Módní sluneční brýle podzimní-zimní 2014-2015, 20 fotek

10/02/2018 | By admin | Filed in: Móda.

>

Jemná pokožka očí po celý rok vyžaduje zvláštní péči a pečlivou ochranu před sluncem. Proto jsou sluneční brýle jedním z nepostradatelných prostředků, které účinně pomáhají zabránit výskytu “vranových nohou” nejen v jasném létě, ale také na podzim a v zimě. Sluneční brýle jsou zřetelně viditelné na obličeji, které je třeba pečlivě vybírat a věnovat velkou pozornost jejich barvě a tvaru.

Módní brýle vytvořili návrháři s ohledem na dva směry: nadčasové klasiky a moderní avantgarda. Jasné a pastelovité kulaté sklo všech velikostí se vrací do módy: malé, střední a velké; s tmavými nebo lehkými skly.

Geometrické tvary obdélníkových a čtvercových skel převládají v podzimně-zimní sezóně 2014-2015. Elegantní, ale módní vzhledy polygonů, které jsou bezpochyby určeny pro odvážné a pobuřující osoby.

Skleněné sklenice “Aviators” se zrcadlovými brýlemi (oblíbený model brýlí Angeliny Jolie) se nevzdávají svých pozic v několika ročních obdobích.

Vyrobeno v retro stylu brýlí “Kočičí oko”, navzdory jeho dlouhotrvajícímu původu, má poměrně univerzální tvar, který se hodí do mnoha forem obličeje. Modernost přidávají zvířata nebo barevné výtisky módních rámů. Některé modely brýlí jsou zdobeny sametovými nebo kovovými prvky.

Fotografie nejlepších modelů slunečních brýlí pro sezónu podzim-zimní 2014-2015:


Tags: , , , ,

Leave a Reply