Módní dámské boty jaro-léto 2015, 37 fotek

10/01/2018 | By admin | Filed in: Móda.

>

Nejmódnější a nejkrásnější boty jaro-léto 2015 – výběr fotografií, trendů, barev.

GRACEFUL OBUVY S AKUTNÍ NOSOU

Luxusní, rafinované a sofistikované špičaté boty lze považovat za nutnou příležitost sezóny jaro-léto roku 2015. Téměř každá sbírka slavných značek má alespoň jeden model takové boty. Nejčastěji jsou nejčistší čerpadla s vysokým podpatkem. Vypadají prestižní a atraktivní, v ideálním spojení s šaty, sukně a kalhotami. To je nejlepší zvolit boty se špičatou špičkou v neutrálních barvách, protože budou mít význam pro mnoho let. Dnes v módě boty šedé boty, černé, bílé, béžové. Můžete priobrestiobuv, který kombinuje několik low-key barvy – například, šedé a černé, s bílými nahý, nebo boty s klasickou kombinaci černé a bílé. Trend jara-léto 2015 – čerpadla na boty s mnoha řemeny a sponami. Také populární vůle se špičatou špičkou, zdobené živými detaily – lakovaných vložek, brože, okénky.

Jasné nové léto 2015 budou boty bohaté žluté barvy

RETRO STYLE OBUVY NA TĚŽKÉM HEEL

Krásné retro boty několik let. V roce 2015 budou stále na špičce módy Olympus. Jaro a léto dámské boty bude poptávka v 60. stylu s tlustou širokou patu a zaobleným nosem. Skvělý doplněk k botám tohoto stylu je šněrová nebo chytlavá spona. Boty v retro stylu v každodenním životě vypadá velmi originální, a to zejména s dlouhými ročníku šaty a sukně.

OBUV LOFFERS

Elegantní a praktické stane se každý rok stále více populární. On pokazahdlya jaro-léto 2015 byly představeny stylový loffery které odrážejí módní trendy letošního roku. Tak například, modely lze vidět při nízkých krásné boty pohybovat se šněrováním nebo přezkou kolem kotníku. Co se týče barev, tosamymi proud může být nazýván bílé, černé a zlaté barevné boty lofferyi „kovový“. Boty s nízkým rok jsou nezbytné pro každodenní život, můžete použít k vytvoření způsobu obchodní podobné, protože jsou dobře hodí pro oblecích, klasické sukně a kalhoty.

ROMANTICKÉ STYLOVÉ OBUVY

Okouzlující boty na špičce na elegantní široké patě osloví milovníky romantického stylu. Zvláště atraktivní vzhled červené a hnědé semišové boty zdobené světlé výšivky nebo vytisknout v podobě květin a květinové vzory. Mod bude také elegantní a kouzelné boty s krajkové prvky, perforace, podlomila. Tyto boty jsou dokonale kombinovat nejen se sukní a šatů, ale s džínami, strečové kalhoty a dokonce i šortky.

Pokud mluvíme o módních barvách módních bot z jarní sezony sezóny 2015, pak stojí za to zvýraznit červené a zlaté barvy. Okouzlující “zlaté” a luxusní červené boty budou hitmi roku 2015. Stále relevantní boty béžové a kouřové odstíny – světle šedá, modrá, “nahá”. Bez ohledu na módní trendy, vždy klasické barvy bot jsou černé, bílé a hnědé. Velký úspěch bude přínosem pro dámskou obuv, která v sobě spojuje dvě nebo tři barvy, stejně jako boty s zvířecím tisky – had, krokodýl, tygr. Co se týče módních materiálů – je stále první místo, které je vyrobeno z pravé kůže. Také ve sbírkách jara-léto roku 2015 se představí spousta krásných semišových bot. V horké sezóně oblíbené textilní boty s různými výřezy.


Tags: , , , ,

Leave a Reply