Módní sandály jaro-léto 2016: hlavní trendy sezóny

04/30/2018 | By admin | Filed in: Móda.

>

Nejmódnější modely sandálů z nových kolekcí bot pro sezónu jara-léto roku 2016 známých designérů. Módní trendy sezóny, fotky stylových dámských bot pro jaro a léto 2016.


STRAN A STRANY

Vysoké sandály se spoustou spojovacích prostředků a popruhů budou v nadcházejícím létě nesmírně populární. O tom svědčí i výletní plavby nové sezóny. Samozřejmě, tyto sandály vypadají velmi impozantně a mimořádně, ale bohužel výška boty na kotníku není pro každého. Koneckonců, tento design vizuálně zkracuje nohu a množství šněrování dává “váhu” nohám. Pokud jste šťastní majitel dlouhých nohou, můžete se pochlubit štíhlými telaty a elegantními nohami – pak si můžete koupit tento model. Při výběru sandálů s popruhy nebo šněrováním mějte na paměti stejná pravidla stylu: jsou nepřijatelné nosit boty na punčochách nebo ponožkách. Stejně jako boty s otevřeným pláštěm se nosí pouze na holé noze. Mnoho barevných vysokých šněrovacích sandálů a popruhů lze vidět ve sbírkách obuvi Spring-Summer 2016 Brian Atwood, Baldinini, Prabal Gurung, Tamara Mellon, Blumarine.

Sandály se šněrováním

Vysoké sandály jaro-léto 2016
Stylové letní kotníkové boty

Sandály s popruhy


ABSTRACT PRINT

Barevné boty a světlé sandály s magickými vzory, které se zdálo, že právě odnesly uměleckou štětku, jsou originální novinkou této sezóny. V roce 2016 jsou v módě úžasné a fantastické výtisky bot, smíšené barvy, komplexní geometrické a psychedelické motivy. Co z toho vyplynulo, můžete vidět ve sbírkách obuvi značek Pierre Hardy, Giamba, Casadei, Monique Lhuillier, Sophia Webster. Tato obuv je zcela odlišná, takže je obtížné ji doplnit jinými oděvy. Nicméně, ona může milovat odvážné extravagantní dívky.

Módní výtisky a vzory na botách léto 2016

Sandály s jasným potiskem 2016
Trendy sandály s barevnými vzory


PLATFORMA A VYSOKÝ HEEL

Jasné sandály s vysokými stálými podpatky a plošinou – výrazné nebo skryté – ještě jeden módní trend jaro-léto 2016. Taková zajímavá obuv jsou obvykle upřednostňována dívkami, kteří jsou zvyklí chodit proti šedé rutině a mají svůj vlastní, nesrovnatelný styl. Sandály s tlustou paty platformy vypadají dobře s různými letní oblečení – džíny, šortky, šaty a yubkami.Modnye podpatky sandály a platformy byly prezentovány designéři Oscar de la Renta, Brian Atwood, Sophia Webster, Gucci, Daniele Michetti.

Sandály na plošině a silné paty 2016
Krásné sandály s podpatky a platformou 2016


LETNÍ BOTY A BOTY

V pozdním jara budou otevřené kotníkové kotníky z lehkých prodyšných materiálů dnes vhodné. V nových katalogech obuvi pro rok 2016 můžete vidět velmi atraktivní otevřené kotníkové kotníkové boty, které jsou vyrobeny z hustých textilií světlých barev. Pro dívky, které mají rády letní boty, nabízejí slavné značky luxusní doplňky z lakové nebo perforované kůže. Najdete zde úžasné modely v resortové kolekci na jaře roku 2016 Paul Andrew, Pierre Hardy, Daniele Michetti a Rebecca Minkoff.

Módní otevřené kotníkové boty
Letní boty 2016

Krásné kotníkové boty pro jaro a léto


STĚHOVÉ MATERIÁLY

Oslnivé jarní-letní boty vyrobené z lesklých materiálů jsou módním výkřikem nadcházející sezóny. V příštích několika letech budou velkolepé ženské boty zlaté a stříbrné barvy. Navíc, trendy lakované sandály a sandály. Nejlepší možnosti nám nabídly značky Baldinini, Prabal Gurung, Chloe a Jimmy Choo.

Lesklé špičaté špičky
Módní lakové boty na jaře 2016


OBRÁBĚNÉ OBRÁBĚNÍ

Neobvyklé sandály, boty a kotníkové boty s výřezy ve formě kosočtverců, trojúhelníků, kruhů a dalších geometrických tvarů – další módní rys nové sezóny. Obuv s figurální výřezy vypadají unikátní, unikátní, což dovoluje její paní, aby ukázala svou osobnost. Mnoho krásných sandálů pro jaro a léto roku 2016 se stylovými výřezy vytvořili známé společnosti Paul Andrew, SAZ, Manolo Blahnik a Rebecca Minkoff.

Módní dámské boty s výřezy

Perforované boty
Módní boty jaro-léto 2016 - tvarované výřezy

Luxusní vysoké sandály jaro-léto 2016


PŘÍSLUŠENSTVÍ

Kdy jinak, pokud ne v teplé sezóně, můžete si dovolit nosit boty s různými módními předměty – kovové šperky, spony, řetězy, kameny a kamínky. Sandály s bohatým doplňkem jsou nezpochybnitelným vrcholem budoucí jarní a letní sezóny. Tento stylový nápad se odráží v modelech obuvi, které představují návrháři Prada, Oscar de la Renta, Blumarine a Tamara Mellon na jaře roku 2016.

Stylové sandály s řetězovou pružinou-léto 2016Foto módní sandály léto 2016
Světlé boty s řetězem - jaro-léto 2016


KOMBINOVANÉ BARVY

Okouzlující boty a sandály, kde se kombinuje více (více než dvě) jasné letní barvy, se staly oblíbenými novými kolekcemi jaro-léto. A to není překvapující, protože takové barevné boty vypadají svěží, atraktivní a elegantní. Přesně to, co postrádá mnoho dívky po šedé a dlouhé zimě. Barevné, zábavné, ušlechtilé! Kombinace barev může být zcela odlišná, designéři se zaměřili na kontrastní odstíny. Příklady takovýchto obuvi najdete ve značkách Casadei, Manolo Blahnik, Blumarine.

Světlé letní boty 2016

Moderní sandály na vysokém klínovém prameni - léto 2016

Krásné modré sandály léto 2016

Módní vícebarevné boty 2016 fotografieSandály kombinované barvy 2016


Tags: , , , , ,

Leave a Reply