotnosti. Lněná mouka pro hubnutí: Jaký výsledek poskytuje tento nástroj, opravdu přispívá k opravě postavy?

Užitečné informace

Lněná mouka se používá k úbytku hmotnosti, a to především kvůli čisticím vlastnostem tohoto výrobku. Další důležitou vlastností mouky je pocit sytosti, kterou dává. Nezapomeňte také, že lněné semínko je nasyceno užitečnými prvky – vitamíny B, K, E, vlákniny, tuky, bílkoviny, sacharidy. Semena velkého množství draslíku, vápníku, železa, zinku. Tato kompozice pomáhá zbavit tělo nadměrné vlhkosti, pomáhá očistit pokožku, zlepšuje složení krve. 100 g mouky obsahuje 270 kcal – je těžké zavolat malou postavu, ale neměli byste se bát. S přiměřeným použitím lnu se nebudete jen zotavovat, ale dokonce byste mohli zhubnout.

Otázka výběru

Jaká lněná mouka je lepší – samo-vařená nebo prodávaná v obchodech (lékárnách)? Chcete-li zhubnout, je lepší použít první možnost – je zaručeno, že domácí produkt si ponechá většinu užitečných prvků. Lněná mouka vyráběná průmyslově není vždy užitečná. Za prvé, během skladování jsou oxidovány tuky a za druhé, výrobci přidávají do produktu určité přísady, které nemají nejlepší vliv na jeho kvalitu. Pokud mluvíme o lněném prášku, který mnozí nahrazují moukou, pak je situace ještě zhoršena, protože obsahují cukr nebo sirup.

Jak vařit mouku?

Lněná mouka pro hubnutí by měla být čerstvá – vařit ji po částech, těsně před použitím. Pokud získáte velkou část, uložte produkt do banky a umístěte jej do chladničky. Osivo může být buď ručně (pomocí talíře) nebo pomocí mlýna na kávu. Při vaření mouky se nedoporučuje používat kovové nádobí.

Kontraindikace

Lněná mouka by neměla být používána ke ztrátě hmotnosti v přítomnosti velkých kamenů v játrech a ledvinách, stejně jako v případě individuální nesnášenlivosti k produktu. S opatrností může být mouka použita k pálení žáhy (problém může být zhoršen).

Pravidla pro úbytek hmotnosti

Průběh úbytku hmotnosti je určen na 3 týdny. Strava v tomto období by měla být vyvážená, ale bez přebytků. V ideálním případě je nejlepší omezit spotřebu živočišných tuků, cukru a soli na maximum. Alkohol je zcela vyloučen. Místo snídaně byste měli pít koktejl. Prvních 7 dní pro jeho přípravu použijte 100 ml kefíru a 1 des.l. mouka z lnu. Dalších 7 dní připravte koktejl z 2 de.s. mouka a 100 ml kefír. Posledních 7 dní ještě více zvyšuje míru mouky – je třeba připravit koktejl 200 ml jogurtu a 3 dessy. lněná mouka. Koktejl se doporučuje jíst pomalu pomocí čajové lžičky. Denně spoléhá na 2 litry pitné vody bez obsahu uhličitanu. Je důležité si uvědomit, že lněná mouka aktivuje vylučování žluči a stimuluje střeva – to nemůže poskytnout ty příjemné pocity.

Další způsob ztráty hmotnosti naznačuje použití mouky místo snídaně, ale před tím (1 polévková lžíce vody). Strava zůstává stejná. Další způsob, jak jíst mouku, vám umožní zvýšit nutriční hodnotu stravy, ale ztráta váhy pravděpodobně nepomůže – zahrnuje použití mouky při vaření. Je důležité si uvědomit, že většina užitečných složek je při tepelném ošetření zničena – je lepší vařit studené občerstvení a koktejly s moukou namísto palačinek nebo polévek.

Recenze

Lněná mouka pro hubnutí může být použita pouze v kombinaci s jinými opatřeními. Samotný výrobek neposkytuje očekávaný výsledek.


Tags: , ,

Leave a Reply