Make-up pro modré a modré oči

10/04/2018 | By admin | Filed in: Krása.

Obsah

>

Modré oči, modré oči … Jak správně nahradit modré, modré oči?

Modrá barva – barva oblohy, barva mořské vlny. Co by mohlo být krásnější než klesat do nekonečna? Nejvzácnější po celém světě jsou právě oči všech odstínů modré. Není to nic, co často slyšíme písně a básně o hloubce modrých očí a jaké věkové básníky, skladatelé a spisovatelé se snaží vyjadřovat svůj obdiv. Modré oči fascinují a přitahují, lákají a úplně odzbrojují!

Držitelé modrých očí rádi snoubí a realizují své nápady ve všem, co hledají ideální a milující dobrodružství. Šedé oči hovoří o podnikání, tvrdohlavosti a sofistikovanosti přírody. Modré oči prozrazují romantiku osoby, která je kreativní a náchylná k emocionálním impulsům. Zdá se, že všechny překážky a obtíže se taví cestou modrookých krás.

Jak si vyrobit make-up pro šedé, modré a modré oči

Jak nejen ne zkazit, ale také zdůraznit veškeré kouzlo očních barev?
Pro ty, kteří mají vlasy blond, popel nebo tmavý, jsou vhodnější studené odstíny.

Snažte se používat make-up v béžové nebo růžové barvě – budou vám neuvěřitelně osvěžit tvář. Stíny fialové a šedé budou vizuálně zvětšovat oči a tyrkysová, růžová a fialová vytvoří veselý kontrast. Udělejte si oči výrazné, můžete použít černé řasenky a oční linky. Vyhněte se však mastným, nedbalým čarám. Dokonce i večerní make-up, všechny řádky by měly být elegantní a barevné přechody by měly být hladké. Je nepravděpodobné, že vám vyhovuje odstíny zelené a žluté: budou vypadat směšné. Zvedněte tón matovacího prostředku, béžový s růžovým nádechem.

Pokud je vaše barva vlasů zlatá, červená, kaštanová nebo měděná, pak jsou teplé odstíny ideální pro make-up. Všechny odstíny hnědé, béžové, žluté pomohou zvýraznit přirozený jas a individualitu. Ty barvy, které kontrastují se stínem vlasů a pokožky, budou vypadat vyzývavě (modrá, šedá, bílá, modrá, černá). Upřednostňuje hnědou řasenku a blankytnou rumělku – takže make-up bude vypadat zcela přirozený. Bohaté vínové a zelené barvy udělají make-up slavnostní a vzrušující.

Modré oči jsou nejlépe zdůrazněny teplým hnědým nebo měděným odstínem. Snažte se kroutit celé oko stínovými barvami a dvojité řasy s hnědou řasenkou. V takovém rámci se protein stává jasným a barva duhovky – intenzivnější.

Pokud se oční make-up ukázal být příliš jasný, pak se nepokoušejte umýt a otřít, lépe s tlustým kartáčem, zadejte průhledný prášek, protřepejte přebytečný materiál na zadní straně dlaně a poté kartáčujte nad každým víčkem. Tím bude barva měkčí a nejasná. Pokud chcete zářivě tvořit oční víčka, nejprve zakryjte celé víčko světle hnědými odstíny. Na nich budou vícebarevné stíny rozloženy lépe a rovnoměrněji a budou vypadat jasněji.


Tags: ,

Leave a Reply