>

Pro módní sezónu jaro-léto roku 2015 jsou charakteristické jasné a šokující oblečení, takže módní a chytlavá obuv bude v módě. Na světových módě se dalo pozorovat úžasné obrazy, které kombinují sofistikované sofistikované oblečení s extravagantní a neobvyklou obuví.

Stručně řečeno, v sezóně jaro-léto 2015 bude vysoká a hustá patka v módě, množství stylových detailů ve formě šněrování, spojovacích prostředků a popruhů; intenzivní barvy a výtisky zvířat; lesklé oslňující ozdoby na botách; široká a masivní platforma; boty s originálními výřezy. Zjistíme, které trendy budou mít největší úspěch v sezóně jaro-léto 2015:

ZNÍŽENÉ POZASTAVENÍ

Skutečný furorv módního světa vytvořil velkolepé boty a kotníkové boty s drážkovanými podrážkami. Tyto boty mají zpravidla široký klín nebo tlustou patu v kombinaci s masivní platformou. Pro léto roku 2015 nabízely populární značky nádherné sandály a sandály na stylové reliéfní podrážce, které díky svým kontraceptivně štíhlým nohám.

VYSOKÝ ŠROUBOVÝ HEEL

V sezóně jaro-léto 2015 bude velmi populární styl 80. let, který se vyznačuje disco botami. Vícebarevné sandály s vysokými podpatky se staly módní novinkou této sezóny. Důležité jsou také sandály na masivní patě a platformu zajímavých barev – s barevnými vícebarevnými vzory, lesklé materiály, laková kůže.

Stojí za zmínku, že v módě budou také více omezené modely bot s hustými podpatky – například sandály ve stylu 60. hnědé palety.

ŽLUTÁ BARVA

Mnoho návrhářů ve sbírkách pro jaro-léto roku 2015 věnuje zvláštní pozornost žlutým barvám – a to není překvapující, protože žluté boty jsou chladné, teplé období vypadá opravdu skvěle! Na prodej najdete nejen žluté sandály, ale také stylové tenisky, kotníkové boty a jasné sluneční boty.

STRAN A STRANY

Takové množství popruhů a šněrování na botách, jako v roce 2015, se asi asi nikdy nestalo. Módní kolekce obdivují řadu krásných a luxusních bot s mnoha řemínkami a sponami. Otevřená obuv a šněrová obuv budou v nadcházejícím jaru velmi žádaná; vysoké sandály s několika tenkými pásky, boty s přezkami kolem kotníku.

OBRÁBĚNÉ OBRÁBĚNÍ

Uzavřené boty a kotníkové boty se zajímavými výřezy budou módním vrcholem nadcházející jarní a letní sezóny. Krásné boty s různými výřezy umožní majiteli vypadat velmi stylově a originálně.

Serpentinový tisk

Kromě mnohobarevných květinových a “fantazijních” vzorů, na jaře a v létě roku 2015, bude velký požadavek na hadovku. Nejlepší ze všeho v teplejších sezónách vypadají tenké sandály s tenkými podpatky, jejichž vrchol je vyroben z kůže se zvířecími vzory, bude pythonový tisk obzvláště oblíben.

TEXTILNÍ VLOŽKY

Dalším módním trendem v doplňcích sezóny jaro-léto roku 2015 jsou neobvyklé textilní vložky. V nových sbírkách některých návrhářů jsou prezentovány velmi atraktivní boty a kotníkové boty, které jsou doplněny pletenými prvky. Tyto boty dávají zvláštní osobnost a okouzlující obraz. Navíc na módních přehlídkách sezóny jaro-léto 2015 bylo zcela často možné vidět modely oblékané přes sandále přes nylonový golf a punčochy. Trochu neobvyklá kombinace, která bude na jaře také v módě.

V STYLE QUEEN

Pěkné a okouzlující sandály, doplněné drahokamy a lesklými detaily, se mohou správně považovat za oblíbené v této módní sezóně. Vypadají neuvěřitelně a opravdu královsky, zvláště pokud jsou vyrobeny z klasických barev suede – modrá, černá, červená, hnědá. Množství pozlacení a jasných kamenů vytváří působivý a pompézní efekt. Největší počet takových bot je zastoupen v kolekci DolceGabbana jaro-léto 2015.

BOOTS-FLAMES

Top-top boty budou trendy nejen na začátku jara, ale také v horké sezóně. Většina známých designérů nabídla módní open-toed jack-up s mnoha výřezy, popruhy nebo šněrování pro jaro-léto 2015, což dovolí pokožce “dýchat”. Na jaře a v létě mohou být boty skvělým doplňkem, který dokonale doplní váš módní vzhled. Navíc letos v letošních letních obuvi oblékají nejen šaty a šortky, ale i džíny a kalhoty. Klasické boty s vysokým podpatkem budou také v prodeji – semišové nebo kožené neutrální barvy na tlusté, stabilní patě.

PLATFORM SHOES

Dalším ultra-stylovým atributem roku 2015 jsou ohromující klínové tenisky. Takový dojem vytváří kombinací několika kyselých barev a neobvyklého designu. Nejoblíbenější budou chytlavé tenisky ve stylu “rave” na žebrované plošině nepravidelného tvaru.


Cukrová a kefírová strava Lavash Chips

Leave a Reply