Obsah

>

Masáž byla vynalezena před mnoha staletími zuřivými obyvateli Východu. Zpočátku byl jedním z lékařských technik léčitelů, později používán jako padishah jako způsob, jak získat radost.

V dnešní době je masáž zaslouženě populární jako jeden z metod, jak se zbavit celulitidy a nadváhy, není to nic, co říká, že východ je křehká záležitost.

V kosmetických salonech nyní nabízejí všechny druhy anticelulitidových hardwarových postupů, stejně jako ruční masážní procedury. V ruské lázni se můžete zbavit “pomerančové kůry” pomocí horké páry a bezkonkurenční koronální masáže.

Je možné používat masáž doma, takže výsledek je stejně zřejmý?

Samoobslužná masáž má spoustu nepopiratelných výhod: můžete to udělat sami, v libovolném vhodném čase, s požadovanou intenzitou, pravidelností a hlavně zcela zdarma.

Za prvé, samo-masáž je pravděpodobně trochu unavující, zvlášť když se ruce unaví, protože i oběma rukama je nutná i nezávislá masáž. Profesionálové se však ujistili, že poměrně rychle se silnější ruce a zvyknou na konkrétní zatížení, pak se výrazně zvýší návrat z procesu masírování.

TECHNICKÁ PERFORMANČNÍ MASÁŽ PRO ZTRÁTU HMOTNOSTI

Masters masážní techniky pro efektivní trénink nabízejí následující schéma pro provádění masáže.

Stroking – Toto přípravné, oteplování kůže. Začněte měkkými hladkými klouzavými pohyby s dlaněmi buď v kruhu, ve spirále, nebo v různých směrech. Postupně přejděte k energičtějším a rychlejším pohybům: urychluje krevní oběh. Dokončete počáteční fázi hlubokým hladením a proveďte to s úsilím okrajů dlaní.

Tření v mnoha ohledech přispívá k prevenci vyrovnávání kůže v důsledku aktivního přivádění krve do problémové oblasti. Provádí se palmy a jejich základny.

Mísení, ve skutečnosti je to nejdelší, poměrně intenzivní hlavní scéna. Když hnětení postihuje nejen kůži, ale i svalovou tkáň. Masírujte boky a hýždě zezadu a od bočních ploch do středu, palcem a ukazovákem střídavě uchopujte tukové záhyby.

Zažijte každý pečený záhyb velmi pečlivě a vynaložte značné úsilí. Břicho zpravidla nepodléhá takovému agresivnímu typu masáže, ale je omezeno na intenzivní kruhové tření.

Pak pokračujte k vyladění povrch problémových oblastí a dělat to podobný stroking: od pomalé k rychle, od snadné k silné.

Po masírujte masírujte kůži prsty a opatrně jej poklepávejte na povrch. Vzdáleně takové pohyby připomínají rychlou hru na klavír.
Nechte pokožku na zadku hladší s každým novým kopnutím na klíčích a celulitida dává pozice.

Při masáži hýždě nezapomeňte hýbat hřbetem vpravo ve směru hodinových ručiček a se zvednutými rukama do pěsti pokračujte v pružném tlaku na hýždě a stehnech s klouby.

Tlak také vyrábět ze zdola nahoru a od bočních ploch do středu, přičemž každý bod hněteme třikrát.

Kompletní samo-masáž hladením, která vede přímo naproti hladí přípravná fáze: od intenzivní k klidný lehce hřbetem dlaní.

Chcete-li dosáhnout zřetelného výsledku, musíte tuto masáž provést po dobu 20 minut nejméně každý druhý den. Účinky, bohužel, nebudou okamžité, ale bude to velmi stabilní, což je důležitější.

Posiluje účinek samo-masáže lze aplikovat pomocí různých produktů proti celulitidě, stejně jako gelů a krémů pro pružnost pokožky.

Obecně platí, že každodenní uvedení problémových oblastí nově vyrobeného léku na snížení tělesné hmotnosti získáte pozitivní výsledek nejen z působení terapeutických složek, ale také od procesu tření prostředků do kůže.

Představte si, že provádíte další sezení masáže, proto pomalu aplikujte přípravky a dlouze je otírejte kruhovým pohybem.

MASÁŽNÍ PROSTŘEDKY Z CELLULITY A ZTRÁTY

Vzhledem k tomu, že se málo z krásné poloviny lidstva může pochlubit silou svých rukou, pomáhají při masážích různé pomůcky, jako jsou plasty, plasty, silikonové a dřevěné masáže. Obvykle jsou pohodlné držet v ruce a ve tvaru jsou poměrně rozmanité – od obvyklé pásky až po polokruhové se sadou nabízenou na nádrži.

 

Vlastní masáž s podobným masérem je ve skutečnosti alternativou k specializované masážní saloně.

Ještě více rozpočtovým analógem je obvyklé tření stehen a hýždí štětcem na suché kůži, a to s použitím pomocné anticelulitidové kosmetiky.

Hydromasáž je velmi jednoduchá a je k dispozici v domácích podmínkách: vysílat proud vody ze sprchy, pak je odvádět od povrchu kůže, pak se k ní přiblíží a provádí kruhové a cik-cakové pohyby. Mnoho lidí koupí vany nebo sprchy s hydromasagem nebo saunovým efektem.

Nahrazení široce propagované vakuové masáže lze považovat za slavnou medovou masáž, což se nejlépe provádí ve vaně nebo po oteplení a napařování pokožky
pohyby.

Masáž v konzervách je stále častější, která je považována za mimořádně účinnou v boji proti celulitidě, protože aktivuje metabolické procesy a zlepšuje krevní oběh. Ve skutečnosti je totožný se zacházením s bankami za nachlazení, které se rozšířilo před 20 lety.

Konzervovaná masáž sami je docela obtížné. Může to být statické (klasické konzervování) a dynamické (když je kůže předem namazána kosmetickým olejem, pak vložit do plechovek a jemně je přesunout kolem problémové oblasti).

Předpokládá se, že dynamická masáž v konzervách je účinnější než statická.

Nyní se také široce používá vibrační masáž. Můžete si vyzvednout kompaktní vibrační masér proti celulitidě pracující na bateriích nebo ze sítě a velkou vibrační židli, která nahrazuje celou masážní místnost.

Samo-masáž je k dispozici všem.

Pokud věnujete dostatek času tomuto komplexu a pravidelně jej budete provádět, pomůže vám vyřešit důležité úkoly: vrátí váš tělový tón a dobrý tvar, odstraní kožní nepravidelnosti a zmírní nadměrný tělesný tuk.

 

Zdroj: Elektronická kniha“Podívej super nahá. Komplex nejúčinnějších cvičení “


Krize středního věku Bývalá milenka - jak ji dostat z hlavy

Leave a Reply