Módní kalhoty v této sezóně

Trendy kalhoty v této sezóně. Tento oděv vám pomůže, pokud chcete být přísný, elegantní nebo vytvořit příjemný obraz. Proto jsme se rozhodli zodpovědně volit kalhoty a studovat nejtypičtější modely.

Létající kalhoty

Široké kalhoty - paláce

Široké palazzo kalhoty budou vypadat romanticky a trochu tajemné. Zvlášť výhodné budou vypadat na vysoké holky. jako vizuálně skrývá růst. Kromě toho se tento model dovedně skrývá a na centimetrech na boky. Kombinujte kalhoty-palác s nasazeným nebo namontovaným vrcholem. takže číslo se nezdá příliš objemné.

Pohodlné Capri

Pohodlné capris.

Kalhoty uprostřed nohy jsou nejen pohodlné, ale také efektivně doplňují každodenní, obchodní i sportovní vzhled. Stylové kalhoty Capri mohou mít jakoukoli barvu, texturu a řez. Věnujte pozornost modelu skutečných džínů. Tyto kalhoty můžete nosit s výšivkou a plochými botami: boty, mokasíny, mokasíny a samozřejmě tenisky.

Jasné čáry

kalhoty-cigarety

Kalhoty-cigarety jsou opravdu všestranné šatníky. Kombinují se dokonale se základními vrcholy, košilemi a bundami. A doplnit takové sestavy lepší světlé boty a doplňky.

Vysoké kalhoty

Vysoké kalhoty.

Vysoký pas je nedílnou součástí moderního elegantního vzhledu. Vyzkoušejte klasické, sportovní, světelné a jiné modely výškových kalhot.

© Copyright 2018 - Krása a zdraví

QuickChic Theme • Powered by WordPress