Módní obrazy italských krás

Obrazy italské krásy dlouze vzbuzují naši představu! Toto léto nabízíme vyzkoušet si sami sebe.

Šaty

módní šaty 2018

V městském každodenním životě a odbytech si italské ženy vybírají kolem těla ženské šaty – jejich řez dává siluetu elegantní tvar přesýpacích hodin. Jasné monofonní šaty z hedvábí a krajky, stejně jako modely s květinovým potiskem jsou vždy důležité. Příslušenství však vybírají italské krásy v neutrálních barvách.

Sundresses

Ani jeden letní šatník není úplný, aniž by se jednalo o sundry. Italové upřednostňují přirozené, ale jasné barvy: červené. modrá, zelená, všechny béžové úly. Sundresses na širokém popruhu jsou velmi populární. Jejich dívky doplňují lehké šály a sáčky.

Sada kalhot

Sada kalhot.

Správné kalhoty rovný řez z lnu nebo bavlny – nepostradatelná věc pro letní dny. K obrazu nebyly nudné, italové je spojují s originálními vrcholy a módními botami. například kožené sakdalie. A namísto bundy si mohou obléknout džínovinu nebo lehký bombardér.

Krajka

módní krajkové šaty

Italové mají zvláštní lásku k čipkám. Otevřené šaty, toli, sukně, udělají nějaký ženský oblek. Můžete je kombinovat s věcmi v klasickém stylu, abyste vytvořili jednoduché obrázky a pro odvážnější, můžete je vsadit do každodenních sestav a nosit je např. Džíny a šortky.

© Copyright 2018 - Krása a zdraví

QuickChic Theme • Powered by WordPress