Maska na vlasy se skořicí

10/08/2018 | By admin | Filed in: Krása a zdraví.

Maska dlja volos s koricejTento vynikající koření nejen zlepšuje stav našich kudrlin, ale také přispívá k jejich objasnění. Vlasová maska ​​se skořicí – jaké užitečné vlastnosti jsou v ní obsaženy, jaké recepty si zaslouží největší pozornost?

Užitečné informace

Tento koření obsahuje téměř celý rozsah vitamínů B – podle výzkumu je tato skupina užitečných prvků, která hraje zvláštní roli při udržování krásy vlasů. Skořice je zdrojem minerálů, které posilují vlasy. Maska na vlasy na bázi skořice vrací přirozený lesk na kudrlinky, lehce je rozjasní (s pravidelným používáním). Postupy zabraňují vypadávání vlasů, zlepšují stav pokožky hlavy.

Pravidla pro používání masky jsou jednoduchá – kompozice se doporučuje používat na suché vlasy (zvláštní pozornost je věnována kořenům). Udržujte masku nejméně 30 minut, zakryjte čepičku z celofánu a zabalte je ručníkem. Aby bylo dosaženo viditelného výsledku, je nutné provádět před každým mytím hlavy jeden a půl měsíce. Před použitím jakékoli kompozice je nutné zajistit, aby na součásti přípravku nedošlo k žádné alergii.

Med, skořice, oleje

Ve vodní lázni zahřejte malé množství kokosového oleje (asi 2 lžičky) a 0,5 lžíce. zlato Směs teplé hmoty se skořicí (budete potřebovat 1-3 lžíce prášku). Do hmoty přidáme 3 kapky EM skořice a rozmarýnu a přidejte lžíci teplého lopuchového oleje.

Zlato, skořice, hřebíček, pepř

Med (4 lžíce) teplé ve vodní lázni, přidejte stejné množství mandlového nebo olivového oleje. V misce kombinujte skořicový prášek, mleté ​​hřebíčky, červenou papriku (2 polévkové lžíce / 1 lžičku / Pinch). Kombinujte koření s medovou směsí, promíchejte.

Skořice, vejce, máslo, med

Beat vajíčko s vidličkou, přidejte lopuchový olej a skořicový prášek (1 polévková lžíce). 2 polévková lžíce. medové teplo ve vodní lázni. Připojte obě hmoty.

Vaječné, kefír, skořice

Bílé žloutky (2 ks) S vidličkou přidejte do něj 200 ml kefír nebo jogurt. Přidejte 1 polévkovou lžíci. skořicový prášek.

Zlato, skořice, kondicionér na vlasy

Honey (3-4 lžíce) teplé ve vodní lázni, přidejte 3 lžičky. skořice prášek, stejně jako 1 polévková lžíce. vlasový kondicionér. Masku doporučujeme aplikovat pouze na vlasy, aniž by došlo k tření na kořeny. Tento nástroj účinně osvětluje vlasy.

Banán, kakaové máslo, skořice

Teplé kakaové máslo na vodní lázni (3 lžíce), přidejte 1 lžíce. skořice a bramborové kaše z malého banánu.

Hlína, skořice, olej, pepř

4-5 lžíce. modrý jíl spojit s 2 lžičky. skořice Prášek zřeďte malým množstvím vody, přidejte 2 lžíce. olivový nebo ricinový olej. Klíštěte žloutek se špetkou horkého pepře, přidejte k celkové hmotnosti.

Žloutek, máslo, skořice, jogurt, med

Librový vaječný žloutek s 1 lžičkou. med a stejné množství skořicového prášku. Přidejte k hmotnosti 2 lžíce. mandlovým máslem a nesladeným jogurtem.

Ricinový olej, med, brandy, cibulový džus, skořice, žloutky

Připojte 1 polévková lžíce. teplý med, cibulový džus, skořicový prášek, brandy, ricinový olej. Přidejte 2 žloutky, promícháme.

Skořice, med, balzám, citron, vitamín E

Připojte 1 polévková lžíce. citronová šťáva, 0,5 lžíce. teplý med a 4 polévkové lžíce. skořice Přidejte 2 polévkové lžíce. balzám na vlasy a 1 lžičku Vitamin E. Tato maska ​​pomáhá zesvětlit vlasy.

Vitamíny, skořice, olej, med

Předehřejte 1 polévkovou lžíci. med a stejné množství lopuchového oleje, přidejte 0,5 lžíce. vitamín E a 2 lžičky skořicový prášek.

Skořicový olej

Rostlinný olej (výběr – olivový, lopuch nebo mandle), zahřejte ve vodní lázni (třeba 2-3 lžíce). Přidejte 5 kapek skořicového oleje. Masírujte olej do pokožky hlavy.

Recenze

Maska na vlasy se skořicí si zaslouží pozornost – výrazně zlepšuje stav vlasů, pomáhá jim osvětlit. Podle hodnocení, abyste získali dobrý výsledek, stojí za to pravidelně měnit recepty.


Tags: , ,

Leave a Reply