Moderní účesy pro jaro-léto 2018

Pódium nám určuje nejen trendy v oblečení, ale i účesy a make-up. Zvláště pro vás jsme sledovali všechny módní přehlídky jarních a letních sbírek oděvů a vyrobili náš seznam módních účesů pro jaro-léto roku 2018.

Dlouhé vlasy

Byly vždy oceňovány a byly známkou krásy a zdraví ženy. Proto na světových módě vede dlouhá srst na seznamu módních účesů pro jaro-léto roku 2018. Poznámka: v trendu je účinek lehké nedbalosti. Například jako Gucci.

Bez ohledu na délku vlasů v seznamu módních účesů jaro-léto 2018 lze sledovat následující trendy:

Účinek mokrých vlasů

Pozorovali jsme ho na modelech Giambattista Valliho. To může být, jako ideálně uspořádané zcela mokré vlasy, a spolu se suchým.

Nízký ocas

Stal se hlavním detailem v účesu jaro-léto 2018 u Chanel.

Chcete-li být obzvláště módní, přidejte tkaninu, zastrčte polovinu vlasů pod elastickou vrstvu nebo omotávejte svůj nízký koňský spánek šálou. Například jako Lanvin.

Svazky a postroje

Demonstrační model Anna Sui. Ve vývoji jako jeden a několik rozcuchaných nosníků.

Curls

Další módní účes jaro-léto 2018. Lucky, pokud jsou vaše vlasy zvlněné přírodou. V opačném případě drotujte s kadeřníkem nebo kadeřníky pro vytváření obrázků, jako v Gucci show.

Bangs

Bude to také v módních trendech jaro-léto 2018. V trendovém retro stylu, jako je Bottega Veneta.

Po rozhodnutí o délce vlasů a stylingu, nezapomeňte na ozdoby na vlasy. V módních účesech jara-léto roku 2018 to může být obvaz, jako je Anya Hindmarch.

Trendem jsou také jasné čelenky a barety, jako Versace

nebo dolce Gabbana.


Tags: , , ,

Leave a Reply

© Copyright 2018 - Krása a zdraví

QuickChic Theme • Powered by WordPress