Mick Jagger v Rusku na MS 2018

Mick Jagger v Rusku na Mistrovství světa v roce 2018, Mik Jagger, Mik Jagger 2018, valící se kameny, Světový pohár v roce 2018, Belgie - Francie

Mick Jagger v Rusku na Světovém poháru 2018 bude zakořenění pro anglický tým. K podpoře své vlasti, legendární sólistka Rolling Stones se do Ruska dostala zvlášť. Plánoval také letět se svým kolegovým kolegou Ronniem Woodem, ale předem se o vstupenky na zápas nestaral a proto zůstal ve Velké Británii, aby sledoval hru v televizi.

Mick Jagger v Rusku na MS 2018 byl nalezen v Petrohradě na semifinále Belgie a Francie. Oblečený sólist Rolling Stones byl poněkud skromný: tmavé kalhoty, bunda s větrem a čepici. Náhodou ho chytili v čočce svých kamer, novináři odtajnili zpěváka. Po skončení hry Mick Jagger ochotně vzal snímky se svými fanoušky a řekl, že určitě bude v Moskvě v bitvě o Anglii a Chorvatsku.


Kromě Micka Jaggera se na Mistrovství světa v roce 2018 letělo do Ruska také řada celebrit. Takže spolu s vedoucím zpěvákem Rolling Stones francouzský prezident, jeho manželka a belgická královská rodina. Ve stojanech hry také Pamela Anderson sama byla přítomná! Americký sexový symbol devadesátých let navštívil Rosii, aby podpořil Francii, konkrétněji svého milence, obránce Adila Ramiho.

Mick Jagger v Rusku na Světovém poháru v roce 2018, Pamela Anderson, Pamela Anderson 2018, Světový pohár 2018, Belgie-Francie


Přítomnost Mika Jaggera v Rusku na Světovém poháru v roce 2018, na rozdíl od fanoušků Válcovací kameny, nejednoznačně vnímány fanoušky fotbal. Faktem je, že pro Jaggera byla opravena špatná sláva. Všechny týmy, které podporuje, vypadnou ze hry. Brazilci dokonce dal Mickovi Jaggerovi přezdívku “studená noha”. Po jeho ztrátě v první mistrovské hře, na níž se Mick zúčastnil a zakořenil do Brazílie, národní hráči ho požádali, aby se nevrátil. Jak bude přítomnost Mika Jaggera ovlivňovat hru Francie-Chorvatsko, velmi brzy budeme vědět.


Viz též:

© Copyright 2018 - Krása a zdraví

QuickChic Theme • Powered by WordPress