>

Z nových sbírek obuvi a doplňků známých značek vidíme, že období jaro-léto 2014 slibuje být jasné a velmi extravagantní. Koneckonců, výběr stylových bot se těší rozmanitosti. Nyní se chceme zabývat módními sandály na jaro a léto 2014 a nabídneme našim čtenářům malou fotografickou recenzi s nejnovějšími trendy. Podívejme se, které sandály budou v sezóně jaro-léto 2014 v módě:

ÚŽASNÁ PLATFORMA

Pravděpodobně po celý život boty na plošině nebyly takovéhle úžasné barvy a tvary jako v tomto roce. Ve sbírkách módní obuvi vidíme neuvěřitelné množství klínové a plošinové sandály. V módě budou velmi vysoké, nádherně jasné, barevné klíny. Novým trendem této sezóny je vysoký klín s bohatými velkými výtisky, jako jsou polka tečky, pruhy, legrační letní kresby. Kromě toho je dalším trendem léta 2014 sandály na vysokých klínech, které jsou zdobeny světlem a okouzlujícími detaily, například objemné květy na popruzích, kovové kroužky nebo hroty. Docela odvážná kombinace, která jistě osloví ty, kteří rádi vypadají velkolepě a neobvykle.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
TUŽNÝ HEEL

Módní hit sezóny jaro-léto 2014 je okouzlující retro sandály s vysokou hustou patou. Nejoblíbenější letní sandály budou na masivní podpatky klasických barev – černé, hnědé, béžové, červené, bílé.

 
 
 
 

PLATFORM + HIGH HEEL

Tato kombinace v módě není jedna sezona a v roce 2014 je stále relevantní. Oslnivé a stylové sandály s vysokými podpatky a platformou spolehlivě získaly své pozice v módním světě, a to není překvapující – nakonec vizuálně dělají nohy delší a štíhlejší. Navíc luxusní sandály s podpatky a plošinou vám pomohou vytvořit ohromující a jedinečný letní vzhled!

 
 
 

MÍSTNÍ VÝŠKA HEEL

Jedna z nejúspěšnějších letních bot na každý den – Jedná se o krásné sandály se středními podpatky. Naštěstí v kolekcích jaro-léto 2014 Výběr těchto sandálů je velmi různorodý. Vidíme atraktivní modely sandálů různých barev na elegantních nízkých podpatcích zdobených stylovými popruhy.

 
 
 
 

V roce 2014 budou v módě sandály nejrůznějších pestrých letních barev – zelené, karmínové, fuchsie, modré, tyrkysové, indigové, jasně žluté, oranžové, fialové. Nyní se podíváme na nejmódnější barvy bot pro sezónu jaro-léto 2014:

 

ČERVENÁ A JEHO TÍMY

Toto léto musí mít jasně červenou barvu, tak červené sandály budou na vrcholu své popularity. Všechny odstíny červené – korálové, oranžové, karmínové, granát budou také důležité.

 
 
 

LUXURY GOLD

Oslnivé sandály zlaté barvy bude z vás skutečná princezna. Jsou skvěle kombinovány s oblečením jakékoliv barvy, proto jsou neuvěřitelně praktické a budou velmi užitečné v módní dámské šatně.

 
 
 

ÚŽASNÉ TISKY

Nádherné barevné výtisky – jeden z předních módních trendů tohoto léta. V sezóně jaro-léto 2014 budou v módě stylové sandály s exotikou, jako je had, leopard a tygr. Velké zábavné kresby na botách budou také velmi populární. Mohou to být různé letní vzory námořních motivů, květinových vzorků, kreseb zvířat a ptáků.

 
 
 
 
 

PALETTE PALETY

Jemné pastelové odstíny, které jsou v roce 2014 zobrazovány v módních botách, stejně jako mnoho dívek, protože tyto barvy jsou vhodné pro každodenní život a zároveň vám umožňují vypadat originálně a stylově. Sandály mátového, lila, broskev, oliv, meruňky, bledě modré a béžové květy budou v létě velmi běžné.

 
 
 
 
 

BRIGHT BLUE COLOUR

Modré boty jsou stále v módě, proto ve sbírkách slavných designérů jsou zastoupeny sandály různých odstínů. V létě roku 2014 bude možné najít krásné sandály těchto odstínů v prodeji: chrpa, modrá, tyrkysová, bledě modrá, safír, akvamarín, akvamarín.

 
 
 

Olga Buzová otevřela restauraci SALÁDA NOVÉHO ROKU

Leave a Reply