Maska dlja volos s DimeksidomExistují léky, které urychlují pronikání účinných látek. Jedním z těchto léků je Dimexid. Maska na vlasy s přípravkem Dimexide: Jaká pravidla by měla být dodržována při přípravě, jak správně používat léčebné prostředky?

Informace o drogách

Dimexid – lék, který má anestetický, protizánětlivý a antimikrobiální účinek. Používá se při léčbě dermatitidy a ran, urychluje regeneraci tkání. Dimexid má schopnost urychlovat krevní oběh a pronikat hluboko do tkání, takže se používá při přípravě masky (lék umožňuje rychlejší vstřebávání účinných látek). V závislosti na složení masky se Dimexid stává katalyzátorem procesů výživy, hydratace, obnovy a růstu vlasů.

Kontraindikace

Maska na vlasy s přidáním přípravku Dimexidum není vždy – existují určité kontraindikace pro použití této látky. Jednou z nich je individuální nesnášenlivost. Zvláštní vůně léčiva může vyvolat bronchospazmus, nevolnost a touhu zvracet. Tyto masky nelze použít při kojení a během těhotenství.

Pravidla pro přípravu a aplikaci masky

Teplé masky poskytují nejlepší výsledek, ale před přidáním Dimexidu je nutno zahřívat součásti a ne poté. V čisté formě nelze lék použít – doporučuje se ředit vodou v poměru 1: 1. Je třeba aplikovat masku po celé délce předem promytých vlasů – poté je doporučeno je zabalit do celofánu nebo dát na hlavu sprchový uzávěr. Neměli byste na takové špinavé vlasy nasadit takovou masku, protože společně s nutričními komponenty přispívá Dimexide k pronikání škodlivých látek nahromaděných na povrchu vlasů. Omotat hlavu přes celofán s ručníkem. Umyjte masku šamponem. Upozorňujeme, že maska ​​s Dimexidem může způsobit slabý pocit pálení – to je považováno za normální (léčivo se zahřeje). Pokud máte pocit těžkého nepohodlí (svědění, atd.), Pak to znamená alergickou reakci – měli byste okamžitě vypláchnout kompozici a několikrát promývat hlavu šamponem. Také neškodí lék na alergie (Loratadin atd.). Norma Dimexidum by neměla překročit 25% z celkového počtu komponent. Je nutné přísně dodržovat doporučení uvedená v receptu. Masky lze provádět 2 krát za měsíc. Kompozice by měla být použita, měla rukavice na ruce. Je důležité si uvědomit, že první postupy mohou dát opačný výsledek a zhoršit existující problém – neměli byste se toho bát (procesy obnovy jsou aktivovány, což způsobuje takovou reakci). Již následující postup přinese požadovaný výsledek a výrazně zlepší stav vlasů.

Dimexid, oleje, vitamíny

Pro přípravu hojivé kompozice kombinujte 2 polévkové lžíce. lopuch a ricinový olej, přidejte 1 polévkovou lžíci. olejové roztoky vitamínů A a E. Olej zahřejte ve vodní lázni. Dimexid (1 polévková lžíce) Zředěn stejným množstvím vody, nalijte do celkové hmotnosti. Doba expozice je individuální – pokud necítíte nepříjemný pocit, držte masku na vlasu po dobu 1 hodiny a pokud máte pocit pálení, omezte se na 15 minut. Tato kompozice zrychluje růst vlasů a dává jim lesk.

Dimexid, žloutek, olej

Zředí se vodou 1 lžička. Dimexidum. Žloutek kombinujte s mírně zahřátým rostlinným olejem (libovolným) – pro 1 žít budete spotřebovat 1 polévkovou lžíci. oleje. Všechna připojení. Doba expozice je 30 minut. Tato maska ​​se doporučuje použít k obnově oslabených vlasů.

Dimexid, citronová šťáva, vitamíny

Tato kompozice je vhodná pro péči o mastnou pokožku hlavy. Připojte 1 polévková lžíce. olejové roztoky vitamínů A a E, přidejte 2 polévkové lžíce. citronová šťáva, zahřejte, přidejte 1 lžičku. Dimexid, zředěný vodou. Doba expozice je 30 minut.

Recenze

Maska na vlasy s přípravkem Dimexide získala hodně pozitivní zpětné vazby – přispívá k rychlému růstu vlasů, zlepšuje jejich stav, poskytuje lesk. Je důležité pouze důsledně dodržovat doporučení uvedená v receptu.


Módní sluneční brýle jaro-léto 2014, 32 fotek Brad Pitt a Angelina Jolie se rozvedli

Leave a Reply