Make-up pro hnědé vlasy

10/03/2018 | By admin | Filed in: Krása.

Obsah

>

Pro výběr správného make-upu musíte vzít v úvahu kombinaci barvy vlasů s barvou očí a pleti.

Make-up pro ženy s hnědými vlasy, světle hnědé oči, kaštan a tmavě hnědé vlasy.

Makeup by měl zdůrazňovat krásný tvar vašich rtů. Základní tón by měl být zvolen s ohledem na odstín pokožky, pokuste se použít tekutý nebo silný základ. Po rozložení hlavního tónu na pokožku použijte tmavě béžovou ruměnu a pak jej přimějte k bradě. Stíny by měly být vybrány podle barvy duhovky – jsou to hnědé, béžové a ořechové stíny. Použijte oční linky podle potřeby.
Řasy zdůrazňují černé řasenky. Obrysový okruh s tukem s tukem s vhodným tónem před nanesením rtěnky. Obrys rtů by měl být tmavší než hlavní barva. Poté štětec rovnoměrně rozděluje jasnou kaštanovou nebo třešňovou rtěnku s perlou. Můžete také použít třpytky, jasné nebo brilantní.

Make-up pro ženy s hnědými vlasy s hnědými vlasy a šedými nebo zelenými očima.

U žen s takovým vzhledem je obtížné vybrat si dekorativní make-up, protože to jsou ženy zimního a jarního typu. Všechny odstíny, které používáte v make-up, by měly být tmavé a nenápadné. Tónování na obličej by mělo být prováděno neutrálním kosmetickým – krémovým práškem nebo tekutým podkladem, nanášením je na vlhkou houbu a rovnoměrným rozdělením do epidermis. Blush, použijte broskvovku nebo světle béžovou barvu, po aplikaci je třeba dobře zastírat štětcem na tvářích. Stíny zvolí, aby odpovídaly oblečení, které jste vybrali. Oční obrysy zdůrazní vhodnou barevnou tužku nebo světle oční linky. Řasy by měly být zbarveny černou nebo tmavě hnědou řasenkou, která nezvyšuje hlasitost. Pysky začínají kroužit nízkotučnou tužkou z kávy nebo sametově hnědým odstínem a teprve pak malovat světle béžovou nebo červenou rtěnkou.

Make-up pro ženy s hnědými vlasy s černými vlasy, hnědé nebo černě-hnědé oči a kůže se žlutavým nádechem.

Jasná dekorativní kosmetika vhodná pro ženy s takovým vzhledem. Bude zdůrazňovat vaši přirozenou krásu. Pro denní make-up si vyberte krémový prášek, který odpovídá vašemu tónu pleti. Strávit tenkou čarou s tužkou nebo oční linií podél kořenů řas a ke zvětšení očí vizuálně pokračujte v proužku směrem k chrámu.
 
Stíny by měly být vybrány v jasných odstínech – broskvové, oranžové nebo jiné jasné barvy. Malovat řasy s objemnou černou řasenkou, chcete-li dosáhnout větší expresivity, naneste 2-3 vrstvy. Blush, aby odpovídaly odstínům, po rovnoměrném rozložení a smíchání. Obočí zvýrazní čokoládovou nebo béžově hnědou tužku.
 
Rtěnka by měla být oranžová, oranžová nebo karotka v závislosti na vašich preferencích.

Make-up pro ženy s hnědými vlasy s tmavými blond nebo hnědými vlasy, hnědé oči a slušnou pleť.

Takové ženy potřebují pečlivý výběr denního dekorativního make-upu. V tomto případě by se mělo jednat o klasiku. Nadace zvolte vhodný odstín vaší pokožky. Po nanesení primeru na lícní kosti uveďte bledě růžovou, broskvovou nebo béžovou ruměnu, po nanesení je třeba stínit štětcem. Abyste zdůraznili přirozené krásy očí, měly by být stíny použity ve dvou odstínech: nažloutlé a tmavě hnědé. Prostor kolem vnitřních rohů očí zvýrazní světelný tón a celé horní víčko na dně obočí je pokryté tmavšími. Maskara by měla vybrat tmavě hnědou barvu. Lipová tužka zvolit neutrální – střední hnědou nebo tmavě béžovou. Použijte korálově růžovou, růžově-béžovou nebo tmavě-béžovou rtěnku. V případě potřeby můžete použít průhledný lesk.

Tags: , ,

Leave a Reply