Makeup pro blondýnky

10/03/2018 | By admin | Filed in: Krása.

>

Na nějakou dobu se věřilo tomu, že majitelé světlých kadeří by měli dodržovat velmi skromný make-up, vyhnout se jasným a tmavým tónům, aby se tvář v žádném případě nedostala z tohoto jemného rozmezí, což určuje, která barva vlasů.

Ale šíření c módní kouřové oční make-up a červené rtěnky, které začaly nosit všechny ženy, bez ohledu na barvu vlasů, aby se zjistilo, že to vypadá, že je a už vůbec ne vulgární, blondýnka se vynořil ze stínu a začal se snažit představit aktivnější barvu. Pokud jde o blondýnky, umělci make-upu trvají na hlavních zákonech, které zaručují harmonický make-up – to odpovídá typu barvy a jedné věci jako přízvuk (oči nebo rty). Blondýny se vejdou do dvou dostupných typů barev – “jaro” a “podzim”. Jarní dívka má blond vlasy, které mají teplý odstín, jantar, medově zbarvený odstín, šedé, modré, světle zelené nebo světle hnědé (oříškové) oči. Letní blondýnky mají jasný odstín vlasů, který nastaví tón pro make-up barvy.

Pokud patříte k jarnímu typu, nejúspěšnější make-up pro vás bude vyroben v teplých barvách.

Prášek a korektor by měly mít více žlutého pigmentu než růžový, který patří do studených barev. V prášku jsou přípustné třpytivé částice, v létě bronzovací prášek učiní obličej živý a poskytne sluneční svit.

Blush by také neměl vyčnívat z hnědo-bronzového pravítka. Peach blush pro velmi lehkou pleť je to, co potřebujete pro zelené a hnědé oči, a světlejší oranžové barvy umožňují načervenalé vlasy a jasné oči.

Se stíny – stejný příběh. Dostáváme teplé hnědé, zlaté, bronzové stíny, stejně jako zelené v olivové verzi, které jsou nejvhodnější pro lískové nebo zelené oči. Nelze použít velmi lehké stíny, které způsobí, že oční zásuvky budou rozmazané a bez výrazu. Dark – není vaše volba, zvláště se světlými očima. Pokud jsou oči nudné, šedé, je lepší se zastavit v béžových stínech a u modrých očí to udělá výraznější terakotová barva stínů. Buďte opatrní při použití hnědých odstínů podél obrysů oka, protože někdy mohou způsobit bolestivou tvář.

“Jarní” blondýnky se zelenými nebo modrými očima mohou používat jako matný béžový stín jako diskrétní podklad pro oční make-up a pro zdůraznění barvy používají tužku podél očního obrysu zelené nebo modré barvy. Šedivé blondýny mohou mít jak kouřovou šedou, tak modrou tužku, která vám oči jasnější.

Rtěnka z korálu, terakoty, žerzeje nebo zlatavě zbarvené barvy dodá jemným výrazům rty. Intenzivní červená rtěnka zde není zcela vhodná.

Studený typ blondýnů – “léto” – vyžaduje soulad a selektivitu ve směru odstínů chladu s povolením jasnějších.

Tón a prášek – slonová kost pro bledou pokožku. Aby byla tvář živá, jsou vhodné růžové odstíny růžové, se zvýrazněnými vyčnívajícími tvářemi nebo jemným lehkým dotykem širokého kartáče jsou lícní kosti diagonálně označeny.

Oči potřebují chladnou paletu stínů: šedou, modrou, růžovou, švestkovou, lila. Pokud máte šedé nebo modré oči, vaše barvy stínu se vztahují k kouřové, modré barvě se šedou nebo jasně modrou vrstvou pro výraznější barvu a zářivost. Pro zelené oči „studené“ blondýnky vhodný i kolouch v odstínech šedé, ale pokud si chcete vyzkoušet něco originálního – vyberte barvu očí s fialovými tóny – fialové, švestky či růžové odstíny barev. Stejně jako v případě typu jarní barvy můžete použít neutrální odstíny stínů (šedé, tupé) a spodní oční víčko, abyste získali smaragdovou zeleninu.

V závislosti na barvě šatníku si můžete vybrat rtěnku. Letní typ blondýnky hodí šťavnaté bobule rtěnky barvy: růžová (i fuchsie), tmavé kaštanové, korál, a v případě, že kůže je opálené, pak pro vytvoření přirozeného vzhledu oděvu a neutrální zlaté odstíny na rty, ale tmavě hnědé odstíny, bez ohledu na to, jak přirozené, že jsou, zde se docela nezapadá.

To vše samozřejmě platí obecná pravidla, která by měla být použita, aniž bychom zapomněli na svou vlastní individualitu. Pokuste se experimentovat s make-up v rámci svého vlastního gamutu a nemůžete se pokazit, protože výmluvné světelné kadeře vám okamžitě povědí o nežádoucím okolí.


Tags: ,

Leave a Reply