Módní letní trend: roztrhané džíny, foto!

10/03/2018 | By admin | Filed in: Móda.

>

K dnešnímu dni roztrhané džíny získaly neuvěřitelnou popularitu. V internetových obchodech a butikách značek najdete širokou škálu džínů tohoto stylu. Ripped rifle jsou džínové kalhoty s dekorativními poškozeními, jako jsou oděrky, otvory a opotřebovaný efekt.

Ripped jeans jsou nejvíce žádané na jaře a v létě, takže nejlepší denim barvy pro roztrhané džíny jsou světle modrá, světle modrá, bílá a klasická modrá.

V letošním roce se džíny, které poškozují koleno na jedné nebo obou nohách, staly hitm sezóny.

Co se týče módních modelů trhaných džínů – zde můžete také dát svému představivost svobodu. Koneckonců, nyní jsou v módě nejvíce odlišné styly džínových kalhot – úzké v nízkém pasu nebo v stylu přítele, těsné s vysokým pasem, klasickým rovném “průměrným fit”. Je důležité říci, že v naší době návrháři vytvářejí takové džíny nejen pro chudé ženy, ale i pro dívky s uniformami, a dokonce i pro těhotné ženy.

Ripped džíny vypadají nejlépe v kombinaci s vysokými podpatky a krátkými vrchy. I když kalhoty tohoto stylu budou dokonale v souladu s letní sportovní obuví. Navíc je jednou z nejvhodnějších kombinací této jarů roztrhané džíny s bikerovou koženou bundou.

Módní džíny s četnými škody a otvory jsou nejvhodnější pro vytváření obrazů během dovolené na pláži, letních procházkách nebo výletech do přírody. Pro diskotéky a noční kluby použijte zúžené styly s jasnými detaily. Například, kromě odřeninových efektů na ně může být vyšívání nebo tkanina aplikací.

Stojí za zmínku, že “dvojitý denim” je nyní na špičce jeho popularity, takže roztrhané džíny je možné nosit s džínovými košilemi, vestami a bundami.


Tags: , , ,

Leave a Reply